Kā es varu Vimbldonas tenisa biļetes?

Posted on

Kā es varu Vimbldonas tenisa biļetes?
Vimbldona, pasaulē lielākais Grand Slam tenisa turnīrs, sākas no 5. jūlija līdz 2018. Ikviens var iet, bet iegūt biļeti, ir uz leju, lai neatlaidību un veiksmi izlozes. Jums ir jābūt laimīgs, un jūs parasti ir plānot uz priekšu.

Ja esat tenisa ventilators, un jūs gatavojaties būt Anglijas jūnija beigās vai jūlija sākumā (2019. gadā), jums vēl joprojām ir iespēja pieteikties biļetes uz zāliena tenisa čempionātu pie Vimbldonas. Ja tas ir par 2018 čempionātu jūs pēc, jums var būt par vēlu. Joprojām ir četri veidi, kā iet pēc biļetes. Lūk, kā:

1. Wimbledon Ballot

Vienīgie cilvēki, kas var rēķināties Vimbldonas biļetes bez nepatikšanas vispār ir locekļi All-England Lawn Tennis Club (AELTC) , kas vada tournament.There ir tikai daži simti no viņiem, un, ja jūs lasāt šo, tas ir labs minējums, ka tu neesi viens no tiem. Gandrīz ikviens cits ir jāņem iespēja kādā neizšķirti pēc publiskā balsojumā.

Kopš 1924, AELTC ir pārdevis lielāko daļu biļetes uz šovu tiesām – Centre Court un tiesas 1 un 2 – iepriekš. Pieteikumus vēlēšanu nākamā gada jūnijā un jūlijā, tiek iegūti no kluba augustā, un ir pasta zīmogs ne vēlāk kā gada vidum. (Tātad, ja jūs lasāt šo pēc decembra, jūs esat pārāk vēlu kārtējam gadam). Ir atsevišķa ratiņkrēslā balsošana par parādīt tiesu telpām piemērots ratiņkrēsliem.

Vēlēšanu vienmēr piesakās vairāk. kandidē ievadīšana nav tiesības jums biļeti, bet tā vietā jūs saņemsiet vietu neizšķirti. Veiksmīgie pretendenti tiek izvēlēti pēc nejaušības principa ar datoru un paziņo šajā februārī pirms turnīra. Ja jums izdodas uzvarēt vietu, jums ir jāpiekrīt dienu un tiesai piešķirto jums izdarīt. Biļetes nevar nodot vai pārdot un kļūst nederīgs, ja tie ir.

Lai Ievadiet publisko balsojot, par Vimbldonas 2019

No apmēram 1. septembra All England Lawn Tennis Club (AELTC) pieņem pieteikumus publiskā balsojumā no Apvienotās Karalistes pieteikumu . Lai iegūtu pieteikumu, nosūtiet apzīmogotu, self-adresēts, DL izmērs (4 1/4 “ar 8 5/8”), aploksnes, lai AELTC, PO BOX 98, SW19 5AE līdz decembra vidum – precīzi datumi tiek publicēti uz AELTC mājas aptuveni mēnesi pēc tam, kad gada beigās kārtējā gada turnīru. Pieteikumus pasta zīmogs pēc norādītā datuma, netiek apstrādāti. Un zvanītājs birojā pēc minētā datuma nav dota pieteikumiem.

Aizjūras pieteikumi tiek veikti internetā. Informācija par to, kā pieteikties publiskā balsojumā par Vimbldonas biļetes no ārzemēm ir pieejama AELTC mājas lapā , parasti no 1.novembra.

Ja jums ir veiksmīgs balsošanā, jūs maksājat par jūsu piešķirto biļetes tiešsaistē. 2018. gadā no centra tiesas biļešu cena svārstījās no £ 60 atvēršanai dienu £ 210 finālā.

Un, starp citu, organizatori turnīra ir super stingri par pieteikumiem tāpēc jābūt ļoti uzmanīgiem, aizpildot jūsu. Tavs pieteikums būs spēkā, ja jūs lūgt vairāk nekā vienā veidā, ja jūs izsvītrot vai veikt grozījumus savā formā vai rakstiet kādas īpašas prasības un norādījumus par to. Un aizmirst par pieteikšanās biļetes dāvināt vai pārdot. Ja jūs neizmantojat biļetes jums pieteikties par sevi, tie zaudē spēku.

Bet nezaudējiet drosmi; ir daži citi veidi, kā iegūt biļetes uz Vimbldonas.

2. Rinda iegādāties biļetes uz dienas

Ja jūs neatbildētos balsošanu par šo gadu, vai jums nebija veiksmīgs izlozē, nav izmisums. Ikviens vēlas piecelties agri un stāvēt rindā, lietus vai spīdēt, var iegādāties biļetes uz dienas spēlēm pievienojoties rindā. Tas parasti ietver kempings nakti, taču atmosfēra rindā ir draudzīga, un daudzi ārzemju viesiem izbaudīt iespēja tikties un runāt tenisu ar citiem faniem gaidot iekļūt dēļ.

Stāvot rindā – dienā – ir viens no lielākajiem tradīciju turnīra. Atšķirībā no daudziem citiem lielajiem sporta pasākumiem, organizatori Vimbldonas rezervēt labu daļu biļetes uz sabiedrības locekļiem iegādāties pie vārtiem. Bet jums ir jābūt pacientam, un jums ir patiešām vēlaties šos biļetes. Pēdējos gados, viss rindošanas process ir kļuvis daudz civilizēti, ar organizēto kempingiem, mosties zvanu un “pa kreisi bagāžas” iespējas, lai jūsu kempings rīkiem.

Katru dienu, izņemot pēdējo četru dienu laikā, 500 biļetes uz katru no centra un Nr.1, Nr.2 un Nr.3 tiesām ir rezervēti pārdošanai sabiedrībai turniketi. Tie maksā no £ 60 līdz £ 210 par centra tiesai, £ 30 līdz £ 105 par Nr.1 ​​- 3 tiesām atkarībā dienā.

Vēl 6000 pamatojums Ieejas biļetes tiek pārdotas katru dienu. Pamatojumu Uzņemšana biļete ir labs Nr.2 tiesas pastāvīgo korpusa, kā arī tiešs sēdvietu un stāvot uz tiesu 3. līdz 19. Biļetes maksā no £ 8, un £ 25, atkarībā no laika un dienas.

Katrs cilvēks rindošanas var nopirkt tikai vienu biļeti, tādēļ, ja jūs sākāt ar partneri vai ar ģimeni, jums visiem ir jābūt rindā. Un biļetes uz dienā tiek pārdoti tikai naudu – lai labāk apmeklēt tuvāko bankomātu, ja Jums ir vērsti uz vienu no pricey biļetes šova tiesās.

3. Viesmīlības paketes

Divas tūrisma operatoriem ir atļauts pārdot viesmīlības paketes, kas, papildus biļetes, kas parasti ietver ēdienus un dzērienus, un var ietvert arī naktsmītnes un ceļošanas kārtību. Šīs paketes sākas apmēram £ 400 vienai personai. Apmeklētāji no Lielbritānijā, Eiropā un Amerikā var rezervēt paketi ar Keith Prowse, sākot no 400 £ vienai personai un kāpšanas vairāk nekā £ 5000 par greznu sēdvietas pie gala. 2018. gadā viņu centrs tiesas suites iekļauti stilīgu ēdienus un dzērienus, pēcpusdienas tēju un pakalpojumus privātā LIMO visu dienu.

Biļetes maksā apmēram £ 1600 par personu atklāšanas spēlēm gandrīz £ 5000 par personu vīriešu finālā. Bet, ja tas ir mazliet pārāk bagāts, lai jūsu budžetu, ir paketes, sākot ar 400 £ par rezervēto, Number 1 tiesas biļetes un maltītes paredzēti Alberts Roux neformālā, privātā restorānā.

Tiem no Āzijas un Austrālijas varat pasūtīt komplektu ar  Pure Vimbldonas ar Sportsworld , sākot 2018. no apmēram £ 400 par vienu dienu, Number 2 Court biļetes (ar gulta un brokastis izmitināšanu tuvējās viesnīcās, pamatojoties uz divām koplietošanas) līdz vairāk nekā £ 5700 vienai personai centrs tiesas fināls biļetes ar naktsmītnes.

4. Ikdienas Biļešu atkalpārdevumu

Ja esat jau Vimbldonas dēļ (tam izdevās iegūt vienu no 6000 pārdoto katru dienu pamatojums ieejas biļetes), jums, iespējams, var paķert Courtside sēdvietas pie biļešu tālākpārdošanu kioskā. Biļešu īpašnieki atstāj pamatojumu pirms slēgšanas lugas tiek aicināti nodot savas nevēlamu biļetes īpašās kastēs, lai tie būtu pieejami tālākpārdošanai. Par tālākpārdošanas ieņēmumi iet uz tenisa saistītu labdarības.