Kā izvairīties rīkojas kā Tourist Francijā

Posted on

Aptvert franču Kultūra un darbojas kā vietējais

Kā izvairīties rīkojas kā Tourist Francijā - Aptvert franču Kultūra un darbojas kā vietējais

Kad Francijā, ja jūs kā franču jums, iespējams, būs daudz patīkamu pieredzi. Dažas nodarbības franču kultūrā, kas palīdzēs jums saprast, kāpēc lietas ir noteiktā veidā, Francijā, un to, kā izceļas mazāk kā tūrists.

Bez tam, tas tiešām ir tik slikti baudīt ilgu pusdienas? Vai jūsu kafija apburošā seguma kafejnīcā, nevis skraida apkārt ar to-iet tasi? Nelietojiet cīņa franču sistēmas, apskāviens kultūru un tu izskatīsies daudz mazāk kā tūrists.

Šeit ir daži veidi, kā izskatās vietējā, nevis rīkoties kā tūrists:

Baudīt maltītes, nav skriešanās Them

Kas ir steigas? Vai tu atvaļinājumā? Ja Jums ir amerikāņu, tas varētu būt kultūršoks ēst maltīti franču restorānā. Lai gan tas ir iespējams atrast importētājs (iet) zīmes restorānos, tas tiešām iet pret franču stilā.

Ja jūsu viesmīlis nav jāsteidzas pār nest savu čeku, kad jūs ēdat savu pēdējo kodiens (viņš vai viņa, iespējams, nebūs, jo viņi nevēlas, lai jūs justies steidzās), nav pārsteigts. Izbaudiet nedaudz vairāk sarunu, malku vīna, un, ja tu esi pie kafejnīcā, kolorītu.

Jūs varētu izlemt tas notiek pārāk tālu, lai aptvertu franču mīlestību subprodukti, gliemežu, varžu kāju un patīk. Bet tikai gadījumā, ja jūs domājat par iet uz leju šajā ceļā, izbraukšana pretīgi franču virtuves ēdienus, lai izvairītos, ja vien jums ir franču, un tad izlemt.

Mazliet runāt franču

Jums nav nepieciešams veikt intensīvas sešu nedēļu franču kursu, bet jūs izceļas kā tūrists daudz mazāk, ja jūs varat vismaz izteikt dažus jaukumus, piemēram, “sveiki” un “tu runā angliski?” franciski.

Tas nav grūti, un jums būs izveidot ļoti labu iespaidu no sākuma. Un franču, iespējams, sapratīs, ka jūs neesat brīvi, un pāriet uz angļu valodu viegli.

Neatstājiet Huge padomi

Lai gan tas varētu šķist pieklājīgs atstāt milzīgu dzeramnaudu par lielisku servisu, tas nav ļoti franču. Ja jūs esat restorānā, gals jau ir iekļauts vienalga.

Ir viens drošs veids, lai izceltos kā tūrists Francijā, kas ir, lai pēc tam atstāj vēl 15 līdz 20 procentiem uz augšu, ka. Tas ir vairāk ierasts atstāt maiņu vai kādu citu nelielu daudzumu virs iekļauti galu.

Ja jūs sēžat ar kafiju bārā vai kafejnīcā, atkal jums vajadzētu atstāt ļoti nelielu daudzumu; varbūt noapaļot to uz augšu līdz tuvākajam euro.

Kleita Tāpat kā franču

Ja jūs valkā Yankees krekls un apliets tenisa kurpes, jūs ātri izceļas kā tūrists. Lai gan franču arvien valkā drēbes, piemēram, džinsi un čības (īpaši jauniešu franču), viņu ikdienas kleita joprojām ir dressier nekā amerikāņu ikdienas kleita. Jūs saplūst ar francūžiem vairāk, ja jums iet ar kaut ko ikdienas, bet elegants.

Iet Ar Francijas grafiku

Ja jūs hit atrakcijas pie pusdienu un ēstuves 3 pm, jūs varētu atrast gan slēgtā, un izskatās tūrists. Franču mēdz ēst maltītes ēdienreizēs, ņemot nesteidzīgu maltīti starp pusdienlaika un 2 pēcpusdienā. Un jūs atradīsiet, ka daudzi veikali lietot ilgi pusdienas stundas. Jo karstā dienvidos un lauku apvidos atradīsiet atvērts no kaut kā 7.30 1. plkst nekā 4 līdz 7 vakarā veikalus, tāpēc pārliecinieties, ka jums nav nozvejotas out. Daži atrakcijas var arī aizvērt pusdienām, bet tikai mazākiem objektiem un ciematos.

Jums būs daudz labāka pieredze, ja jūs vienkārši zināt, pirms jūs iet, un plānot savu dienu pareizi. Tāpat nav veikt vērienīgus iepirkšanās plānus svētdien, kad valdības pilnvaras, kas gandrīz visi veikali ir slēgti.

Pārtikas veikali var noķert tevi, kā arī slēdz pirmdienās. Atkal nedaudz iepriekš plānošana palīdzēs jums un jūs vienmēr varat lūgt pie Tourist Office (lai gan tie bieži tiek slēgti pusdienām, kā arī!)