Skip to main content

Jūnijā Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Jūnijā Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Jūnijā Londonā nav gluži tas, ko jūs gaidījāt, ja jūs apskatīt Londonu kā auksts un mitrs. Temperatūra ir augšējos 60s, un nokrišņu daudzums ir apmēram tāds pats kā maija līdz apmēram astoņas dienas no mēneša. Tas ir patīkams laiks, lai apmeklētu, gan citiem ir tāda pati ideja, lai jūs, iespējams, jau sastopas dažas pūļiem vasaras apmeklētājiem.

Tur ir daudz ko redzēt, ar karalienes dzimšanas parādē, Vimbldonas tenisa čempionāts, un visu lielo vēsturisko un gleznaino vietnes, kas Londonā ir zināms.

Londona Laiks jūnijā

Jūnijā ir ļoti ērts, lai to, un par Londonā. Vidējās augstās turas ap 68 grādiem pēc Fārenheita (20 grādi pēc Celsija) un vidējo zemu ir 52 grādi pēc Fārenheita (11 grādi pēc Celsija). Saule spīd vidēji 7 stundas dienā.

Ko Pack

Dažas dienas var būt saulains un silts; daži apmācies un lietains. Tas ir labākais, lai pack slāņiem un gaismas jaka un vienmēr celt lietussargu, kad pētot Londonā. Ērti pastaigu kurpes ir jābūt, jo īpaši attiecībā uz kanāla puses ceļus un bruģakmens ielām.

Jūnijs notikumi Londonā

Galvenie notikumi ietver karalienes dzimšanas, apmeklējot Londonas slepenos dārziem un laukumus un Vimbldonas tenisa turnīra. Nav svētku jūnija mēnesi.

 • Queen Elizabeth ir divas dzimšanas dienas katru gadu. Viens no viņas īstais, ir 21. aprīlī (viņa dzimusi 1926. gadā), un otra, sabiedrības svinības, atrodas otrajā sestdienā jūnijā. Trooping Krāsa: Karalienes dzimšanas diena Parade ir majestātisks notikums svin karalienes ceremoniālo dzimšanas dienu ar procesija vairāk nekā 1400 karavīru, 200 zirgi, un vairāk nekā 400 mūziķi. Jūs varat ievadīt loteriju galvenajiem apskates biļetes priekšu apskatei šo aizraujošo izrādi.
 • Royal Academy Vasaras izstāde  (jūnija vidus līdz augusta vidum): Admire darbs mākslinieku visu būtības šajā ikgadējā pasākumā Royal Academy. Ap 1000 mākslas tiek atlasīti ar žūrija no tik daudz kā 10,000 ierakstiem katru gadu. Tradīcija aizsākās 1759.
 • Free Range – Art & Design Degrees pārraides (jūnijā un jūlijā): skatīt darbi radošo absolventiem pie Vecās Trūmena alus darītava Shoreditch. Kategorijas ietver modes, mākslas, grafikas, fotogrāfijas un interjera dizainu.
 • Londona Atvērt Dārza Laukumi Weekend (agri jūnija vidum): Izpētīt Londonas slepenos dārziem un laukumus, no kuriem daži ir parasti nav publiski pieejams.
 • World Naked Bike diena (Hyde Park) (sestdiena jūnija sākumā): Skat tūkstošiem kailu riteņbraucēju veikt, lai Londonas ielās, lai protestētu pret atkarību naftas un auto kultūru.
 • Spitalfields festivāls (visā jūnijs): Šī divu nedēļu ilgs festivāls piedāvā eklektisku lineup muzikāliem, sarunas un seminārus dažādās vietās visā Shoreditch.
 • Londona Rathayatra (Hare Krishna festivāls ratus) (svētdiena jūnijā): Šis rezonējošs Hare Krishna festivāls piedāvā parāde krāsains ratiem, mūzika, bungas, un dejas.
 • Opera Holland Park (no jūnija līdz augusta sākumā): greifers biļetes, lai redzētu dažus no operas pasaules labākajiem izpildītājiem hit augstu piezīmes Holland Park teātrī.
 • Bike Week (jūnija vidus) Iesaistietieš ar vairākiem pilsētas mēroga riteņbraukšanas pasākumiem kā daļu no šīs starptautiskās Atzīmējot visām lietām divriteņu.
 • Uzveikt Retreat (divas vakari jūnijā): Šis svinīgais pasākums pie Horse Guards Parade apvieno militāro mūziku, uguņošana, un bungas, lai atzīmētu tradīciju pārtraukšana kaujas starp karaspēku.
 • Taste of London (četras dienas jūnijā beigās): Paraugs daži no Londonas kulinārijas izceļ šajā foodie pasākumā Rīdžentparka kas apvieno pārtikas stendiem un mazo kodumi no pilsētas labākajiem restorāniem.
 • BP Portrait Apbalvojumi Nacionālajā Portretu galerijā (jūnija vidus līdz septembra vidum): Šis ikgadējais portretu notikums ir viens no prestižākajiem laikmetīgās mākslas konkursiem pasaulē.
 • West End Live (nedēļas nogalē jūnija beigās): Catch bezmaksas izrādes top West End rāda Trafalgara laukumā, kas ir daļa no šī gada vitrīna.
 • Greenwich & Docklands Starptautiskais festivāls (4 dienas jūnija beigās): Londonas lielākā brīvdabas mākslas festivāls piedāvā ielu teātri, deju, kabarē un mākslas instalācijas.
 • Vimbldonas tenisa čempionāts (pagājušajā nedēļā jūnijā un pirmajā nedēļā jūlijs): Šī vēsturiskā Grand Slam notikums notiek lapotu stūrī dienvidrietumu Londonā.
 • Bezvadu mūzikas festivāls (jūnijā vai jūlijā): Šis jautri nedēļas nogalē mūzikas festivāls notiek katru gadu Finsbury Park ziemeļu Londonā.

Travel Tips

Vēlā pavasarī un vasarā Londonā ir galvenais tūrisma sezona, tāpēc ir maz viesnīcu un lidojumu darījumus. Rudens un ziemas ir sezonas piedāvājumu, bet tas ir neizbēgami ir mitrāks un vēsāks. Brīvdienu sezona, decembrī, ir arī laiks, kad apmeklētāji dodas uz Londonu. Tātad jūnijā, veikt savus plānus iepriekš, un meklēt “Agrās” darījumiem.

You may also like