Kā izvairīties no kabatzagļu Parīzē – dažus būtiskus drošības pasākumus,

Posted on

Kā izvairīties no kabatzagļu Parīzē - dažus būtiskus drošības pasākumus,

Statistiski runājot, Parīze parasti ir ļoti droša pilsēta, it īpaši, ja salīdzina tās zemajiem vardarbīgu noziegumu līmenis, lai tiem, kas lielāko amerikāņu metropoles teritorijās. Diemžēl, kabatzagļu joprojām ir problēma, Francijas galvaspilsētā, īpaši pieblīvēts jomās, piemēram, metro un ap populārākajiem tūrisma objektiem, piemēram, Eifeļa tornis un Sacre Coeur Monmartrā. Kabatzagļi ir zināms ļoti darboties jomās, bieži apmeklē tūristi un izmantot diezgan paredzamas stratēģijas noārdīt neapzinās.

Mācības par šīm stratēģijām, ņemot dažus taustiņus piesardzības pasākumus un saglabāt modrību visu laiku būs iet garu ceļu, lai palīdzētu jums, lai novērstu nepatīkamu vai pat biedējošu pieredzi. Tie ir galvenie noteikumi, kas jāatceras, kā jūs noteikti uz savu pirmo dienu iepazīt pilsētu.

Veikt tikai tukša Essentials Sightseeing laikā

Parasti, atstāj lielāko daļu jūsu vērtslietu seifā pie viesnīcas vai dzīvokļa, kur jūs uzturas. Tas nav nepieciešams, lai jūsu pase vai citas vērtības, kopā ar jums uz Parīzes ielām. Paņemiet līdzi alternatīvu formu identifikāciju un līdzi tikai kopiju galvenajām lapām jūsu pasi. Bez tam, ja jūs valkā naudas jostu, tas ir vispār saprātīgi saglabāt ne vairāk kā apmēram 50 vai 60 eiro skaidrā naudā ar jums.

Iztukšojiet jūsu kabatām un Wear somām Pareizi

Pirms kabatzagļu iegūt iespēju mierīgi iztukšot savas kabatas, pārsūtīt vērtslietas, piemēram, skaidrā naudā vai ar mobilo telefonu, kas maisiņā ar iekšējiem nodalījumiem.

Nekad valkā savu maku vai maisā kādā shoulder– tas padara to pārāk viegli kabatzagļi jāvelk it– īpaši pārpildīts apstākļos, kur ir mazāk iespējams sajust to. Linga savu maisu pār jūsu krūtīm crisscross stilā vietā, un saglabāt to tuvu jums un redzams. Ja jūs valkā mugursoma, jums vajadzētu nekad glabāt vērtslietas ārpus rāvējslēdzēja nodalījumiem.

Jūs domājat jūs jūtaties kāds tos atvērt, bet kabatzagļi ir eksperti ir slidens un slēptā veidā, un tie bieži strādā grupās.

Piesargāties ATM / cashpoint izkrāpšana

ATM mašīnas var būt mīļākie klipus potenciālajiem scammers un pickpocketers. Palieciet ļoti piesardzīgiem, izņemot skaidru naudu, un nepiedāvā palīdzību ikvienam, kas vēlas, lai “iemācīties lietot mašīnu” vai kas sniedz jums sarunā kamēr jūs ievadot savu PIN kodu. Ja jūs nevarat saprast, kā izmantot mašīnu, nekad pieņemt “help” vai padomu par to, kā to izmantot, vai nu. Ierakstiet savu kodu kopējā privātumu un pateikt kāds ielaistu pārāk tuvu atpakaļ off. Ja tās saglabājas Paceltais vai kā citādi uzvedas agresīvi, atcelt savu darbību un iet atrast citu bankomātu.

Uzmanieties no drūzmēšanās un traucējošos

Īpaši vietās, piemēram, Parīzes metro, bet arī teritorijās ap populārākajiem tūrisma objektiem (ieskaitot līnijas), kabatzagļi bieži strādā grupās. Viens dalībnieks “komandas”, var mēģināt novirzīt jūs, iesaistoties sarunā, lūdzot naudu vai parāda jums nelielu rotaslieta, bet cits iet jūsu kabatām vai maisiņā. Ļoti pārpildīts apstākļos kabatzagļi var gūt labumu no neskaidrības. Pārliecinieties, ka jūsu vērtslietas tiek droši glabāti naudas jostu vai iekšpusē nodalījumos maisā jūs pārvadā, un turiet to tuvu pie jums, vēlams, kur jūs varat redzēt to pilnībā.

Kad metro, tas var būt labākais, lai izvairītos no vietas vistuvāk durvīm, jo ​​daži kabatzagļi pieņemt stratēģiju satveršanas somas vai dārglietas un iziešanas metro auto, tāpat kā durvis aizveras.

Ko Ja es esmu bijis Pickpocketed Parīzē?

ASV vēstniecība iesaka upuri kabatzagļu Parīzē bļaut uzreiz uz policiju, ja tie uzzina par noziegumu, kā tas notiek. Ja nē ierodas palīdzība (diemžēl visticamāk scenārijs), tas ir parasti vislabāk doties taisni uz tuvāko policijas iecirkni, lai iesniegt ziņojumu. Tad nekavējoties ziņot par jebkuru svarīgu vērtslietu uz savu vēstniecību vai konsulātu zudumu.

Piezīme : Šie padomi ir daļēji iegūts no raksta uz  ASV vēstniecībai Parīzē mājas lapā , bet to nevajadzētu uzskatīt par oficiālu padomu. Lūdzu, konsultējieties ar savu vēstniecību vai konsulātu lapu pašreizējiem drošības brīdinājumus un vadlīnijām, ko savā valstī par Parīzi un pārējo Francijas izsniegto.