Kā iepirkties Bali

Posted on

Kā iepirkties Bali

Vēlaties, lai Bali mākslas un fantastisks kultūras mājās? Jūs varat, apmeklējot salas daudz vietu iepirkšanās – no ielu pārdevējiem tradicionālajiem tirgiem, lai mirdzoši centri. Par mazo pilsētu semināri Centrālajā Bali un Dienvidāfrikas Bali kannu daudz inventāra Bali tūristiem ar naudu sadedzināt: māksla, Houseware, rotaslietas, apģērbi un nieciņiem, jūs atradīsiet tos visus Dienvidu un Centrālā Bali veikaliņi, tirgos, un iepirkšanās centri.

Pat upscale Rietumu zīmoliem iegūt savu dienu ar Bali saulē, ar Rietumu zīmoliem, piemēram, DKNY un Armani jostling telpu starp vietējiem augstas klases zīmoliem, piemēram, Uluwatu mežģīnēm un Animale apģērbu.

Ko nopirkt

Pateicoties Bali gadsimtiem ilgi mantojumu kā zemi honorāra un augstu kultūru, vairāki pilsētām interjera piemīt labi izstrādāti amatieru kopienas specializējas vienā vai vairākos amatniecību. Batubulan, piemēram, ir slavens ar savu akmens grebšanas nozarē, bet biedrus: ir slavena ar savu smalko tekstilizstrādājumiem. Bali centrā, pircējiem, kas zina doties Celuk uz zelta un sudraba un apmeklēt Mas iegādāties koka skulptūru.

Jums nav iet pārāk tālu no jūsu veids, kā iegūt jūsu rokās par smalkajām Celuk darināti auskari vai dažiem novietnēs biedrus: auduma. Bali pilns klāsts uzkrītošus izstrādājumiem var iegādāties tuvu uz viesnīcu, pie daudziem centri un iepirkšanās centriem, kas atrodas salas augsta satiksmes tūrisma zonās, jo īpaši pilsētās Kuta un Ubud.

Bali maskas

Amatnieki no Centrālās Bali pilsētas Singapadu grebt topeng (maskas) attiecībā uz kultūras dejotājiem un Bali tempļi; šie roku izstrādāts, ieplests acīm sejas var redzēt izrādes visā Bali. Šīs maskas parasti pasūtīja tradicionālās nolūkiem, bet daudzi piemēri, atrast savu ceļu uz mākslas tirgu un lielveikaliem Dienvidāfrikas Bali un Ubud.

rotaslietas

Paaudzēm, pilsēta Celuk izcilām ražošanā sudraba un zelta rotaslietas. Tūrisms ir iedvesa jaunu dzīvību vietējā amatniecības, jo apmeklētāji tagad var pārlūkot vidū plašu sortimentu veikalu gar pilsētas galvenā ceļa, visas Hawking gredzeni, auskari, rokassprādzes, piespraudes, un vairāk, gan tradicionālo un moderno dizainu. Jūs varat iet dziļāk ciemā, lai apmierinātu faktiskās amatnieki, un, iespējams, vienoties par zemāku cenu. Vietējie rotaslietas zīmoliem, piemēram, Prapen un Mario Silver pārdot savu Celuk gatavotas bling Kuta, Ubud, un tālu ārvalstīs.

Denpasar, jūs varat atrast daudz zelta un sudraba tirgotāju gar krustojumā Jalan Hasanuddin un Jalan Sulavesi.

skulptūra

Bali amatnieki jau sen bijusi pieredze, strādājot koka un akmens – seno Bali radīja daudz statuetes no bagātīgo vietējo izejvielu izmantošanai savās tradicionālajās ceremonijās. Vietējā akmens skulptūra (faktiski izstrādāts no smilšakmens) un kokgriezumi izraisīt tradicionālo hindu mītus, bet mūsdienu tēmas un stili aizņem vairāk un vairāk plauktu telpu veikalos.

mājsaimniecības priekšmeti

Pateicoties daļēji uz augošo pieprasījumu no vacationing Austrālijas mājsaimnieces, daudzi Bali amatnieki pievērsušies kuļot gaumīgi izstrādātas mājas priekšmetus, kas pievienot Āzijas nojauta jebkurā virtuvē. Apmeklējiet Bali lielveikalos, piemēram, Matahari un Centro Lifestyle jūsu noteikt, vai tos iegādāties par vairumtirdzniecības cenām, no vietām, piemēram, Ženēvā , Krisna Bali un Biarica .

Audumi

Tekstilrūpniecība Tirgus pie Jalan Sulavesi Bali galvaspilsētā Denpasar pārdod gan tradicionālo un moderno audumu vairumtirdzniecības cenām. Batika, mežģīnes, viskozes – Jūs nosaukums tam, tas ir šeit. Gatavā produkta (ar pievienotajiem augstu uzcenojumu), var iegādāties jebkurā prestižajā Mall South Bali.

Kurp doties iepirkties

No Bali mazumtirdzniecības vietās vairākums ir atrodams dienvidu Bali (īpaši Kuta, Legian un Denpasar) un Centrālās Bali (īpaši Ubud). Mērķa tirgus nu reģionam ir diezgan atšķirīga, ar dažiem pārklāšanās starp.

South Bali

South Bali, pircēji meklēt lētu suvenīru, modes, rotaslietas, peldkostīmi, un rokdarbi. Bali tūristi, kuri uzturas South Bali ir sabojāt par izvēli: tās var sākt savu iepirkšanās jautrība pie Kuta Square, tūristu izstiept galvenajā mazumtirdzniecības jomā, un pēc tam doties vai nu ar augstiem ienākumiem (turpmāk Matahari Department Store, ērti Kuta Square, vai kādu upscale iepirkšanās centri rādiusā Kuta vai Legian) vai downmarket (vietās, piemēram, Ženēvas vai Kampung Bali).

Centrālā Bali

Kamēr Centeral Bali, meklēt mākslas un labsajūtu produktus, piemēram, ēteriskās eļļas, ziepes, un vīraku. Ja jūs vērtība zemu cenu pār augstu kvalitāti, tad jums vajadzētu pārtraukt ar Ubud Market un nesteidzīgi paskatīties: tā savilkti koridori pārdot daudz lētu mākslas darbu, roku cirsts koka suvenīri, un krāsains sarongs un batiks.

Ielas izstaro attālumā no pilsētas centra – Jalan Raya Ubud un Jalan Monkey Forest – ir pārpilna ar veikaliem, kas pārdod pmarket ziepes, rotaslietas un konserviem.

Dodieties vēl vairāk, lai amatniecības ciemati apkārtējās Ubud, un jūs varat saņemt savu mākslas noteikt vairumtirdzniecības cenām, ja jūs zināt, kā kaulēties labi. Mas ir kokapstrādes pilsēta; iepriekšminētais Celuk ir zelts un sudrabs centrālā; un Batubulan ir centrs akmens.

Iepirkšanās padomi

Izpildi savu mājasdarbu. Pirmkārt, uzzināt, cik daudz jūsu iekāres objektus izmaksu Bali fiksētas cenas veikalos. Kad tas ir paveikts, jūs varat doties uz Bali tirgu un kaulēties ar pārliecību. Ja cenas, kas fiksētas cenas veikalos atbilstu jūsu budžetu, varat izlaist kaulēties-at-the-tirgus daļu pilnībā.

Pārliecinieties, ka jūs varat ņemt to mājās. Ne viss pārdošanā Bali var droši ņemt atpakaļ ASV pirātisku DVD, ieroču, dzīvnieku ādām, un alkoholiskajiem dzērieniem var konfiscēt, vai var būt pakļauta smago naudas sodiem, ierodoties stateside.