Kā apmeklēt Kolizejs, Romas Forumu un Palatīna Hill Romā

Posted on

Kā apmeklēt Kolizejs, Romas Forumu un Palatīna Hill Romā
Viens no Itālijas populārākajiem apskates objektiem un, protams, ir viens no atpazīstamākajiem simboliem Romas impērijas, Kolizejs jābūt augšpusē maršrutā par katru pirmo reizi apmeklētājs uz Romu. Pazīstams arī kā Flavian Amfiteātra, šī senā arēnā bija vietā neskaitāmas gladiatoru cīņas un asiņainas savvaļas dzīvnieku cīņas. Apmeklētāji Kolizejs var sēdēt tribīnēs un redzēt pierādījumus amfiteātri sarežģīto pazemes ejām un lūkām – iestudējums jomām bijušajā izklaidei.

Jo Kolizejs ir top atrakciju Romā, tas var būt grūti, lai iegūtu biļetes. Lai izvairītos stāvot garās rindās uz jūsu apmeklējumu, lai šo seno vietu, uzskata, pērkot Kolizejs un Romas Forums pāriet tiešsaistē no Select Itālijas ASV dolāros vai iegādāties romu Pass vai Archeologica karti, kas ļauj ierakstu Kolizejs un citas apskates vietas, lai dzīvoklis ātrums. Lai iegūtu vairāk iespējas apskatiet mūsu rokasgrāmatu par Buying Romas Kolizejs biļetes ar informāciju par kombinēto biļetes, ekskursijas, un tiešsaistes biļešu.

Svarīga drošības informācija:

No 2016. gada aprīļa drošības pasākumi pie Kolizejs ir paaugstināts. Visi apmeklētāji, tostarp “izlaisto līniju” biļešu īpašniekiem un gidu tūrisma dalībnieku, jāšķērso drošības pārbaudi, kas ietver metāla detektoru. Drošības līnija var būt ļoti garš, ar gaidīšanas laiks par vienu stundu vai ilgāk, tāpēc plānu. Mugursomas, lieli maki, un bagāžas nav atļauts iekšpusē Kolizejs.

Colosseum Apmeklējot informācija

Atrašanās vieta: Piazza del Colosseo. Metro līnija B, Colosseo apstāties vai tramvaju līnija 3.

Stundas: Atvērts katru dienu no 8:30 līdz 1 stundu pirms saulrieta (tā beigu laiks ir atkarīgs no sezonas), lai beigu laiki svārstās no 4:30 PM ziemā līdz 7:15 PM aprīlī caur augustā. Pēdējā uzņemšana ir 1 stundu pirms slēgšanas. Sīkāku informāciju skatiet vietnes saiti zemāk informāciju. Slēgts 1. janvāris un 25. decembrim un no rīta 2. jūnijā (parasti atveras pie 1:30 PM).

Uzņemšana: 12 eiro par biļeti, kas ietver ieeja Romas foruma un Palatīna kalnā, no 2015. Caurlaide biļete ir derīga 2 dienas, ar vienu ieeju katrā no 2 vietām (Kolizejs un Romas Forums / Palatine Hill). Atbrīvojiet pirmā mēneša svētdienā.

Informācija: (0039) 06-700-4261 Pārbaudiet pašreizējais laiks un cena šajā vietnē

Skatīt Kolizejs padziļinātu

Lai iegūtu pilnīgu apmeklējuma Kolizejs, jūs varat veikt ekskursiju, kas ietver piekļuvi kazemātos un augšējo līmeņu, kuri nav atvērti sabiedrībai ar regulāru biļetes. Skatiet, kā Tour Visi Kolizejs no augšas uz leju, lai informāciju un virtuālo apmeklētāju rezervēt Kolizejs Dungeons un Upper līmeņos ceļojumu caur Select Itālijā.

Ceļošana ar bērniem? Tie var baudīt Kolizejs Kids: Half Day Family Tour .

Par citu virtuālo apmeklējumu, skatiet mūsu fotogrāfijas no Romas Kolizejs.

Piezīmes: Tā kā Kolizejs parasti ir ļoti pārpildīts un piepildīts ar tūristiem, tas var būt lielisks vietas, lai kabatzagļi tāpēc pārliecinieties, veikt piesardzības pasākumus, lai aizsargātu savu naudu un pases.

Mugursomas un lielas somas nav atļauts Kolizejs. Gaidīt, lai iet caur drošības pārbaudi, tai skaitā metāla detektoru.