Kā apmeklēt Borghese muzejs un galerija: Pilnīga rokasgrāmata

Posted on

Kā apmeklēt Borghese muzejs un galerija: Pilnīga rokasgrāmata
Atrodas Pincio Hill, Borghese Gallery vai Galleria Borghese ir viens no top muzejiem Romā. Tur skaisti freskas, 17.gadsimta Villa Borghese īpašuma galerijas 20 numuri piemīt brīnišķīgs marmora skulptūras un iespaidīga kolekcija mākslas daži no ietekmīgākajiem gleznotājiem 16.gs. un par. Punktu precizējums: Villa Borghese ir nosaukums milzīgo valsts parks, kurā dažādi Borghese pilis sēdēt. Faktiskais Villa Borghese pils tagad ir pazīstama kā Galleria Borghese vai Borghese Gallery.

Vēsture

Cardinal Scipione Borghese, brāļadēls pāvests Pāvils V pasūtīja celtniecību Villa Borghese un tās dārzu 1613. Viņš izmanto savrupmāju izklaides, kā arī vietu, lai parādītu savu pieaugošo mākslas un senlietu kolekciju. Svarīgi pārņemšanas arī tādi, ko baroka tēlnieka Bernini un gleznotāji Karavadžo, Rafaēla un Titānam.

In 1808, Cardinal ir mantinieks Camillo Borghese (precējies ar Paolina Bonaparte), bija spiesta atdot lielāko daļu no klasiskās skulptūras viņa brālis-in-likumu, Napoleonu. Tās tagad var atrast senlietu spārnā Louvre.

Bernini Masterworks kolekcijā

Galleria Borghese iespaidīgā skulptūra kolekcija atrodas pirmajā stāvā un ietver to, tiek uzskatīti daži Bernini labākajiem darbiem. Pirmie trīs Turpmāk uzskaitītie darbi tika pabeigti, kad Bernini vēl bija viņa agrīnā 20s.

Apollo un Daphne (1624). Šī apdullināšanu attēlojums nimfa Daphne metamorphosing par lauru koku, lai izvairītos nolaupīšanu Apollo parāda neticami kustību marmora.

No Proserpina Rape (1621). Tāpat lielisks, izvarošana Proserpina ir lielisks piemērs tam, Bernini ir ģēnijs pie padarot marmora parādās kā elastīga kā ādu. Šajā gabals, mēs redzam Hades ‘pirkstus sapresēta Proserpina miesā kā viņa cīnās, lai atbrīvoties no viņa grip.

David (1624). Bernini interpretācija Bībeles rakstura David rada jauniešu varonis viņa likvidāciju, par sviest savu spēcīgu katapulta pie Goliātu. Tiek plaši uzskatīts, ka seja no Dāvida ir pašportrets tēlnieks.

Krūšu Scipione Borghese (1632). Scipione Borghese bija starp Bernini pirmajiem patroniem. Pēc sculpting krūšutēls kardināla, tomēr, Bernini atklāja defekts marmora. Viņš izpilda otru, identisku krūtis, ko viņš pabeigts piecpadsmit dienu laikā. Abi ir uz displeja pie muzeja.

Citas Izceltie Galleria Borghese

Pauline Bonaparte kā Venus VICTRIX (1805-1808). Tas svinēja skulptūra Antonio Canova piedāvā pusguļus, daļēji pliks Paolina Bonaparte skatoties unabashedly pie skatītāju. Tas bija pasūtījis viņas vīrs, Camillo Borghese, kas ir daļa no atdzimšanu romiešu tradīcijas attēlojot mirstīgajiem kā mītisks dieviem.

Cēlums eļļā. Pirmajā stāvā galerijā ir veltīta gleznas. Apmeklētāji var apskatīt šedevrus Raphael ( nogulsnēšanās un Lady ar Unicorn ), Ticiāna ( The Kristus Scourging , un svēts un necenzētu Mīlestība ) un lielā Caravaggio ( The Boy ar grozu augļu , Young Sick Bacchus , un Saint Jerome rakstīšana) .

Mākslas mīļotājiem vajadzētu apsvērt biļešu privātu ierobežota telpa vizīti Deposito vai uzglabāšanas telpa, kur tiek turēti vairāk nekā 250 papildu gleznas.

Senie dārgumi Galvenais stāvs pieder iespaidīgu vākšanu senlietu no 1. līdz 3. gadsimtu, kā arī uzrādītas tādiem dārgumiem kā romiešu bronzas no 150 BC un seno mozaīku no 4. gadsimtā.

Kā apmeklēt Galleria Borghese

Piekļuve muzeja ierobežots līdz 360 apmeklētājiem jebkurā laikā, ar apmeklējumiem ierobežots līdz divām stundām. Jums ir jārezervē iepriekš uz Galleria Borghese mājas lapāJa jūs plānojat apmeklēt Romu aizņemts sezonā, un jūs vēlaties redzēt kolekciju, rezervēt arī iepriekš par savu ceļojumu, lai pārliecinātos, ka jums nav garām. Lai iegūtu pārņemta pieredzi, apsvērt biļešu privātu ekskursiju no  romiešu Guy , konteksta Ceļojumi  un izvēlieties Itāliju .

Roma Pass  īpašnieki var piekļūt muzeju par brīvu vai diskonta likmi, bet tie joprojām ir nepieciešams rezervēt iebraukšanas laiku, zvanot +39 06 32810. 

Laiks:  no otrdienas līdz Svētdiena, 09:00 līdz 7 PM (pēdējais ieraksts 5 PM). Slēgts pirmdienās, 25. decembrī, un 1. janvārim.

Ieejas:  Pieaugušie: € 15; ES iedzīvotāji līdz 18 gadu vecumam: € 8,50. Apmeklētājiem invalīdiem maksā tikai € 2 rezervēšanas maksas; Bērni 5 un zem ir bezmaksas. (Cenas ir no 2018 un ietver obligātu € 2 rezervācijas maksa.), Kursi var palielināt īpašas izstādes laikā.

Atrašanās vieta: Galerija Borghese, Piazzale Scipione Borghese 5, kas arī Villa Borghese dārziem.

Kā tur nokļūt: Ar autobusu: 5, 19, 52, 63, 86, 88, 92, 95, 116, 204, 217, 231, 360,490, 491, 495, 630, 910, 926; Ar metro: Line (sarkans) uz Spagna pieturas.

tuvumā atrakcijas

Villa Borghese Gardens ir pilsētas gandrīz 200-Acre parks izraibināta ar ezeriem, pļavām, villas, tempļi, kā arī bērnu rotaļu laukums, zooloģiskajā dārzā, amfiteātri, kino, un zirgu izjādes staļļiem.

Galleria Nazionale d’Arte Moderna atrodas uz Villa Borghese iemesliem ir kolekcija 19th- un 20. gadsimta gleznas, uzsverot, itāļu māksliniekiem.

Muse Nazionale di Villa Giulia,  noteikts citā grezns Borghese villa, ir Itālijas lielākā kolekcija etrusku senlietu un nojumes izcili skaidrību par šo noslēpumaino pre-romiešu civilizācijas.

Piazza del Popolo , kas atrodas zem Pincio Hill, ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem pilsētu laukumiem Romā.