Skip to main content

Júla v Londýne: Počasie a udalosti Guide

 Júla v Londýne: Počasie a udalosti Guide
Leto je skvelý čas roka na návšteve Londýna: počasie zahreje a existuje veľa akcií, ktoré navštevujú. Ale pretože krajšie počasie, Júl je jedným z najrušnejších mesiacov s davy turistov prichádzajúcich do Londýna. Naplánujte si výlet v dostatočnom predstihu, pretože ceny za letenky a hotely môžu vyletieť, ako sa dostane bližšie k júlu.

Počasie júla v Londýne

Londýn nie je vždy ako jeho daždivé povesti. V skutočnosti, júl a august sú najteplejšie a najslnečnejšie mesiace roka v Londýne. Priemerná teplota je komfortný 73 F (23 ° C), zatiaľ čo vo večerných hodinách, teploty môžu klesnúť až na 52 ° F (11 ° C). Avšak, britský mesto videlo niekoľko rekordných hodnôt v 90. rokoch. Londýn nemá toľko dažďa v júli rovnako ako v iných mesiacoch, ale stále má v priemere šesť mrholivý dní.

čo zbaliť

Vzhľadom k tomu, Londýnske počasie býva často mení, skontrolovať počasie, než odídete. Ale všeobecne, priniesť pár letné šaty, džínsy, tričká a ľahkú bundu na večer. Dážď je vždy možnosť, tak London hodiť dáždnik či ľahkú nepremokavú vetrovku ako preventívne opatrenie.

Júl Udalosti a festivaly v Londýne

Londýn hostí mnoho veľkých podujatí a festivalov v júli, že nebudete chcieť nechať ujsť. Po prvé, je tu  Pride Festival , ktorý beží od júna do júla a vrcholí v Pride Parade na prvú sobotu v júli. Táto každoročná festival oslavuje londýnsku LGBTQ + komunita s radom podujatí, vrátane koncertov, prednášky, divadlo, party, a obrovské pouličný sprievod. Pre milovníkov športu je tu  tenisový Wimbledon šampionáty , najstarší tenisový turnaj na svete. Súťaž prebieha v All England Clubu v juhozápadnom Londýne počas prvých dvoch júlových týždňoch.

Ďalšie zaujímavé akcie patrí:

  • Hampton Court Palace Flower Show: Najväčší medziročný záhradné a kvetinové výstavy vo svete sa koná v areáli Hampton Court Palace každý júl a organizuje Royal Horticultural Society (RHS), ktorý tiež hostiť RHS Chelsea Flower Show každý máj.
  • Summer Series v Somerset House : Somerset House na severnom brehu rieky Temže poskytuje ohromujúci kulisu pre rad koncerty pod holým nebom každé leto.
  • Ten človek olympiáda : Bedford Square Gardens hostí k tejto nepredvídateľné udalosti, ktorá oslavuje britskú výstrednosť cez sériu “športových” súťaží vrátane dáždnika súboja a fúziky zápas.
  • The Proms : Tento osemtýždňovej klasickej hudby fantastická možné koncertov v Royal Albert Hall a Cadogan Hall a série udalostí v parkoch po celej Veľkej Británii
  • Nákupný košík Označenie Ceremony : Táto každoročná slávnostná vidí prehliadku konských vozov, historických autobusov a nákladných automobilov značkových s žeravými železami v Guildhall Yard ako súčasť starovekého mesta Londýn tradície.
  • Wireless Music Festival : Legrace víkendu hudobný festival sa koná každý rok v Finsbury Park v severnom Londýne.