Jūlijā Londonā: Laiks un notikumi Guide

Posted on

 Jūlijā Londonā: Laiks un notikumi Guide
Vasara ir lielisks laiks gadā, lai apmeklētu Londonu: Laika uzsilst, un tur ir daudz notikumu apmeklēt. Bet tāpēc, ka nicer laika, jūlijs ir viena no noslogotākajām mēnešos ar pūļus tūristu ierodas uz Londonu. Plānojiet savu ceļojumu laicīgi, jo cenas lidojumiem un viesnīcām var raķete, kā tas izpaužas tuvāk jūlijam.

Jūlijs Laiks Londonā

Londona ir ne vienmēr, piemēram, tā lietainā reputāciju. Faktiski, jūlijā un augustā ir karstākie un saulainākā mēnešus gadā Londonā. Vidējā temperatūra ir ērts 73 F (23 ° C), bet vakaros, temperatūra var nokristies līdz 52 F (11 C). Tomēr britu pilsēta ir redzējis dažus rekordus 90s. Londona nav tik daudz lietus jūlijā, kā tas ir citās mēnešos, taču tas joprojām ir vidēji sešas drizzly dienas.

Ko Pack

Tāpēc Londonas laika mēdz bieži jāmaina, pārbaudiet prognozes, pirms jūs atstāt. Bet kopumā, dot dažus vasaras kleitas, džinsi, T-krekli, un gaismas jaka vakarā. Lietus vienmēr ir iespēja, Londonā, lai iemest lietussargs vai gaismas ūdensnecaurlaidīga vējjaka kā piesardzības pasākumu.

Jūlijs Notikumi un Festivāli Londonā

Londona rīko daudzus būtiskus notikumus un festivāli jūlijā, ka jūs nevēlaties palaist garām. Pirmkārt, tur ir  Pride festivāls , kas ilgst no jūnija līdz jūlijam, un kulminācija Pride Parade pirmajā sestdienā jūlijā. Šī gada festivāls svin Londonas LGBTQ + kopienu ar virkni pasākumu, tostarp koncerti, sarunas, teātri, ballītēm un milzīgu ielas parādē. Sporta mīļotājiem, tur ir arī  Vimbldonas tenisa čempionāts , vecākā tenisa turnīrs pasaulē. Sacensības notiek pie All England Club dienvidrietumos Londonā pirmajās divās nedēļās jūlijā.

Citi populāri pasākumi ietver:

  • Hampton Court Palace Flower Show: Lielākais ikgadējais dārzu un ziedu šovs pasaulē notiek, pamatojoties uz Hemptonkortas pili katru jūlija un organizē Royal Horticultural Society (RHS), kas arī uzņemt RHS Chelsea Flower Show katru maijā.
  • Summer Series pie Somerset House : Somerset House ziemeļu krastā Thames nodrošina satriecošu fonu virkni brīvdabas koncertus ik vasaras.
  • Vīrs olimpiāde Bedford Square Gardens spēlē uzņēmējas uz šo quirky notikumu, kas cildina britu ekscentriskums, izmantojot virkni “sporta” sacensībās, ieskaitot jumta kārts un ūsas cīkstēšanās.
  • Proms : Šī astoņu nedēļu klasiskās mūzikas sacerējums iezīmes koncertus Royal Albert Hall un Cadogan Hall, un virkne pasākumu parkos visā Lielbritānijā
  • Grozs Marķēšanas ceremonija : Šī gada ceremonija redz parāde zirgvilkmes vagoniem, vintage autobusu un kravas firmas ar satraukts gludekļi in Guildhall pagalmu kā daļu no senās pilsētas Londonas tradīcijas.
  • Bezvadu mūzikas festivāls : Ar jautru nedēļas nogalē mūzikas festivāls notiek katru gadu Finsbury Park ziemeļu Londonā.