Skip to main content

Kā nokļūt līdz Abbey Road Crossing Londonā

Kā nokļūt līdz Abbey Road Crossing Londonā

Šis sūtījums ir aprakstīts, kā sasniegt Abbey Road Crossing Londonā, kas pazīstams arī kā Beatles gājēju pāreja. Atrodas ziemeļu Londonas apkārtnē Svētā Jāņa Wood, tā ir viegli pieejama ar Londonas metro. Mēs arī uzskaitīt vairākas ekskursijas, kas apmeklē šķērsošanu.

Pārveidot ikonu Londonas mirkli šķērsojot Abbey Road, izmantojot gājēju pāreja, kas slavens ar The Beatles. Tas tagad ir slavenākais krustojums pasaulē.

Vēsture

The Beatles albuma vāka tika uzņemta 1969. gadā, kad grupa tika ierakstīšana blakus Abbey Road Studios.

Bija baumas, ka Abbey Road gājēju pāreja, redzams slavenais Beatles “” Abbey Road ”  albuma vāka bija vairs tajā pašā vietā. Šo baumas bija iemūžināt paziņojumu no Vestminsteras padome sakot šķērsošanu tika pārcelts vairākus metrus uz satiksmes vadības sistēmu pirms aptuveni 30 gadiem.

Darbinieks Abbey Road Studios, kurš paskaidroja, šis stāsts tika izbāzt veco laiku iedzīvotājiem, lai apturētu tik daudz cilvēku dodas fotografēt. Tas nestrādāja, un tā nav taisnība, lai gan Vestminsteras padome nekad ievilkts paziņojumu.

Brauciena šobrīd ir 2 Grade sarakstā, kas nozīmē, ka tas ir aizsargāts ar Anglijas mantojuma sarakstā. Sienai, uz tuvējo Abbey Road Studios ir jābūt pārkrāso ik pēc diviem mēnešiem, jo ​​visu grafiti.

Kā nokļūt Abbey Road Crossing Londonā

Tuvākā metro stacija uz Abbey Road ir Sv.Jāņa Wood. Ir tikai viena izeja šajā stacijā.

Kad izejat no stacijas, jums būs ziemeļaustrumu stūrī Finchley Road un Grove End Road. Dodies uz rietumiem Grove End Road apmēram 500 metru, un izdarīt pareizo jānogriežas Abbey Road.

The Studios – un šķērsošanas – ir tiesības tur.

Labākais laiks, lai apmeklētu

Tā Abbey Road ir publiska ceļa, jūs varat nākt diezgan daudz jebkurā laikā vēlaties, bet dažas dienas / laiki būs labāk nekā citi.

Sakarā ar to, ka tas ir valsts ceļš, jūs varat sagaidīt vairāk satiksmes, nekā parasti, dienās, kad cilvēki cenšas nokļūt uz un no darba.

Darba dienās, jāizvairās nāk redzēt šo vietu starp stundām 7 rītā – 9 am un 4 pm – 6 pm darbdienās.

Saskaņā ar dažiem tūristiem, labākais laiks nākt faktiski brīvdienās no rīta. Lielākā daļa cilvēku gulēt sestdien un svētdien, kas ļauj izvairīties no tik daudz satiksmes iespējas starp stundas 7 rītā – 9 am šajās dienās.

Nav svarīgi, ja jūs nolemjat nākt, jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, mēģinot uzņemt fotoattēlus vai iegūt labu apskatīt Abbey Road.

Ko sagaidīt

Šī publiskā ceļš ir joprojām izmanto, tāpēc jums ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumus, un jābūt ļoti uzmanīgiem, bet nu ejot pāri ielai, vai, ņemot fotogrāfijas.

Pārbaudiet mūsu labākos laikus apmeklēt sadaļu informāciju par drošākajām un mazāk noslogoto šajā orientieri.

Lielākā daļa autovadītāju šajā jomā, tiks izmantoti, lai apstāšanās tūristiem, bet jums vienmēr vajadzētu paturēt to prātā, vienlaikus uzsākot gājēju pāreja.

Jūsu labākais bet būs veikt skatā no apmales un šķērsot ceļu, lai iegūtu pilnu pieredzi. Neapstājas pārāk ilgi vidū ielas tikai, lai iegūtu perfektu attēlu.

Lai gan tas ir vēsturisks vietā, iespējams, ka jums nebūs tērēt vairāk kā 10-15 minūtes, kamēr jūs esat šeit.

Ja izvēlaties nākt pie populārs laikā, jums var būt nepieciešams atcelt pāris minūtes gan satiksmes iet un citiem Beatles fani šķērsot ceļu.

Ja jūs izvēlaties, lai nokļūtu šeit, izmantojot cauruli, jūs varētu vēlēties, lai apturētu ar kafejnīca / dāvanu veikals.

Šī vieta ne tikai pārdod kafiju, bet arī pārdod daudz Beatles piemiņlietas un preces – “. Es krustotu Abbey Road”, daži, kas faktiski saka

Abbey Road Studios

Šodien, mūzikas studija, kurā Beatles ierakstīts, ka albums ir sinonīms ne tikai Bītli paši, bet ar vairākiem mūzikas leģendas, kas ir reģistrēti uz Abbey Road Studios, kas pieder EMI un, pamatojoties uz Nr.3 Abbey Road.

Lielākā daļa no tiem, kas tur ir ierakstīts saraksts ir diezgan plašs, tāpēc šeit ir neliels saraksts ar dažiem no labāk zināmajiem vārdiem, kuri rotā Studios gadu gaitā: Michael Jackson, Pink Floyd, James Blunt, Queen, Lady Gaga, Miley Cyrus, U2, Stevie Wonder, Ella Fitzgerald, Mary J. Blige, Duran Duran, Oasis, Kylie Minogue, un Green Day.

Varat ceļojumu Abbey Road Studios praktiski ar Google.

LIVE Abbey Road KAMERA PADEVES

Gājēju Abbey Road skatās 24 stundu kamerām straumēt savu plūsmu šajā tīmekļa vietnē: Live Feed .

Google ir sagatavojusi arī virtuālā ekskursijā pa gājēju pāreja un Apple Studios .

Padoms:  Ja jums ir liels laika Beatles ventilators, jūs varētu būt ieinteresēts Beatles Walking Tour. Beatles fani, kuri ir London Pass saņemt bezmaksas labumi soma ar jebkuru £ 5 vai vairāk pirkumu pie Beatles veikalā.

You may also like