Kā itāļi Sviniet Neatkarības diena

Posted on


2. jūnijs ir Itālijas valsts svētki par Festa della Repubblica, vai festivāla Republikas. Līdzīgi Neatkarības diena ASV un citās valstīs, tā svin oficiālo veidošanos Itālijas Republikai pēc Otrā pasaules kara.

Bankas, daudzi veikali, un daži restorāni, muzeji un tūrisma objekti būs slēgts 2. jūnijā, vai arī tie var būt samazināts stundas. Ja plānojat apmeklēt vietni vai muzeju, pārbaudiet savu tīmekļa vietni iepriekš, lai redzētu, vai tas ir atvērts. Tā Vatikāna muzeji ir faktiski nav Itālijā, bet Vatikānā, viņi ir atvērti jūnijā 2. Transporta pakalpojumi daudzās vietās darbojas uz svētdien un brīvdienu grafika, kas nozīmē, ka būs mazāk autobusu, tramvaju un metro vilcieni darbojas.

Mazie festivāli, koncerti un gājieni notiek visā Itālijā, kā arī pie Itālijas vēstniecību citās valstīs, kam bieži seko salūti. Lielākais un visievērojamāko Republikas dienas svinības notiks Romā, sēdeklis Itālijas valdības un dzīvesvietas Itālijas prezidents.

Republikas diena Svinības Romā:

Republikas diena ir viens no top jūnija notikumiem Romā, un worh atrodoties pilsētā, lai. Pilsēta svin ar lielu parādi no rīta, ko vada Itālijas prezidents, gar Via dei Fori Imperiali , uz ielas, kas ved paralēli Romas forumu. Gaidīt lielu pūļus, ja jūs plānojat apmeklēt parāde. Liels Itālijas karogs parasti draped pār Kolizejs too. Uz Republikas diena, Itālijas prezidents nosaka vainagu uz pieminekļa Nezināmā kareivja (no I pasaules kara), pie pieminekļa Vittorio Emmanuele II.

Pēcpusdienā vairāki militārās joslas atskaņot mūziku dārziem Palazzo del Quirinale , rezidences Itālijas prezidents, kas būs publiski pieejams gada 2. jūnijā.

Izcelt no attiecīgās dienas svinībām ir displejs ar Frecce Tricolori , Itālijas Gaisa spēku akrobātisku patruļas. Deviņi lidmašīnas izstaro sarkanu, zaļu un baltu dūmu Fly veidošanās virs pieminekļa Vittorio Emmanuele II (pirmais karalis vienotu Itālijā), radot skaistu dizainu, kas atgādina Itālijas karoga. Vittorio Emmanuele II piemineklis ir milzīga balta marmora struktūra starp Piazza Venezia un Capitoline Hill, bet Frecce Tricolori displejā var redzēt vairāk nekā lielākā daļa no Romas.

Republikas diena Vēsture

Republikas diena svin dienu 1946.gadā, ka itāļi nobalsoja par republikas pārvaldes formu. Pēc Otrā pasaules kara, balsošana notika 2. un 3. jūnijs, lai noteiktu, vai Itālijas jāseko monarhija vai republika pārvaldes formu. Lielākā daļa balsoja par republikas un dažus gadus vēlāk, 2. jūnijs tika pasludināts par brīvdienu, jo dienā, kad Itālijas Republika, tika izveidots.

Citi notikumi Itālijā jūnijā

Jūnijs ir sākums vasaras festivālu sezona un brīvdabas koncertu sezonu. 2. jūnijs ir vienīgā valsts svētku mēnesī, bet ir daudz jautri vietējie festivāli un pasākumi jūnijā kas notiek visā Itālijā.