Kā apmeklēt Anglijas Eivberija Henge

Posted on

 Kā apmeklēt Anglijas Eivberija Henge
Pirms jūs pieeja Eivberija Henge , viens no Anglijas ievērojamākajiem aizvēsturiskām vietām, dzēstu attēlu Stounhendža no sava prāta. Arī veltiet laiku, lai saprastu, ko Henge patiesībā ir, un dažādas lietas, lai redzētu iekšpusē Eivberija Henge sāks jēgas.

Kas ir Henge?

Pretēji tam, ko jūs redzēsiet pie Stonehenge A Henge nav kolekcija monumentālās aizvēsturiskiem akmeņiem. Pat “Henge” Stonhendžas nav akmeņiem. Tas ir cilvēks, kas māla bankas, ar grāvja tā iekšpusē, kas satur lielu, plakanu papildināta zonu. Tas reti redzams bildēs Stonhendžas jo banka un grāvju tik tālu prom no uzmanības satveršanas akmeņiem.

Sākumā šīs bankas un grāvji tika uzskatīts par aizsardzības struktūrām. Bet zinātnieki ātri strādāja, ka apbūvētā banka ar dziļu, platu grāvi iekšienē, nevis ārpus tās, nav jēgas.

Patiesībā labākais minējums šajās dienās ir tas, ka vienotas papildināta zonas norobežo apļveida vai ovāla bankas un grāvis ir faktiski sava veida sakrālo telpu, vieta rituāls un varbūt upuri.

Kas ir iekšpusē apļa, vai Henge, ir tas, kas padara to interesantu. Un tur ir daudz iekšpusē Eivberija Henge, tai skaitā:

 • Liela daļa ciema pati Eivberija
 • Lielākais akmens aplis Eiropā vairāk nekā 460 pēdas diametrā. Vienā laikā tā bija veidota no aptuveni 100 pastāvīgo akmeņiem.
 • Divas mazākas akmens apļi, katrs apmēram 100 pēdas diametrā. Daudzi no šiem akmeņiem tika gāzta un apglabāts sākumā viduslaikos ciematu iedzīvotāju mēģina izdzēst pagānu izcelsmi vietā, iespējams, par norādījumiem vietējās draudzes mācītāju.
 • Obelisks, noslēpumains kvadrātveida akmens nesen atklāja.

Vēsture Vietnes

Kad Aleksandrs Keiller, arheologs un pionieris gaisa fotogrāfs (viņš publicēja Lielbritānijas pirmo grāmatu par gaisa arheoloģijas) nopirka 950 akru vietni sākumā 1930, vietējie iedzīvotāji joprojām bija aršana savas funkcijas zemē un izmantojot tās akmeņiem, būvmateriālus . Keiller izrakta daudzi no akmeņiem, kas bija gāza un, ja iespējams, viņš atkal uzcelti tās sākotnējā stāvoklī.

In 1938, viņš nodibināja muzeju par saviem atradumiem no zonas. Viņš arī atjaunoja 16.gs. Eivberija muiža, tikai ārpus Henge. A bagāti un brašs Aviator un akadēmisko, kā arī arheologa (sava ​​veida Skotijas Indiana Jones), Keiller bijusi precējusies četras reizes. Varbūt viņam vajadzēja naudu daudz alimenti, jo 1943.gadā viņš pārdeva 950 hektāru uz National Trust par 12000 £, to vērtību lauksaimniecības zemes. Viņa ceturtā sieva, kurš pārdzīvojis viņam ziedoja saturu sava muzeja un citu viņa arheoloģisko konstatē no Trust 1966.gadā.

Šausmīgs Apbedīšanas

Vai pietiekami rakšana Lielbritānijas aizvēsturiskiem vietām, un jums ir pienākums nākt klajā ar dažiem kauliem vai apbedījumu preces. In 1938, Keiller atklāja paliekas Bārbera ķirurgs Eivberija-viņa nodarbošanās kā frizieris ķirurgs tika pierādīts ar rīkiem tirdzniecības viņš ir veicis, tostarp šķēres pāri un viduslaiku asins īres rīks. Tas nebija iespējams noteikt, vai viņš tika nogalināts ar akmeņiem vai jau miris, kad aprakts tur, bet gadsimtiem ilgi, vietējās mutvārdu tradīcijas pastāstīja par ceļojošo frizētava ķirurgs, kurš ieradās ciemā, kad akmeņi tika gāzta un apbedīts baznīcas mācību .

Saskaņā ar leģendu, viņš bija pārāk tuvu akmens, un tas krita uz viņu, saspiešanas un aprakt viņu. Tas, pēc stāstiem, iezīmēja beigas iznīcināšanu akmeņiem.

Things to redzēt

 • Izpētīt pastāvīgo akmeņiem tuvāk: Atšķirībā no Stonhendžas kur stāvošie akmeņi tiek sasieta off un to var sasniegt tikai ar īpašu atļauju, apmeklētāji var brīvi izpētīt akmeni laikā Eivberija Henge. Galvenais akmens aplis ir milzīgs (vairāk nekā trīs ceturtdaļas jūdzes ap). Akmens aplis ekskursijas , brīvprātīgie eksperti vadīja tiek piedāvātas vairākas reizes dienā, par lielāko dienas. Ekskursija maksā 3 mārciņas (bērni ir bezmaksas) un ilgst 45 minūtes un stundas.
 • Apmeklējiet Aleksandra Keiller muzeju : Muzejs, dibināja Keiller pats 1938.gadā ir sadalīta divās daļās. The Stables galerija parāda atrod no izrakumos vietnē, tostarp 4000 gadus veciem krama rīkus, mājdzīvnieku skeletiem tik daudz kā 5500 gadiem, daži no vecākajām Eiropas keramikas jebkad atrasts, un sarkano briežu ragi, ko izmanto kā instrumentu, lai izveidotu Henge un darīja apkārtējo grāvis. Bērns draudzīgas Barn galerija, ar salmu, 17.gadsimta rijā, ir interaktīvas ekspozīcijas liekot Eivberija Henge kontekstā, ar pārējo Stonhendžas Eivberija un Associated UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tas arī ir mierīga bērnu darbības zonu, kurā jaunākie ģimenes locekļi var apmesties pēc skraida akmeņiem.
 • Eivberija muiža un dārzs : Muižas, tikai ārpus Henge datumi no 16.gadsimta, un ir daļa no National Trust vietā. Aleksandrs Keiller dzīvoja tur, bet rakšanas Henge. Tās numuri ir iekārtoti, lai atspoguļotu piecus periodus, ka tā tika okupēta, Tudor, Queen Anne, Gruzija, Viktorijas un 20.gadsimtā. Neparasti vēsturiskā mājā, apmeklētāji tiek aicināti sazināties un mijiedarboties ar mēbelēm un priekšmetiem mājā. Jūs varat sēdēt uz krēsliem, gulēt uz gultas, pat spēlēt spēli ar biljarda zāli.
 • National Trust Hub : Protams, tur ir veikals, kafejnīca, tualetes un informācijas centrs Old pakaišu, kur jūs varat uzzināt, kas notiek vietā.

Kā apmeklēt

Kur: Pie Marlborough, Wiltshire, SN8 1RF. Šī vietne ir sešas jūdzes uz rietumiem no Marlborough uz A4361. Autostāvvieta ir netālu no akmens aprindās un National Trust iekārtām Vecajā sētu.

Kad: akmens aplis un āra elementi vietas ir atvērta katru dienu, rītausmas līdz krēslai. Stundas par muzeju un Eivberija muižas mainās ar gadalaikiem. Pārbaudiet National Trust mājas lapā atvēršanas reizes.

Cik: Ieeja akmens aprindās un āra funkcijas ir bezmaksas. Alexander Keiller muzejs cena atsevišķi no Eivberija muižas un dārzs, un ir papildu 7 mārciņas pieprasītas (2018), autostāvvieta.

arī tuvumā

 • West Kennet Long Barrow , kas ir viens no lielākajiem un visvairāk pieejamu chambered kapenes Lielbritānijā, kas ir apmēram divas jūdzes attālumā. Built ap 3650 BC, bija izmantota par 1000 gadiem. Privātīpašums, to pārvalda National Trust vārdā angļu mantojuma, un to var brīvi apmeklējis, katru dienu, jebkurā pieņemamā stundā.
 • Silbury Hill , kas ir lielākais mākslīgs kalns Eiropā un, iespējams, visvairāk noslēpumains ir 1,7 kilometru attālumā. Tas ir lielāks nekā piramīdas, un neviens vēl nav strādājis, kurš uzcēla to vai kāpēc.
 • Stonehenge un ar to saistītos vietas, Woodhenge un Durrington sienas, ir aptuveni sešas jūdzes attālumā.