Jūsų vadovas Barselonos Picasso muziejaus

Posted on

Jūsų vadovas Barselonos Picasso muziejaus
Jei esate kokiu nors būdu domina Pablo Picasso, ar šiuolaikinio meno apskritai gyvenime, Barselona turėtų būti jūsų pirmasis uostas. Picasso muziejus Barselonoje (arba Museu Picasso katalonų, vietos kalba) turi daug kolekcijas išdėstytos chronologine tvarka. Jis suteikia jums neprilygstamą atsiveria ne visą magistro karjerą, per visą jo daug meno laikotarpiai.

Žinoma, yra daug, daug kitų, esančių mieste Barselona muziejai, teminiai aplink daugelį kitų menininkų. Jei esate suinteresuoti, kad visą kultūrą Barselona turi pasiūlyti, pabandykite Barselonos kortelę , kuri gali jums 50% nuolaida įrašo visą vietinių muziejų, įskaitant Picasso muziejaus sąrašą.

Picasso muziejus Barselonoje yra ant Carrer Montcada, viena iš populiariausių Barselonos gatvėse. Įsitikinkite, kad planuoti savo ekskursija Turint tai omenyje.

Kelionė į muziejų

Gerai, kad jūs nustatytas apsilankymą Picasso muziejus Nors Barselonoje. Ką reikia žinoti?

Jūs galite rasti muziejuje c / Montcada 15-23, 08003, Barcelona. Bilietų kainos svyruoja nuo maždaug 4 € iki 9 €, priklausomai nuo to, ar esate grupės, ar ne, ir jei jūs lankotės tiek laikiną parodą ir pagrindinę kolekcijos. Patikrinkite muziejaus interneto svetainėje ir pamatysite, kurie eksponatai šiuo metu ekrane.

Įvažiavimas į Pikaso muziejaus nemokama pirmą mėnesio sekmadienį, tačiau didžiulis įspėjimas: linija yra neįtikėtinai ilgai. Jei norite pasinaudoti šia (nors awesome) pasiūlymą, įsitikinkite, kad atvykti per anksti, o gal ir pakuoti užkąsti, jei jūs ketinate į vidury dienos, kaip jums bus ant kojų tam tikrą laiką.

Žiūrėti Barcelona nuo Picasso Eyes

Nesvarbu, kiek ekspertas Picasso jums gali būti, visada yra galimybė išmokti ką nors naujo! Picasso muziejus siūlo nemokamą ekskursijos savo kolekciją ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Anglijos turai prasidės 6 val ketvirtadieniais ir 12 val šeštadieniais.

Dėl tikrosios ventiliatorius, yra vietos kelionių organizatorius, teikiantis vadovaujasi vizitą Picasso muziejaus kartu su Picasso mėgstamų dalių Barselonoje kelionė. Picasso Barselona yra centre, todėl ši kelionė yra idealus temomis Įvadas į miestą, kuriame jums kai kurie iš didžiausių svetainių Žvelgiant Pablo Picasso taško. Tai gana pigi per daug!

Yra keletas kitų reikšmingų turai , kurie gali būti verta patikrinti.

Kadangi Picasso muziejus yra gana centre, ten yra prieinamą viešbučių daugybė netoliese. Jei išgalvotas esančių zonoje, jūs galite padaryti, kad per daug.