Kā es varu iegādāties biļetes uz Itālijas Vilcieni Pirms doties uz Itāliju?

Posted on

Kā es varu iegādāties biļetes uz Itālijas Vilcieni Pirms doties uz Itāliju?

Ja jūs plānojat ceļojumu uz Itāliju un plāno ceļot ar vilcienu, jūs varat iegādāties savu vilcienu biļetes iepriekš. Kamēr jūs parasti var iegādāties itāļu vilciena biļetes tieši pie stacijas Itālijā, tas parasti ir ērtāk iegādāties pirms laika. Tas ir daļēji saistīts ar garās rindās pie biļešu logiem pie dažiem stacijas – jūs nevēlaties palaist garām savu vilcienu, jo biļete līnija nebija pārvietoties pietiekami ātri!

Pērkot itāļu Vilciena biļetes tiešsaistē

Jūs varat pārbaudīt grafikus un iegādāties biļetes uz Trenitalia , Itālijas valsts dzelzceļa vietā. Lai gan jūs esat dota iespēja reģistrēt uz vietas, jums nav nepieciešams to darīt, lai nopirktu biļetes. Sāciet, izvēloties, vai vēlaties vienvirziena vai turp ceļojumu, tad sāciet rakstīt savā stacijā izcelsmes. Parādīsies uznirstošā izvēlne pilsētu un staciju. Piemēram, jūs varat izvēlēties meklēt maršrutus no “Roma Termini” vai no visām Romas stacijās, izvēloties “Roma (tutte le Stazioni)”, ja jums ir lielāka elastība. Iet caur pašas darbības, lai izvēlētos savu ierašanās pilsētu / staciju. Izvēlieties datumu un laiku jūsu vēlamā izlidošanas (atcerieties, ka Itālijā, datumi ir norādīti diena-mēnesis-gads un laiki ir par 24 stundu grafiku (piem. 02:00 tiek parādīts kā 14), tad izvēlieties pasažieru skaitu un noklikšķiniet uz “meklēt”.

Izvēlieties vēlamo vilcienu no rezultātu sarakstā.

Pārliecinieties, lai pārbaudītu, vai jums ir nepieciešams, lai mainītu vilcieni. Kad esat noplūktiem braucienu, jums var tikt piedāvāts izvēlēties klasi ceļot (1. vai 2.). Jo kvalitāte, komforts un tīrība var atšķirties tā lielā mērā ir Trenitalia vilcienu, tas ir grūti pateikt, vai tas ir tā vērts maksāt starpību par ceļot pirmajā klasē – tas var būt jaukāk, vai tā var būt lielā mērā tāds pats kā otrajā klasē; tas vienkārši ir atkarīgs no vilciena.

Jūs varat maksāt par jūsu biļetes, izmantojot kredītkarti vai PayPal. Jums tiks nosūtīta ietvaros mirkļus maksājuma apstiprinājums kvīti un e-biļešu, PDF formā. Ja iegādājaties biļetes vairāk nekā viena persona, būs vairākas biļetes vienā un tajā pašā PDF. Jūs varat izdrukāt PDF lappuses, bet jums nav, ja jums ir viedtālrunis vai planšetdators ar Wi-Fi, kas darbojas Itālijā. Tādā gadījumā jūs varat vienkārši atvērt PDF failu tālrunī vai ierīci, kad vilciens diriģents pieejas. Viņš vai viņa būs skenēt QR kodu savā PDF un jūs visu komplektu. Jums var lūgt uzrādīt foto ID, bet tas parasti nav.

Svarīga piezīme : Lielākā Frecce (ātrvilciens) un starppilsētu itāļu vilciena biļetes tiek pārdotas tikai četros mēnešos faktiskā ceļojuma datumu (un reizēm mazāk) ietvaros, lai jūs parasti nevarēs iegādāties biļetes vairāk nekā četrus mēnešus iepriekš. Tas pats attiecas uz biļetes uz Itāļu.

Itālijas reģionālo vilcienu biļetes

Ja jūsu plāni ir akmenī, mēs parasti neiesakām iegādāties reģionālo vilcienu biļetes iepriekš, jo nav atlaidi. Tos var viegli iegādāties stacijas biļešu kasē vai tirdzniecības automātu. Tas ļauj jums lielāku elastību, jo jūsu plāni var mainīties.

Ja jūs pērkat reģionālo vilcienu biļetes internetā tie būs par konkrētu datumu un laiku. Reģionālās vilcienu biļetes ir lēti, jūs varat iegādāties tos stacijā, un tie ir labi divus mēnešus.

Rezervētas vietas nav pieejamas reģionālajiem vilcieniem (īsos attālumos par vilcieniem pietur vairākās stacijās). Ja pirmās klases ir pieejama, tā var būt vērts papildu izmaksas, ja ceļojumā skriešanās stundā vai ar bagāžu, jo tur parasti ir vairāk vietas pirmajā klasē.

Svarīga piezīme par reģionālo vilcienu biļetes: Ja jums ir papīra vilciena biļeti, jums ir apstiprināt to iepriekš pirms iekāpt vilcienā ja biļete nav konkrētu datumu, laiku un vilciena numuru, par to. Jūs varat tikt sodīti uz klāja, ja jūsu biļete nav apstiprināts (jā, es esmu redzējis notikt daudzas reizes). Uzziniet, kā, lai apstiprinātu savu vilciena biļeti Itālijā.

Italo Itālijas Private Train dienests

Ja jūs ceļojat starp lielākajām pilsētām, jūs varat apskatīt Italo, privātā vilcienu pakalpojumu, kas izmanto valsts dzelzceļa sliežu sistēmu. Tās ātrgaitas vilcieni ir jauni un diezgan plīša salīdzinājumā ar Trenitalia, un ir dažādi klases pakalpojumā. Bet Italo ir tikai iespēja garākiem pārbraucieniem no vienas lielas pilsētas uz otru, lai jūs nevarat nokļūt uz jebkuru mazākām pilsētām, izmantojot šo pakalpojumu.

EURAIL Itālija Caurlaides

Itālija dzelzceļa caurlaides ir jāiegādājas pirms jūs nokļūt Eiropā, sešu mēnešu laikā no dienas, kad jūs plānojat apstiprināt to. Pārbaudiet cenas vai iegādāties EURAIL Itālija iziet cauri dzelzceļa Eiropā .