Skip to main content

Kā apceļot Parīzi Like Local

 Kā apceļot Parīzi Like Local

Ir divu veidu dzelzceļa braukšanas kartēm, ka apmeklētāji uz Parīzi var būt interesē. Uzziniet detalizētu informāciju par šo caurlaižu un izvēlēties, kas ir piemērots tieši Jums.

Parīzes Visite Pass

Ja jūs vēlaties, lai izvairītos no problēmu un iegādāties Parīzes transportēšana no ASV, jūs varat saņemt Parīzes Visite Pass, kas ir speciāli paredzēti tūristiem un piedāvā arī atlaides muzejos un ekskursijas. Paris Visite Pass ir pieejams tiešsaistē.

Lai gan Parīzes Visite caurlaide nav tik laba vērtība, kā Navigo découverte, tai ir trīs galvenās priekšrocības:

  1. Paris Visite caurlaide ir derīga jebkurā nedēļas dienā (turpmāk Navigo découverte ir spēkā tikai no pirmdienas)
  2. Paris Visite caurlaides var iegādāties tiešsaistē no jebkuras valsts
  3. Paris Visite piedāvā arī muzeju un ceļojumu atlaides

Paris Visite ir pieejams 1-, 2-, 3- un 5-dienu versijas par teritorijas 1. līdz 6. punktu.

Pabalējis Navigo découverte

Navigo ir nosaukums aizvietotājs Carte Orange transporta caurlaide. Tā aptver pārvadājumus vilcienos, RER un metro šajā saņēmējs izvēlētajā Parīzes apgabalā. Pašreizējā caurlaides ietver pārvadājumus ietvaros Parīzē un piepilsētās, lidostām Charles de Gaulle (CDG) un Orlī (ORY), Chateau Versailles, Fontenblo, un Parc Disney.

Tūristi var iegādāties Navigo découverte iet gandrīz jebkurā metro, RER vai Transilien vilcienu biļešu logs, kas parasti pārdod biļetes un iet Parīzē.

Pašlaik divas versijas Navigo caurlaide, standartnovirze Navigo un Navigo découverte. Navigo caurlaide tiek rezervēta vietējiem, bet ikviens var iegādāties Navigo découverte-kaut gan, kā ar Carte Orange, pārdevēji populārās transporta caurlaides var mēģināt atturēt ārvalstu tūristus no iegādes Navigo découverte, kā rezultātā viņiem dārgāks, bet elastīgāks Paris Visite Pass.

Getting novecojis Navigo découverte

Par Navigo vienas nedēļas caurlaide jūs maksāsiet € 5 maksa ($ 6 USD) kartei pati. Tad jums būs nepieciešams pievienot izmaksas transporta segumu jums ir nepieciešams.

Jums būs nepieciešams priekšstatu par sevi par caurlaidi, 3cm augsts ar 2.5cm platu, kas ir mazāks nekā pases izmēra. Jūs varat iegādāties tos foto kioskus pie biļešu logiem, kas pārdod caurlaides uz metro, RER un Ildefransa vilcieniem.

Jūs varat iegādāties Navigo biļešu logiem no metro vai RER stacijas vai pilnvarotajiem tālākpārdevējiem (piemēram, dažiem vietējiem tabacs). Ir mašīnas stacijās, kā arī, bet viņi nepieņem kredītkartes, kas nav eiro konfesiju, daži ceļotāji sūdzēties.

Ilgums novecojis Navigo découverte

Caurlaide sākas pirmdien no rīta ar pirmo automašīnām un beidzas svētdien. Tas var ietekmēt tūristus ne ierodas Parīzē pirmdien.

Hassled Pērkot Pass?

Neskatoties uz to, ko biļešu pārdevējs varētu pateikt, jums  jādara,  ir tiesības iegādāties un izmantot pabalējis Navigo découverte. “Elle est Ouverte à tous (Franciliens et non Franciliens)” norāda dokumentu, caurlaides ir atvērts visiem.

You may also like