Kā baudīt Luvras muzeju

Posted on

 Kā baudīt Luvras muzeju

Louvre muzejs Parīzē ir milzīga, un vienu varētu pavadīt nedēļas pētot savu eksponātu. Lielākā daļa no mums nav šāda veida laika, tāpēc šeit ir īss ceļvedis par to, kā iegūt vislabāko no viena no pasaules top mākslas muzejiem.

Pasaules klases muzejs

Luvras muzejs ir lielisks, milzīgs Klasiskā ēka centrā Parīzes mājokļu vienu no pasaules lielākajiem mākslas galerijas. Ja jūs izstiepa end-to-end, tas aptver vairākas futbola laukumi.
Tā sākotnēji bija cietoksnis, bet tika pārbūvēta grand renesanses stilā no 1546 ar Fransuā I kā karaļa pils. Turpmākās valdnieki pievienot to, saglabājot stilu oriģinālu. 1793, Luvras atvērta kā publisku mākslas galerijā franču revolūcijas laikā.

Sākotnēji pils atradās Francijas karaļa personīgo mākslu. Tomēr, Napoleon plosās pa Eiropu, laupīšanai pilis un īpašumu karaliskajās ģimenēs un aristokrātu, un ņemot vērā mākslas darbus, kā kara laupījums, Luvras ātri sasniegta statusu pasaulē lielāko mākslas galerijā. Tātad, tas nav pārsteigums, ka šodien Louvre ir pasaulē visvairāk apmeklētais muzejs. Sagatavot sevi, ja jūs vēlaties iegūt vislabāko no jūsu apmeklējumu.

Kā baudīt muzejs

  1. Izvēlieties laba diena un laiks. Tas ir labākais, lai iet, kad Luvras muzejs ir mazāk iespējams, ir garas rindas. Rītos agri nedēļas darbu vislabāk. No oktobra līdz martam, jūs varat saņemt bezmaksas pastāvīgajās izstādēs (bet ne īpašas izstādes) uz pirmā mēneša svētdienā bet pat klusajā sezonā, līnijas var būt garš. Louvre ir bezmaksas Bastīlijas ieņemšanas dienas (14. jūlijā), bet tas parasti ir iepakoti. Jūs varētu arī apsvērt trešdienās un piektdienās dēļ ilgāku laika, kad galerijas ir tik pārpildīti, un jūs varat klejot pa savā tempā, apstājoties, kur vēlaties.
  2. Ievadiet caur Luvras Mall. Lai gan jūs varat ievadīt caur stikla piramīdas tāpat kā visi pārējie, jūs varat piekļūt arī biļešu kasē caur Louvre Mall (piekļuvi uz Rue de Rivoli) zem muzeju. Tas var ietaupīt vienu no divām līnijām, jūs varētu gaidīt. Dažreiz, tomēr ir līnija šeit, kā arī, lai saņemtu. Vai nopirkt biļeti iepriekš internetā, kas ir labākais risinājums, lai saglabātu jums rindas. Bet atcerieties, ka jums ir izdarīt uz datumu, jo biļete ir derīga tikai konkrētajā dienā. Pirkt biļeti tiešsaistē  , lai ietaupītu laiku.
  3. Pasūtīt audio gidu . Ja jūs neesat pazīstams ar daudz kolekcijas, pasūtīt audio gidu, kas nāk dažādās valodās.
  4. Pētījums karti. Lai redzētu Mona Lisa, galvu taisni uz 13.-15.gadsimta itāļu gleznas sadaļā (pirmajā stāvā). Jūs vienmēr varat strādāt savu ceļu uz citiem eksponātiem vēlāk. Gaidīt pūļa cilvēku elbowing savu ceļu tuvu glezniecību. Centieties, lai izvairītos no sidetracked pārāk daudz (lai gan tas ir jautri vieta klīst). Vai arī, ja jums nav prioritāte, ko redzēt, dzert dažas bezmērķīgas klejojumu.
  5. Prioritātes, ko vēlaties redzēt. Muzejs ir plašs klāsts eksponāti ap astoņiem tematiem un svārstās no islāma mākslas un Ēģiptes Senlietu Francijas skulptūru un Le département objets d’Art , piemēram, gobelēni, keramikas un rotaslietas. Gleznas sadaļa ietver brīnišķīgs darbus no Francijas, Itālijas, Vācijas, Nīderlandes un Anglijas.

Ko redzēt

Tas būs pilnībā atkarīga no jūsu izvēles. Ir trīs galvenie spārni: Denon (dienvidu), Richelieu (uz ziemeļiem) un Sully (austrumos ap Cour Carrée četrstūris). Rietumu spārns Luvras māju dekoratīvās mākslas, ņemot atsevišķos muzejos, tostarp Musée des Arts Décoratifs un Musée de la PUBLICITE.

Jūs varat arī sekot viens no apmeklētāju-tēmu takas pārskatu. Katrs taka seko izvēli tipiska noteiktā periodā, mākslinieciskā kustības vai tēmu darbiem. Piemēram, izvēlēties dekoratīvās mākslas 17.gadsimta Francijā, kas aizved jūs uz braucienu 90 minūšu. Visas tēmas ir ļoti labi darīts, un jūs varat apskatīt tos tiešsaistē un lejupielādēt tos iepriekš.

Nokļūšana

Metro:  Palais Royal, Musée du Louvre (1 Line)
Bus:  Lines 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95, kā arī  Parīzes Atvērt Tour . Viss apstāties pie stikla piramīdas, kas ir galvenā ieeja.

Vēl viena iespēja ir staigāt pa Sēnas upi, līdz jūs sasniegsiet muzeju. Jūs nevarat palaist garām iespaidīgo struktūru (bet paturiet prātā, jūs redzēsiet tikai piramīdu Ievadot Luvras pagalmu).

Restorāni

Ir vairāk nekā duci restorāniem, kafejnīcām un takeaway vietās ietvaros muzeju un šajā Carrousel un Tilerī dārziem.

Veikali

Ir veikali, un ap Luvras un Luvras grāmatnīca pati par sevi ir viens no visplašākajiem un labi uzkrāti mākslas grāmatnīcām Eiropā. Tā arī pārdod plašu dāvanas.

  • Ja tu esi tuvu Lille Francijas ziemeļos, pārliecinieties, ka jūs apmeklēt Louvre-Lens muzejs, priekšpostenis Louvre, kas ir pārvaldāms un ir lieliskas izstādes.