Kā ceļot no Dublinas uz Parīzi – Lidojumi un Vilcieni uz Parīzi

Posted on

Kā ceļot no Dublinas uz Parīzi - Lidojumi un Vilcieni uz Parīzi

Vai Jūs plānojat ceļojumu no Dublinas uz Parīzi, bet ir grūtības sijāšanas, izmantojot jūsu ceļošanas iespējām un pieņemot lēmumu par to, kā tur nokļūt? Dublina ir nedaudz mazāk nekā 500 jūdžu attālumā no Parīzes un atdalīti ar Īrijas jūru un Lamanša, kas padara peld visloģiskākā izvēle.

Bet, ja jūs nevēlaties, lai lidot kaut kādu iemeslu dēļ, vai vēlas, lai tur apstātos Londonā, brauciens ar vilcienu un prāmi no Dublinas uz Parīzi vienmēr ir laba alternatīva. Tas var pat padarīt par gleznainā, nesteidzīgs veids, lai redzētu UK, Īrijas jūru un Īrijas lauku pie vairāk kontemplatīvs tempā, no zaļajiem kalniem uz crashing viļņus no krasta līnijas.

Lidojumi no Dublinas uz Parīzi

Starptautiskie nesēji, ieskaitot Aer Lingus un Air France un reģionālajiem uzņēmumiem, piemēram, Ryanair piedāvā vairākas ikdienas lidojumus no Dublinas uz Parīzi, ierodoties Roissy-Charles de Golla lidostas un Orlī lidostā. Lidojumi uz Beauvais lidostā, kas atrodas tālu nomalē Parīzē mēdz būt lētāks variants, bet jums ir nepieciešams, lai plānu par vismaz papildu stundu un 15 minūtes, lai nokļūtu līdz Parīzes centrā.

Travel No Dublinas uz Parīzi ar prāmi un vilcienu

Jūs varat saņemt no Dublinas uz Parīzi, apvienojot prāmju un vilcienu ceļa, bet jums ir nepieciešams, lai paļauties uz ilgu braucienu ar vairākiem pārskaitījumiem. Vieglākais risinājums ir veikt prāmi no Dublinas uz Holyhead, Velsu, turpināt uz Londonu caur vilcienu, tad ātrgaitas Eurostar vilcienu, Parīzē, kas šķērso Lamanšu izmantojot “Chunnel.” Londonas uz Parīzi maršrutu uz Eurostar lapām no St Pancras International dzelzceļa stacijas centrālajā Londonā, un ierodas Paris Gare du Nord stacijas .

Kā jau minēts, šis variants nav par steidzīgā ceļotājam, bet var būt labs plāns, ja nesteidzīgs apstāšanās Londonā apelācijas jums.

Ierodoties Parīzē ar lidmašīnu? Ground Transporta opcijas

Ja jūs ierodaties Parīzē ar lidmašīnu, jums ir nepieciešams, lai noskaidrotu, kā nokļūt līdz pilsētas centram no lidostām. Uzziniet, kā, konsultējoties ar visu mūsu rakstu par  Parīzi zemes transporta iespējas . Tie ietver piepilsētas vilcieni, taksometri, avio palaist treneri un pašvaldības autobusus.