Kā apturēt droši, ceļojot uz Bali, Indonēzija

Posted on

Kā Stay Safe Kaut Pastaigas, vadīšana un Peldēšana ap Bali

Kā apturēt droši, ceļojot uz Bali, Indonēzija

Uzturas droši, apmeklējot Bali aizņem pavisam atšķirīgu prasmju kopumu, nevis vienu jūs nāk ar no Rietumiem. Veikt vidējais Bali ceļa: nav noteikumu, kas nodarbojas ar gājējiem (cik motociklisti ir bažas), tāpēc jums ir nepieciešams skatīties uz abām pusēm, un pārvietoties ātri, kad jūs šķērsot ielu.

Drošība ir mazāk pārliecināts darījums kopumā ap šo citādi ideāls salu: nolaupīt-zādzībām, Transportlīdzekļu satiksmes negadījumu, un undertow ir ļoti reālas iespējas Bali, tāda veida lietas, ceļojumu aģents parasti nav pateiks.

  • Izvairīšanās ouches: Par citiem dos un nav ‘s Bali , izlasiet mūsu rakstus par etiķete padomus Bali un veselības padomi Bali .

Turot savu mantu Secure

Zādzība ir salīdzinoši zems risks Bali, bet pagrābt-zādzībām un zādzībām no viesnīcas istabās, nav zināms. Paziņa šis rakstnieks reiz tika upuriem ar zagļu ielaušanos un iekļūšanu savā kūrorta telpā (šī iepazīšanās un viņas māsu laimējās izbēgt salīdzinoši neievainots, lai gan tie tika atņemti viņu mantu). Tātad Bali nav 100% drošs; Tāpēc šādi pasākumi ir jāievēro:

  • Turiet durvis un logus cieši slēgtas, kad prom no jūsu viesnīcas istabā, vai naktī.
  • Veiciet tikai kopijas jūsu pasēs un ceļošanas dokumentos; atstāt oriģinālus ieslodzīti savā viesnīcas istabā.
  • Izmantojiet viesnīcas drošu vai drošības lodziņu, ja ir pieejama.
  • Pētot Bali, saglabāt savu vērtslietas priekšējā carry maisiņā.
  • Izmantojiet savu viesnīcu drošības lodziņu, ja tāds ir pieejams. Ja nē, tad veikt visas savas vērtslietas priekšējo carry maisiņā. Jūs esat droši uz ielas, bet tas ir lietas, jūs atstāt aiz dažās viesnīcās, kas ir pakļauti riskam.

Lasīt šo Roundup viesnīcas numurs drošības padomi, lai uzzinātu vairāk par to, saglabājot sevi un savas mantas drošību, pārbaudot par viesnīcu.

Drošība uz ielas Bali

Bali lieliski haotiska satiksmes situācija var radīt problēmas, ja jūs neesat gatavi to. Vai jūs esat gājējam vai topošajiem autovadītājs, šādus noteikumus var izskaidrot atšķirību starp jautru Bali brīvdienas un nedēļas vilkmi vai sliktāk.

Uz ielas: stop, izskatās, klausīties. Nav satiksmes noteikumi Bali, tikai ieteikumi. Tādējādi crosswalks (ja jūs varat atrast tos) nesaņem lielu cieņu, ne gājējiem uzkāpjot uz tiem.

Neuzskatiet, ka transportlīdzekļi pārtrauks kā jūs šķērsot – motocikli darbosies ap jums bez apstāšanās. Pieņemsim, ka transportlīdzeklis ir tiesības veidā, vienmēr, un jūs būtu droši.

Nebrauciet sevi – saņemt automašīnu ar šoferi vietā. Ja jūs plānojat, lai saņemtu ap salu ar sevi, jūs varētu būt kārdinājums nolīgt sev piedziņas automašīnu Bali (īpaši, ja jūs atbilstat prasībām). Bet, ja jūs vērtība savu dzīvi, ne vadīt savu ceļu.

Iznomāt automašīnu ar šoferi vietā; cenas nav, ka daudz dārgāk, un jūs varat atpūsties, kamēr vadītājs izmanto savu intīmo zināšanas par ceļu, lai saņemtu jums apkārt.

Say Nē, lai izjādes pašapkalpošanās disku motociklu. Jūs noteikti atļauts iznomāt sevis disku motociklu, bet vai tas ir gudrs lēmums, ir kaut kas cits pilnībā. Ir pārāk daudz gadījumi tūristu savainojumiem vai nogalināti izjādes motorolleri Bali , tādēļ, ja tas būtu atkarīgs no mums, mēs iesakām jums izvairīties īri pašapkalpošanās disku motociklu, ja jūs vēlaties, lai saņemtu no Bali vienā gabalā.

Uzziniet vairāk mūsu kopsavilkuma transporta situācijas Bali.

Uzturas labajā pusē likuma Bali

Lielākā daļa tūristu Bali nedomā pārāk daudz par likumu, bet ir dažas lietas, kas jāpatur prātā, ja jūs vēlaties izvairīties no Bali iestādēm.

Nelietojiet pirkt narkotikas Bali. Ar narkotiku likumi Bali un pārējais Indonēzijas sekot modeli noteikto narkotiku likumi pārējā Dienvidaustrumu Āzijā – viņi stingri, un ir gatavi veikt piemēru jebkuru tūristu tik dumjš, lai nozvejotas indulging nelegālās narkotikas, bet, no salu.

Neskatoties uz drakoniskus pretnarkotiku likumus, tūristi bieži vien saņem slepens narkotiku piedāvājumu, staigājot pa ielām, ar maskēta narkotiku tirgotāji izmanīgi čukst piedāvājumus lētu marihuānas vai sēnes, lai varētu izskata ceļotājiem. Ja tas notiek, iet prom . Jūs varētu atrast sev sapinies ar narkotiku dzelt.

Nav dūmu sabiedriskās vietās. Sākot no 28. novembra, 2011., par “dūmu bez” nolikums ir stājusies spēkā visā Bali, aizliedzot smēķēšanu vairumā sabiedriskās vietās. Jomas ārpus robežas ar smēķēšanu ietver restorāni, viesnīcas, tempļi, tūrisma objekti, slimnīcas un skolas. Smēķētāji nozvejotas pārkāpj likumu, var tikt ieslodzīts līdz sešiem mēnešiem un / vai naudas sodu līdz pat ASV $ 5500 (IDR 50 miljoni). ( Avots )

Drošība uz Beach Bali

Bali pludmales kotēties salas top atrakcijas, taču tie joprojām nav 100% drošs tūristiem. Riptides, tad divīzijā saule, un pat cunami iesniegt konkrētus riskus peldētājiem Bali, bet pēc pāris vienkāršus piesardzības pasākumus, var nodot savas šaubas par Bali pludmales atpūsties.

Mind sarkano karogu. Par pludmales uz dienvidrietumu daļā, Bali, ir zināms, ka ir bīstamas kraķis paisumu un undertows. Bīstamas pludmales ir atzīmētas veic sarkaniem karogiem. Nemēģiniet peldēties pludmalēs ar sarkaniem karogiem, jo šie krasti ir spēcīgas straumes, kas var slaucīt tevi uz jūru.

Lasīt cunami informāciju savā viesnīcā. Neprognozējams un postošie cunami līdz šim izvairīties apmeklējot Bali, bet tuvums Indonēzijas cunami izraisa subduction zonās padarīt šo veida katastrofas iespēju. Uzdod savu viesnīcu par cunami evakuācijas procedūras; citādi, atrast naktsmītnes vismaz 150 pēdas virs jūras līmeņa un 2 jūdzes iekšzemē. Vairāk par šo tēmu šeit: cunami Bali, Indonēzijā.

Wear daudz aizsargkrēms. Piesakies augsta SPF sauļošanās novērst mokas UV-sadedzināts ādu; SPF (saules aizsardzības faktors) ir ne mazāks par 40 vajadzētu būt pietiekamam, lai Bali brīvdienas.

Uzmanieties no Bali Monkeys

Makaks pērtiķiem ir ikdienišķa apkārt Bali, bet nav sevi apmānīt ar to gudrs izskatu. Pērtiķiem native Bali nebūs kautrēties no zādzībās spīdīgu objektu un pārtiku no nenojauš tūristiem. Daudzi tūrisma zaudējuši brilles, rotaslietas un MP3 atskaņotāji uz šiem izmanīgs zvēriem; un aizmirst par ēšanu nekam Zīmītes ar primātiem, viņi ekspertu pārtikas zagļiem too.

Lielākā daļa tuvu tikšanās ar makaku notikt ap Pura Luhur Uluwatu un Ubud Monkey Forest Centrālās Bali. Nezināšana pērtiķu uzvedības modeļus bieži nogulsnējas pērtiķu uzbrukumiem; tūristi, kuri smaida pie pērtiķiem riskēt tūlītēju uzbrukumu, kā makakas interpretēt slēgti zobus kā agresiju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *