Juulil London: Ilm ja sündmused Guide

Posted on

 Juulil London: Ilm ja sündmused Guide
Suvi on suurepärane aeg aastas külastada London: Ilm soojeneb ja seal on palju üritusi osaleda. Aga kuna kenamaks ilm juulil on üks kõige aktiivsem kuu tõrjub turiste tulevad London. Plaani oma reis aegsasti kui hinnad lendude ja hotellide saab kiiresti tõusma, sest see läheb lähemale juulil.

Juuli Ilm London

London ei ole alati nagu oma vihmane maine. Tegelikult juulis ja augustis on soojem ja päikesepaistelisem kuu jooksul Londonis. Keskmine temperatuur on mugav 73 F (23 ° C), samal ajal kui õhtuti võib temperatuur langeda kuni 52 F (11 ° C). Kuid Briti linn on näinud mõned rekordtasemel 90.. London ei ole nii palju vihma juulis nagu ta seda teeb teiste kuud, kuid siiski on keskmiselt kuus drizzly päeva.

Mida Paki

Kuna Londoni ilm kipub, muutuvad tihti kontrollida prognoosi enne lahkumist. Aga üldiselt, tuua paar suve kleidid, teksad, T-särgid, ja kerge jope õhtul. Rain on alati võimalus Londonis nii visata vihmavari või kerge veekindel tuuletõkkekile ettevaatusabinõuna.

Juuli erinevaid üritusi ja festivale London

London võõrustab palju suuremate sündmuste ja festivalide juulis, et te ei taha jääda. Esiteks on  Pride Festival , mis kestab juunist juuli ja kulmineerub Pride Parade esimesel laupäeval juulis. See iga-aastane festival tähistab Londoni LGBTQ + kogukond ürituste sarja sealhulgas kontserte, loenguid, teater, isikud ja suur paraad. Sest sport lovers, seal on  Wimbledon Tennis Championships , vanim tenniseturniir maailmas. Võistlus toimub All England Club Londoni edelaosas esimese kahe nädala juulil.

Teised populaarsed üritused on:

  • Hampton Court Palace Flower Show: Suurim aastane aed ja lill näita maailmas toimub põhjustel Hampton Court Palace iga juulis ja korraldab Royal Aianduse Selts (RHS), kes ka vastuvõtva RHS Chelsea Flower Show iga mais.
  • Summer Series Somerset House : Somerset House põhja kaldal Thames pakub uimastamist taustaks seeria vabaõhukontserdid igal suvel.
  • Chap olümpiaad : Bedford Square Gardens võõrustab selle Pentsik sündmus, mis tähistab Briti ekstsentrilisus läbi rea “spordi” võistlusi sealhulgas vihmavari Jousting ja vuntsid maadlus.
  • Proms : See kaheksa nädala klassikalise muusika ekstravagantne pakub kontserti Royal Albert Hall ja Cadogan Hall ja ürituste sarja parkides kogu Ühendkuningriigis
  • Ostukorvi märgistamine Tseremoonia : See aastane tseremoonia näeb paraad hobuvankrid, vintage bussid ja veoautod kaubamärgiga tulipunane triikrauad Guildhall Yard osana iidne linn London traditsioon.
  • Wireless Music Festival : Lõbus nädalavahetusel festival toimub igal aastal Finsbury Park Londoni põhjaosas.