Skip to main content

Jesť von s deťmi v Paríži – od rýchle občerstvenie k formálnemu Jedlá

Jesť von s deťmi v Paríži - od rýchle občerstvenie k formálnemu Jedlá
Paris môže byť jedným z popredných svetových vážených gastronomických metropolách, ale návštevníci s deťmi môže krčiť sa pri predstave, že nájsť niečo pre svoje ratolesti k jedlu, privolanie up predstavy o svojej najmladšej picking na príliš krvavý steak, alebo rozčuľovať nad neznáme zeleniny a “fancy” prísady. Dokonca aj teenageri môžu byť unadventurous jedáci, ktorí len chcú niečo jednoduchého a nekomplikovaná a niekedy sú rovnako náchylné na vyhľadanie francúzskej kuchyni trochu mimo svoju zónu pohodlia.

Našťastie, aj napriek svoju povesť pre bytie nemilosrdný a nepružný, pokiaľ sa jedná o potreby zákazníkov, parížska reštaurácia kultúra môže byť prekvapivo kid-friendly: Je to všetko otázka uznania druhy zariadení, ktoré voľnejšie obstarávajú mladých aj vyberavé jedákov a tie, ktoré sú menej pravdepodobné, že im vyhovieť. Odpovede vás môže prekvapiť. Tu je veľa skvelých tipov, ako udržať jazýčky a bruška svojho mladšieho členov rodiny šťastný počas vašej cesty.

Rýchle Stravovanie: Skúste jedlo ulice alebo rohová krčmami

Ak sa snažíte nájsť rýchle a slušné jedlo medzi okružnú alebo pred vami hlavu von z Paríža na jednodenný výlet do Versailles alebo Disneyland, existuje veľa jednoduchých možností, ktoré by mali uspokojiť chuťové bunky svojho mladšieho členov rodiny.

  • Vzhľadom k tomu, deti majú sklon dávať prednosť nevýrazné a jednoduché chute a textúry cez jemné, tie zložité, predmety, ako sú klzné palacinky so syrom, šampiňónmi, cukrom alebo Nutella, sendvičov, či dokonca falafel, sú apt potešiť vyberavé jedákov.
  • Pre rýchly sit-down jedlo , neváhajte vyskúšať akúkoľvek slušne vyzerajúci rohový kaviareň-brasserie blízko miesta, kde ste ubytovaní, alebo cestovať. Väčšina parížskej brasserie slúži jednoduché pokrmy, ako sú klzné omeliet, syrové sendviče, cestoviny s prostý paradajkovou omáčkou alebo syr ementál, alebo obaľované ryby, všetky položky, ktoré sú hit s deťmi. Pridanou prínosom? Mnoho z týchto rodinných orientované, pomerne neformálne reštaurácie ponúkajú detské menu-Uistite sa, že hľadať známky alebo častí ponuky s označením ” Menu enfant ” alebo požiadajte waitstaff či ponúkajú špeciálne predmety pre deti.
  • Sú deti túžia po hamburgery, hranolky a iné americkej klasiky ? Môžete si nájsť nejaké amerických reštaurácií a obchodov v Paríži, ak chcete nájsť niečo, čo im pripomína domov.
  • Veľa, ak nie väčšina, bufety a reštaurácie vo veľkých múzeí a pamiatok v okolí mesta ponuku detských menu-znova, pozrite sa na znamenie čítanie ” v menu enfant ” v prípade pochybností alebo požiadajte zamestnanca, ak majú špeciálnu ponuku pre mladých jedáci.

Viac Formálne Jedlá

Ak ste umierajúci vyskúšať, že dve hviezdy Michelin reštaurácii v Paríži a nechcú musieť nájsť stráženie pre deti alebo prieberčivé mladistvých, nebojte sa: Niektoré z lepších zariadení v Paríži pýši nielen na gurmánsky zážitok , ale na to, aby zákazníci spokojní. Niektorí ľudia uvádzajú, že zavolal aj tie high-end parížskej reštaurácie vo vopred položiť otázku, či môžu urobiť jednoduché jedlo (cestoviny so syrom, napríklad) pre deti a mnoho reštaurácií vyhovie. Niektorí dokonca majú špeciálne gastronomické ” menu enfants ” (aj keď by ste mali byť vedomí toho, že francúzske predstavy o tom, čo deti, ako aj tolerovať, môže byť aj iné ako vaše).

Vo všetkých prípadoch, ak je tu konkrétna reštaurácii si chcete vyskúšať, či high-end alebo mid-range, uistite sa, že volanie alebo e-mailom dopredu a pred technických rezerv, aby sa zabránilo sklamanie a stres. Neexistujú žiadne záruky, ale niektoré z lepších reštaurácií urobiť miesto obstarávať potreby zákazníkov, a to vrátane prípravy špeciálnych predmetov pre deti, ktoré nie sú v ponuke.

Sladké Poznámky: ošetrenie deti

Väčšina rodičia chcú, aby ich deti jesť healthfully na cestách, a právom. Ale občas, špeciálnu liečbu je vyžadovaná. Mali by ste mať nulové problémy nájsť niečo, aby potešili svoje sladké zuby.

You may also like