Jūsu ceļojums uz Londonu: The Complete Guide

Posted on

Jūsu ceļojums uz Londonu: The Complete Guide

Londona ir lieliska vieta, lai apmeklētu, bet, lai padarītu lielāko daļu sava atvaļinājuma laikā pilsētā tas maksā, lai sagatavotu, plānu un pētniecības iepriekš. Ir vairākas lietas, kas jāņem vērā: kad apmeklēt, kur palikt, ko redzēt, ko darīt un kur paēst.

Izlemt Kāda laiks gadā, lai apmeklētu Londonu

Londonas laika, var būt diezgan neparedzama. Londonieši ir zināms, regulāri veikt saulesbrilles un lietussargiem visu gadu. Bet Londonas laika nekad nav tik ļoti graut visiem lielas lietas darīt pilsētā, un galvenās atrakcijas nav sezonas.

Pilsēta saskata lielu pieaugumu apmeklētājiem jūlijā un augustā (karstākajā gada laikā, parasti). Plecu sezonas (ārpus galvenajiem skolas brīvdienas pavasarī / rudenī), var būt liels laiks, lai apmeklētu, ja jūs meklējat, lai izvairītos no pūļus. Ir skolas brīvdienas februārī, Lieldienas, augustā, oktobrī un Ziemassvētkos.

Uzziniet vairāk par Londonas laika, lai palīdzētu jums izvēlēties laiku, lai apmeklētu.

Travel Dokumentu Prasības Londonā

Visi ārvalstu apmeklētājiem būs nepieciešama pase, ceļojot uz Londonu, un daži apmeklētāji būs nepieciešama vīza. ASV pilsoņi tiek mudināti reģistrēt jebkādas ārzemju ceļojumu ar ASV Valsts departaments.

Ierašanās Londonā

Jūs varat saņemt uz Londonu ar gaisa, dzelzceļa, autoceļu vai prāmi. Protams, kur jūs ceļojat no un cik daudz laika jums ir ietekmēs jūsu transporta iespējas.

Izdomāt, kā izmantot sabiedrisko transportu

Londonas sabiedriskā transporta ir viegli un droši izmantot. Starp pazemes dzelzceļu sistēmai un autobusu maršrutiem, jūs varat saņemt gandrīz jebkur vēlaties diezgan lēti. Vai arī, ja jums ir mazliet vairāk naudas, ikonu melno taksometru (vai Uber) jūs aizvedīs tur.

Etiķete Londonā

Londonieši parasti ir pieklājīgs un izpalīdzīgs, ja jums nav pārkāpt savu personīgo telpu un nav skaļi un nepatīkams. Paklausīt “ceļu satiksmes noteikumus”, piemēram, stāvot uz tiesībām uz metro eskalatoriem, saglabājot savu iPod apjoms izrādījās salīdzinoši zems, un, izmantojot “lūdzu” un “paldies” nepārtraukti.

Kur palikt Londonā

Ja Jums ir tikai uzturas Londonā uz īsu laiku (nedēļu vai mazāk), tas būtu vislabāk palikt centrālajā Londonā, lai izvairītos no izšķērdēt laiku ceļojumā. Tas ir ļoti viegli apiet Londonas sabiedriskajā transportā tāpēc nav jāuztraucas pārāk daudz par to, kura platība centrālajā Londonā; ja jums atrast viesnīcu, kas jums patīk, vai varat saņemt daudz, tad tik ilgi, cik tas ir centrālais jums būs labi.

Kur ēst Londonā

Londona ir astronomiskā vairāki restorāni, lai jums nebūs problēmas atrast kaut ko jaunu katru dienu. Es ieteiktu pārbaudīt sacietē tīmekļa vietni, kur jūs varat meklēt pēc virtuvi, cenas un atrašanās vietas. Atcerieties, ka Londona ir iedzīvotāji no katras valsts pasaulē, lai jūs varētu izmēģināt daudz jaunas garšas pieredzi šeit.

Ko redzēt Londonā

Ir daudz bezmaksas lietas redzēt un darīt, bet, ja jūs vēlaties redzēt dažus no dārgākiem objektiem jūs varat apsvērt London Pass. Tā ir apskates karti ar fiksētu procentu likmi, un aptver vairāk nekā 80 objektiem.

London Eye ir pasaulē augstākā novērošanas ritenis, un jūs varat baudīt lieliskas skats uz pilsētu. Vai pārbaudīt dažus no pilsētas Royal Heritage apskates, tostarp Londonas Tower un Bekingemas pils.