Kā apmeklēt Siksta kapela un Ko skatīt

Posted on

 Kā apmeklēt Siksta kapela un Ko skatīt
Siksta kapela ir viens no galvenajiem objektiem apmeklēt Vatikānā. Par vizīti Vatikāna muzeju izcelt, slavenais kapela ir griestu un altāris freskas Mikelandželo un tiek uzskatīts par vienu no mākslinieka lielākajiem sasniegumiem. Bet kapela ir vairāk nekā tikai darbojas, Mikelandželo; tas ir dekorēts no grīdas līdz griestiem daži no slavenākajiem vārdiem renesanses glezniecības.

Apmeklējot Siksta kapelas

Siksta kapela ir pēdējais telpa, kas apmeklētājiem redzēt, kad touring Vatikāna muzejus. Tas vienmēr ir ļoti pārpildīti un grūti redzēt visus darbus iekšpusē tā nelielā attālumā. Apmeklētāji var iznomāt audiogidu vai grāmata ir viens no dažiem ekskursijas Vatikāna muzeju, lai uzzinātu vairāk par to, Siksta kapela vēstures un mākslas darbiem. Jūs varat izvairīties no lielu pūļus, ņemot priviliģētu ieeja ceļojumu vai  privāta pēc stundām ekskursija .

Ir svarīgi atzīmēt, ka, lai gan Siksta kapela ir daļa no Vatikāna muzeju tūrē, tas joprojām ir ar baznīcas izmantoti svarīgām funkcijām, visvairāk pazīstams ir vieta, kur konklāvs, lai ievēlētu jaunu pāvestu sasauc.

Siksta kapela vēsture

Lielā kapela, kas ir pazīstama visā pasaulē kā Siksta kapela celta no 1475-1481 novēlējums pāvesta Siksta IV (latīņu nosaukums Siksta vai Sisto [Itālijas], aizdodot savu nosaukumu uz “Cappella”). Monumentālā numurs ir 40.23 metrus garš ar 13,40 metrus plata (134 pēc 44 pēdas), un sasniedz 20,7 metrus (aptuveni 67,9 pēdas) virs zemes, tās augstākajā punktā. Grīda ir inkrustēts ar polihroms marmora un telpa ir altāri, neliels koristi “galeriju un sešu paneļiem marmora ekrānu, kas sadala telpu vērā jomas garīdzniecības un congregants.

Ir astoņi logi uzliku augštecē sienām.

Mikelandželo freskas uz griestiem un altāra ir visvairāk slavens gleznas Siksta kapelā. Jūlijs II pasūtīja galveno mākslinieku gleznot šīs daļas kapelā ar 1508, daži 25 gadus pēc tam, kad sienas tika krāsotas patīk no Sandro Botičelli, Ghirlandaio, Perugino, Pinturrichio, un citi.

Ko Skatīt Siksta kapelā

Siksta kapela Griestu Griesti ir sadalīta 9 centrālo paneļiem, kas attēlo of the World izveide , Ādama un Ievas Izraidīšana , un The Noah stāsts . Iespējams, slavenākais no šiem deviņiem paneļi ir Ādama izveidošana , kas parāda skaitlis Dieva saskaroties ar pirkstu Ādama, lai panāktu viņu dzīvi, un Fall no Grace un izraidīšanas no Ēdenes dārzs , kurā attēlotas Ādamu un Ievu nobaudījuši aizliegto ābolu Ēdenes dārzu, pēc tam atstājot Garden kauns.

Uz sāniem centrālo paneļiem, gan Lunettes, Mikelandželo krāsotas grandiozas attēlus praviešiem un sibyls.

Pastarā tiesa Altar Fresco:  Painted 1535, šis milzis fresco virs Siksta kapelas altāra attēlo dažus gruesome ainas no Pastarā tiesa. Sastāvs attēlots ellē, kā ir aprakstīts, ko dzejnieks Dante viņa Dievišķā komēdija. Pēc centrā glezna ir spriedumiem, atriebīgs Kristus un viņš ieskauj no visām pusēm ar kailu skaitļi, ieskaitot apustuļiem un svētajiem. Fresco ir sadalīta svētīgo dvēselēm, kreisajā malā, un nolādēts, labajā pusē. Piezīme tēlu nodīrātas ķermeņa Saint Bartholomew, uz kura Mikelandželo krāsotas savu seju.

Ziemeļu Siena Siksta kapelas:  Sienas pa labi no altāra ir ainas no Kristus dzīves. Paneļi un mākslinieki šeit pārstāv, ir (no kreisās uz labo, sākot no altāra):

 • Kristības Jēzus Perugino
 • Kārdināšana Jēzus ar Botičelli
 • Izsaucēja Pirmā mācekļiem pa Ghirlandaio
 • Sprediķis kalnā ar Rosselli
 • No Keys uz Svētā Pētera nodošana ar Perugino (ļoti vērā ņemams darbs starp sienu freskas)
 • Pēdējais Vakarēšana Rosselli

Dienvidu Siena Siksta kapelas:  Dienvidu (vai pa kreisi) sienas ir ainas no dzīves Mozus. Paneļi un mākslinieki pārstāv dienvidu sienas ir (no labās uz kreiso pusi, sākot no altāra):

 • Mozus ceļojums pa Ēģiptes Perugino
 • Ainas no dzīves Mozus Pirms viņa ceļojumā cauri Ēģiptes Botticelli
 • Šķērsojot Sarkano jūru ar Rosselli un d’Antonio
 • Desmit baušļi, ko Rosselli
 • Par Koraha, Datans un Abirāms Soda Botičelli
 • Mozus Nobeiguma akti un Nāve Luca Siņorelli

Siksta kapela Biļetes

Uzņemšana Siksta kapelas ir iekļauts ar biļeti uz Vatikāna muzeju. Par biļešu līnijas Vatikāna muzejiem, var būt ļoti garš. Jūs varat ietaupīt laiku, pērkot Vatikāna muzejs biļetes internetā pirms laika.