Juan-les-Pins Francijas Rivjērā

Posted on

 Juan-les-Pins Francijas Rivjērā

ievads

Juan-les-Pins, Francijas Rivjēra kūrorts Côte d’Azur, ir glitzy, moderna piejūras daļa Antibes-Juan-les-Pins, bet tas ir ļoti atšķirīgs justies no Antibes. Juan, jo tas ir vairāk popularly pazīstams, raksturo tās slavenākais notikums, gada Jazz à Juan festivāls, kas pārņem pilsētu ik jūlijā. Antibes un Juan-les-Pins atrodas abās pusēs no Cap d’Antibes, platība bagāto privātas villas un dārzi pildītas ar saldu smaržu Provansā. In fona Vidusjūras sparkles, piemērotu fonu abiem kūrortiem.

F. Scott Fitzerald palika šeit un tur ir daudz ko redzēt, kas saistīti ar amerikāņu rakstnieks un socialite.

Antibes-Juan les Pins Fakti

  • 80,000 iedzīvotājiem
  • Francijas Rivjēra
  • Otrā lielākā pilsēta Côte d’Azur
  • Atrodas starp Nicu un Kannām

Nokļūšana

Jūs varat lidot Nice Côte d’Azur lidostas uz tiešajiem lidojumiem no ASV un pārējo Eiropu. Lidosta ir divas modernas termināli un atrodas 4 jūdzes uz dienvidrietumiem no Nicas un aptuveni 10 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Antibes-Juan-les-Pins.

Ar vairāk nekā 10 miljoni pasažieru gadā, Nice Côte d’Azur lidosta ir aizņemts iekārtas, šobrīd apkalpo gandrīz 100 starptautiskiem galamērķiem. Varat ierasties ar vilcienu no citām Eiropas un Francijas pilsētās, līdz šim labākais veids, lai redzētu laukus. Lidosta ir labi savienota gan Nicas un Antibes-Juan-les-Pins ar autobusu, vilcienu (ar autobusu uz staciju) un taksometri.

Getting Around
Juan-les-Pins un Cap d’Antibes, ir vietas, kur staigāt – citādi, kā jūs redzēt savā kūrorta rīku gar piejūras promenādes, gan daudzās kafejnīcās, kuru terasēm paveras obligātās kolorītu iespējas? Ir labs vietējo autobusu pakalpojums, kuru varat izmantot, lai saņemtu no pilsētas uz pilsētu vai ciema uz ciemu.

Kur palikt

Kā Juan-les-Pins ir pirmkārt un galvenokārt ir kūrorts, kas ir daudz viesnīcu, no kuriem izvēlēties, visos līmeņos un budžetus. Tie svārstās no augšējā gala, brīnišķīgi Art Deco Hôtel Belles-Rives, bijušais nams Scott un Zelda Fitzgerald Francijas Riviera ir nevaldāms dienām 1920, kas Hôtel La Marjolaine, kur draudzīgi laipni un centrālā atrašanās vieta veido uz nelielas telpas. Ja vēlaties apmeklēt slaveno vasaras džeza festivāla laikā, rezervēt jau iepriekš.

Kur ēst

Jūs esat nekad nav tālu no šķīvja pārtikas Juan, bet piesargāties daži mazie restorāni gar pludmali. Tie var izskatīties burvīgs, bet ēdiens atstāj kaut ko vēlēties. Ja jūs vēlaties Vidusjūru, tad pasūtīt pie Bijou Plage BD du Littoral. Tās privātā pludmale ir lieliska vieta kokteili meklē, lai Iles de Lérins un tā cenas ir pieņemamas, lai tās nostāju un labu ēdiena gatavošanai.

L’Amiral ir apburošs ģimenes restorāns pāris ielu attālumā no jūras. Ja jūs grāmatu ceturtdien, pasūtīt kuskusa iepriekš.

Kur izklaidēt

Ir bāri visur Juan, bet izbraukšana Le Crystal tiesības centrā vēlu vakara dzērienu, kas tas ir, kas palīdz izslāpis nakts pūces kopš 1938.gada.

Saskaņā ar Juan-les-Pins “izvirtis noskaņu, Eden Casino, ar saviem spēļu automātiem, kā arī tradicionālo veidus zaudēt naudu, ir vieta spēlētājiem.

Informācija tūristiem

Antibes-Juan-les-Pins Tourist Office
vietne

Juan-les-Pins džeza festivāls

Mājas

Jazz Juan, ir viens no labākajiem džeza festivālos Francijā, un, protams, viens ar labāko vietu iziet uz Vidusjūru. Vienmēr krīt jūlijā, tas ir viens naktī uz Bastille diena, 14. jūlijā, lai džeza vējiem uz leju, debesis iedegties ar iespaidīgu uguņošanu virs Kannās tālumā. Tas ir diezgan pieredze.

Apmeklēt Antibes

Ja tu esi Juan (kā visi sauc to), jūs esat hop, izlaidiet un lēkt prom no Antibes, kas ir pareizi darba pilsēta, kas tur notiek visa gada garumā. Bet tas ir arī ieguva lielu portu, citadele, vecas tinumu ielām, labus veikalus, restorānus un kafejnīcas, jumtu tirgus, un lielisku jahtu no miljons dolāru jahtas.