Skip to main content

Ką daryti, Chiang Mai: 7 Top veiklą, Mėgaukitės Chiang Mai

Ką daryti, Chiang Mai: 7 Top veiklą, Mėgaukitės Chiang Mai

Nesvarbu, ar esate į apsipirkti, valgyti, ar tiesiog vaikščioti aplink, jūs rasite linksmas ir įdomus ką daryti Chiang Mai, didžiausia Šiaurės Tailando mieste.

Čiangmajus yra vienas iš populiariausių šalies miestų turistams – ir dėl geros priežasties. Jis atšoko atmosfera, super draugiškas gyventojai, puikus maistas, meniška apsipirkimo sceną, ir daug kitų parduotuvių. Ir jei tai nėra pakankamai, tik už miesto ribų, yra keletas regiono įspūdingiausių kalnų.

1. Aplankykite šventyklos

Chiang Mai šventyklų yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės lanko srityje. Yra šimtai ir aplink miestą, kai datuojamas šimtmečius.

Per senamiesčio sienos yra apie tuziną labai populiarių šventyklos, įskaitant Wat Chiang Man , Wat Chedi Luang, ir Wat Phra Singh .

Tik už miesto ribų (ir lengva važinėti visuomeniniu transportu) yra Vat Doi Suthep , nustatykite ant kalno pusėje. Tikrai verta pusėje kelionė!

Dėl giedras, “kitokį” šventyklų patirtimi, gauti šiek tiek už senamiesčio Wat Umong, tunelio šventykla. Tuk-tuk vairuotojai žino, kaip ten patekti.

Patarimas: Nors aprangos kodas yra ne visada vykdomi šie šventyklos yra ne tik lankytinų vietų, esantys Čiangmajus – jie vis dar aktyvios maldos! Suknelė konservatyviai, pašalinti savo batus įvesdami, ir išvengti bendru kultūros netaktas : paversti savo nugarą į Budos statulos už Asmenukės.

2. Eikite Trekas

Dar vienas labai populiarus užsiėmimas Šiaurės Tailande pėsčiųjų ar kelionėse. Nesvarbu, ar jūs tiesiog norite užtrukti keletą valandų pasivaikščioti kalvos ir slėniai, ar jūs ieškote intensyvus, kelių dienų džiunglių nuotykių, kuris apima didelę ridą, jūs rasite jį Chiang Mai. Funkcijos apima apsistojate vietinių “kaimo kalvos gentis ” žmonių, upių plukdymas, ir kitų šalutinių nuotykius.

Trekas kelionės beveik visada yra padaryta kaip paketo dalis kelionė ir gali būti lengvai komponuojami per bet Svečių namai, viešbutis, ar kelionių agentas. Yra daug galimybių, nes tai yra pagrindinė priežastis, kodėl daugelis žmonių apsilanko Chiang Mai.

Jei ieškote ko nors šiek tiek skiriasi, jums reikia samdyti savo vadovą ir susitarkite pasirinktinį maršrutą. Čiangmajus yra lengvai ryškus atstumas Chiang Dao, nacionaliniame parke, o trečią aukščiausias kalnas Tailande.

Patarimas: Trekas nepriklausomai srityje nėra labai lengva padaryti. Jūs praleisti daug kultūrinių patirčių Lankymūsi kaimuose, plius reikės vietinį vadovą saugumą.

3. Aplankykite Doi Suthep

Doi Suthep, vos devynių mylių arba tiek iš Chiang Mai yra kalnų, kuri suteikia puikus vaizdas ir foto galimybes miestą.

Šventykla ant viršaus, Wat Phra Tai Doi Suthep, yra ypač svarbu zonoje ir datuojamas 14 amžiuje. Apsilankymas saulėtekio ar saulėlydžio už magiškų nuomonėmis – ir geresnių nuotraukų. Naktimis, Golden Temple šviečia virš miesto.

Patarimas: kietas, kalnų kelias į viršų yra sudegino savo sąžiningai dalytis nuomos motociklų. Patikrinkite savo nuomos sutartį prieš nusprendžiant imtis motoroleris ten sau atsargiai.

4. apsipirkti

Čiangmajus yra kai kurie iš geriausių pirkinių Tailande, ir net Bankokas gyventojai, kurie turi kai kurie iš didžiausių prekybos centrų pasaulyje netoliese, nuolat plūsta į Chiang Mai atsargomis amatų ir funky meno.

Tik už Senojo miesto, Nimmanhaemin Kelių plotas turi daug mažų parduotuvių ir įdomių parduotuvių. Chiang Mai daugelyje rinkų parduoti beveik viską nuo vietos maisto ir gaminti su Rankomis austi tekstilės.

Šeštadienį ir sekmadienį pėsčiųjų gatvės (vyksta dviem skirtingose ​​vietose) yra neįtikėtinai populiarus tarp vietinių gyventojų ir turistų. Net jei esate ne nuotaikoje pirkti, jie puikiai tinka pasivaikščioti, žmonės žiūri, ir mėginių ėmimo vietos skanėstų. Atvykti per anksti, kol ji tampa per daug užsiėmę, jei norite ką nors rimtai apsipirkti.

Nuolatinė “naktinis turgus” ant Chang Klan Road už senamiesčio yra labai turistų orientuotas. Turėsite derėtis sunku išvengti gauti neveikiančių išjungti.

Patarimas: Daugelis amatininkų įsikūrė srityje. Venkite masinių gamybos, importo ir surasti vietoje gaminamų amatų kaip suvenyrus.

5. Pabandykite vietinis maistas

Chiang Mai skonių yra ryškiai skiriasi nuo tų, Bankokas, Isaan, arba Tailando pietuose.

Kulinarijos įtaka, įskaitant kaimyninių Birma, sujungti sukurti kvapniais kario, įdomių sriubos ir ryžių patiekalų. Kadangi tai yra Tailandas, juk tikėtis daug prieskonių su kokia bandote.

Bet valgyti Chiang Mai yra ne tik apie aštrus maistas. Miestas pažiūros apsėstas pyragai ir pyragaičiai, ir yra dešimtys kepyklų ir kavos parduotuvėse snacking. Gatvės maisto scena yra gyvas ir gerai Chiang Mai.

Khao Soi yra regioninė – ir skanu – kiaušinių makaronų karis. Regione taip pat gamina daug veislių aštrus dešra ( Sai oua ).

Į kai kurių keliautojų malonumas, Čiangmajus turi aukštą tankį vegetariškų restoranų ir sveikų juiceries galimų.

Skirtingai nei daug Pietryčių Azijoje, nekilnojamojo kava yra “dalykas” Chiang Mai; daug kavinių pasiūlyti vietoje auginamos pupelės.

6. Paimkite kepimo kursus

Jei jums patinka virimo ir norite sužinoti, kaip padaryti kai kurie iš jūsų mėgstamų Tailando patiekalų, galva į vieną iš Chiang Mai daug maisto gaminimo mokyklų.

Jūs išmoksite parengti patiekalų iš visos šalies, taip pat regioninių patiekalų. Maisto ruošimo klases paleisti pusę arba visą dienas ir apima pikapas ir išlaipinimo paslaugą iš savo viešbučio ar svečių namuose.

Taip pat galima imtis klasės vegetariško maisto gaminimo ar kelionių organinį ūkį, kaip dalį savo pamoką. Čiangmajus yra neabejotinai populiariausia vieta tai padaryti kepimo kursus Tailande.

7. Gauti masažas (arba sužinokite kaip)

Žinoma, jūs galite gauti masažą gana gerai visur Tailande, tačiau esantys Čiangmajus centrai yra vieni geriausių – ir jau brangus – šalyje. Tajų masažas yra rimtas verslas.

Dėl unikalios patirties, ieškoti A “aklas masažas” patirtį Chiang Mai. Jis palaiko gerą priežastį ir gali būti vienas iš labiausiai gydomosiomis ir intensyvus masažų jūs kada nors gavo!

Kita unikali patirtis – ir gera priežastis – tai gauti masažą vieną iš reabilituotų kalinių iš Chiang Mai Moterų pataisos institutas. Programa suteikia realaus gyvenimo įgūdžius ir būdą, kaip uždirbti išleistų nuteistųjų pajamas.

Tailandas yra namo į švietimo rekolekcijas, holistinio centrų ir masažo mokyklų skaičius. Jei jums patinka gauti ir suteikti

You may also like