Kā apmeklēt York Minster: Travel Guide

Posted on

Kā York Minster: Travel Guide

Vismaz divi miljoni cilvēku gadā apmeklē York Minster viduslaiku pilsētā York. 800 gadus vecā katedrāle, kas notika 250 gadus, lai izveidotu, ir tikai aisberga redzamā daļa. Tas aizņem uz vietas, kas ir saistīta ar vēsturi un ticību gandrīz 2000 gadus. Tās Great East logu, tik liels kā tenisa korts, ir lielākais plašumi viduslaiku vitrāžu pasaulē.

Tur ir daudz ko redzēt un, vasaras mēnešos un skolas brīvdienu periodos, daudzi cilvēki, kuri vēlas, lai to aplūkotu ar jums. Tik maz avanss plānošana nav cietis.

Kas jauns pie York Minster

Atklājot York Minster šajā undercroft  Nepalaidiet garām jauno izstādi. Tā ir daļa no £ 20 miljoni, 5 gadu renovācijas un saglabāšanas projektu, plānots pilnībā pabeigt 2016. gadā, tā daļas jau ir atvērtas apmeklētājiem. Lielākais state-of-the-art piesaisti jebkurā AK katedrāle, tā ir saistīta ar vēsturi katedrāles un tās vietā ar pārsteidzošu objektiem un interaktīvu ekspozīciju – tostarp 1000 gadus vecā raga Ulf, kas piešķirta ministram ar vikingu Kungam.

Vai tu zināji?

 • Daži York Minster visvairāk interesanto senu vēsturi bija tikai atklāts 1960 un 70 ārkārtas izrakumos zem katedrāles laikā.
 • Konstantīns Lielais, kurš izvēlējās Konstantinopoles galvaspilsētu Romas impērijas un padarīja kristietība savu oficiālo reliģiju, tika atzīts imperators ar saviem karavīriem, atrodoties York.
 • Minster ir anglosakšu vārds, kas sākotnēji izmantota, lai aprakstītu klosterus ar mācību lomu. To galvenokārt izmanto šīs dienas kā goda nosaukumu dažiem lieliem katedrālēm.

Liels East Logu tīrīšana un aizsardzība

No atjaunot šo milzīgo vitrāžas logs un mūra par Īstendā ministram darbs prasīs daudz vairāk laika nekā 5 gadu York Minster izdalītas projektu. Vismaz 311 stikla paneļiem, kas sastāv no tūkstošiem gabalu medival stikls, tiek noņemta, remontēt un atjaunot. Tas netiks pabeigta līdz 2018. gadam Bet 2016. gadā, visitiors būs beidzot varēs redzēt bez aizsardzības sastatnēm, kas uz to gadu.

Atjaunotā paneļi būs redzami, jo tie ir nosūtīti atpakaļ uz viņu pozīcijām loga. Pārējās sadaļas joprojām tiek atjaunoti tiks aizsargāti ar caurspīdīga stikla. Strādājot pie šiem logiem ir tik vērienīgs projekts, kas jaunās tehnoloģijas tiek izmantotas, lai pagarinātu savu dzīvi. York Minster būs pirmā ēka Lielbritānijā izmantot UV izturīgu stiklu kā ārējās aizsardzības vitrāžas.

Ja jūs vēlaties izaicinājums, redzēt, cik daudzi no vitrāžas, jūsu var saprast. Viduslaiku amatnieki, kuri izveidoti tā mērķis ir pateikt visu stāstu par Bībeli, no Mozus līdz apokalipsi, jo vienā, multi-paneled logu.

Veikt ceļvedi

 • Minster tūres – Brīvprātīgie vadīt ekskursijas, sešas reizes dienā – 10, 11,12,1, 1. un 3pm – katru dienu, izņemot svētdienu. Ekskursijas aizņems aptuveni stundu, un ir lielisks veids, kā atklāt dažus no Minster dārgumus un pārsteidzošs vēsturi. Ekskursijas ir iekļauti cenā uzņemšanas. Ja jūs ierodaties ar grupu 10 vai vairāk, vai ir nepieciešama svešvalodu palīdzība, let darbinieki zina, 28 dienas iepriekš, nosūtot grupu ceļojumu pieprasījumu  groups@yorkminster.org
 • Tower ceļojumi – Kāpšana York Minster centrālais tornis ir ļoti īpaša pieredze, ja jūs esat piemēroti un bezbailīgs. Tas ir augstākais punkts Ņujorkā un pirms jūs ieradīsieties pie 230 -foot augstajā augšā un soli ārā svaigā gaisā, jums ir iespēja redzēt dažus no katedrāles viduslaiku smailēm un gargoyles slēgt.
 • Ir 275 soļi uz augšu. Daži no tiem ir šauras un nevienmērīga, un daži iet cauri šaurām ejām.
 • Tornis kāpt nav ieteicams cilvēkiem ar sirds slimību, vertigo, klaustrofobiju, augsts asinsspiediens, stenokardiju, elpošanas problēmas (astma, siena drudzis, un bronhītu), slikta mobilitāti vai kuras ir stāvoklī.
 • Veselības un drošības noteikumi ir pieejami lasīt, ja jūs pērkat biļeti un jums ir izlasīt tos pirms risināšanā kāpt.
 • Bērni, kas jaunāki par 8 gadus vecs, nav atļauts uzkāpt tornī.
 • Skolu grupās desmit vai vairāk, jāpievieno trīs pieaugušie vai diviem pieaugušajiem, ja ir mazāk par desmit.
 • Trips uz augšu tornis veikt 45 minūtes, un ir ierobežots līdz 50 cilvēkiem vienlaicīgi. Tie kursē ik pēc 45 minūtēm vai tamlīdzīgi, visu dienu un ir par papildus maksu tornī. Jautājiet biļešu kasē par torņa braucienu laikiem, kad jūs ieradīsieties. Bet pirms plānojat kāpt, apsvērt šos faktorus:

Kā atrast York Minster

Just par visiem ceļiem York novest pie katedrāles. Galvu centrā mazā, sienu pilsēta un jūs nevarat palaist garām to. Ja jūs nevarat redzēt, tikai kāpt uz pilsētas sienām kādā no daudzajiem piekļuves punktus visā York attiecībā uz putnu acu skats.

Goodramgate, izraisot Deangate un High Petergate, visi izraisa Minster Yard (York, ielas ir sauc par “vārtiem”, un vārti caur pilsētas sienas sauc “bārs”).

Kad Lai Visit

Kā darba katedrāle, York Minster var būt slēgtas laiku pa laikam visai normālas uzņēmējdarbības baznīcas – kāzas, kristības, bēres -, kā arī īpašiem notikumiem un koncertiem. Kopumā Minster ir atvērta:

 • Attiecībā uz pakalpojumiem un lūgšanu , katru dienu no 7am līdz 6:30
 • Par ekskursijas, pirmdiena – sestdiena 09:00 līdz pēdējam ieceļošanas 5:30, svētdienās no 12:45. Daļa no katedrāles vispārējiem darbalaikā var tikt slēgta evensong sagatavošanai vai īpašiem notikumiem.
 • Par undercroft izstādēm, pirmdiena – sestdiena 10: 5pm, svētdienu no 1pm
 • Par Tower braucieniem , pārbaudiet dienā jūs apmeklējat. Jo Tower braucieni ir brīvdabas elementu, to plānošana ir saistīta ar laika apstākļiem.

Kāpēc Vai ir Uzņemšana Charge?

Cilvēki reizēm palaida garām pie kam jāmaksā par biļeti apmeklēt dievnamu, tāpēc ir svarīgi apsvērt dažas lietas:

 1. Nav ieejas maksa, lai ievadītu ministram apmeklēt pakalpojumu, lūgties vai gaismas sveces.
 2. Neskaitot atjaunošanas un saglabāšanas projektu, tas patiesībā maksā £ 20000 dienā, lai segtu apkuri, apgaismojumu, tīrīšanu un citu personālu, lai saglabātu klostera baznīca atvērta sabiedrībai. Lielākā daļa no tā ir jāpaaugstina no uzņemšanas maksas.
 3. No York cilvēki ir atbrīvotas.
 4. Ieejas biļetes ir labs neierobežotu apmeklējumu uz visu gadu no iegādes dienas.

Citas Apmeklētāju Essentials

 • Uzņemšana – sākot no 2015. gada, biļetes uz Minster House nodaļā un undercroft maksā £ 10 pieaugušajiem un £ 9 senioriem un studentiem. Līdz četri bērni pieaugušo pavadībā ir bez maksas. Biļetes uz katedrāles un Tower Ceļojuma izmaksas £ 15 pieaugušajiem, £ 14 senioriem un studentiem un £ 5 bērniem no 8 līdz 16. Bērniem līdz 8 nav atļauts uzkāpt tornī.
 • Foto un video ierakstu personīgai lietošanai ir atļauta visur, izņemot undercroft.
 • Apmeklējiet savu oficiālo tīmekļa vietni , lai daudz vairāk informācijas un klāstu kontaktinformāciju.