Skip to main content

Kā nomainīt un izmantot naudu Singapūrā

Kā nomainīt un izmantot naudu Singapūrā

Tiny nacionālas valsts Singapore stilu sevi ar Šveici Dienvidaustrumu Āzijā, pateicoties tās stabilu un labi attīstīta banku sistēma, zema valdības korupciju, un augstiem dzīves standartiem. Singapūras nauda pamatā tas viss, veidojot vienu no stabilākajām un uzticamu valūtu reģionā.

Apmeklētājiem nebūs problēmu mainot ASV dolāru par Singapūras valūtai kādā no daudzajiem moneychangers vai bankām visā salā. Zemākas cerības vienkārši neattiecas – Singapūra ir pilnīgi modernizēta tauta, un apmeklētāji var gaidīt, lai spēlēt ar tiem pašiem naudas noteikumiem, kā tie būtu Londonā vai Ņujorkā.

Šī ir laba ziņa ceļotājiem, kas vēlas iepazīt Singapūras daudzveidīgu iepirkšanās skatuves un beznodokļu mazumtirdzniecības situāciju ; lielākā daļa veikalu veikt plastisko un labu, grūti naudas bez nepatikšanas vispār.

Juridiskā Tender Singapūrā

Singapūras dolārs (SGD pazīstams uz ielas kā “dziedāt-dolāru”) ir Singapūras oficiālo valūtas vienību. Papīra piezīmes ir denominētas $ 2, $ 5, $ 10, un $ 50 (retāk redzams ir $ 100, $ 500, $ 1000 un $ 10,000 rēķini). Monētas nāk 5 centiem, 10 centiem, 20 centiem, 50 centiem un $ 1 konfesiju.

Brunejas dolārs ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis Singapūrā uz 1: 1 valūtas kursu, jo vienošanās starp abiem sīkās Dienvidaustrumu Āzijas valstīm.

Daži tirdzniecības centri un viesnīcas pieņemam ASV dolāri, Austrālijas dolāri, Japānas jena un sterliņu mārciņās. Daudzi veikali pieņems šos konfesijas, tostarp ceļotāju pārbaudes, ar nedaudz zemāku likmi, salīdzinot ar tiem moneychangers.

Mainot naudu Singapūrā: moneychangers & Banks

Singapūra ir viena no lielākajām Āzijas finanšu mezgls, tāpēc tas ir pilnībā attīstīts banku un apmaiņas sistēmu. Naudu var mainīt bankās un pilnvarotais moneychangers visur pilsētas stāvoklī.

Licencēti naudas mainītāju var atrast Singapūras Changi lidost t, Orchard Road iepirkšanās centriem , Centrālajā biznesa rajonā netālu no Rātsnama un citām galvenajām jomām, tirdzniecības (Mazā Indija un Chinatown, cita starpā). Meklējiet “Licencēta Money Changer” zīmi, lai būtu pārliecināti par ātru un godīgs pakalpojumu.

Moneychangers ‘valūtas maiņas kurss ir konkurētspējīgi ar tām bankām (pat labāk, jo moneychangers nav maksas pakalpojumu maksu). Daudzi moneychangers pārdot daudz citu valūtu bez Singapūras dolāru, bet jums vajadzētu noskaidrot vispirms.

Bankas arī mainīs savu dolāru vietējā valūtā. Tur ir banka uz katra stūra veikt darījumus ar, lai gan bankas var iekasēt fiksētu maksu SGD3.00 par darījumu.

Bankas ir atvērtas no 9:30 līdz 3 pm Darba dienās 9:30 līdz 11:30 sestdienās.

Bankomāti Singapūra

Bankomāti (ATM), kas atrodas visā pilsētas valsts – katru banku, MRT stacija, vai iepirkšanās centrs ir savs. Mašīnas ar plus vai Cirrus zīmi ļaus jums izņemt naudu, izmantojot savu bankomātu. Lielākā daļa mašīnu atļaut Visa vai MasterCard izņemšanu.

Kredītkartes

Lielākie kredītkartes tiek pieņemtas islandwide. Piemaksas par kredītkaršu pirkumiem nav atļauts, un visi veikali, kas mēģina uzspiest kādu jāziņo kredītkartes iesaistītās sabiedrības:

Tipping

Nav nepieciešams, lai tip Singapūrā. Prakse ir atturējusi Changi lidosta , un nav paredzams, ka tajā iestādēs, kur 10% apkalpošanas maksa ir spēkā (lasīt: lielākā daļa viesnīcu un restorānu). Pat ne taksometru vadītājiem, Hawker centri un kafejnīcas sagaida padomus.

Kā Make Money iet tālāk Singapūrā

Singapūras reputāciju kā Dienvidaustrumu Āzijas dārgāko valstī ir gandrīz labi pelnījis; bet tas, protams, dārgāk, lai apmeklētu nekā Kualalumpurā vai Yangon, jūs varat ievērot noteiktus īkšķi, lai nodrošinātu, ka jums nav iet izputējis, apmeklējot Lion City:

Ēd pie Hawker centriem. Ar lētu dižspāri centrā gandrīz katra ielas stūra , jums nav attaisnojums, lai pusdienot dārgi restorāni Singapūrā. Hawker maltītes maksāt mazāk kā SGD 5 par palīdzību.

Veikt sabiedrisko transportu. Grāvis Uber par EZ-Link karti, kas dod iespēju piekļūt pie Singapūras super-efektīvas sabiedriskā transporta sistēmā. Viens EZ-Link kartēglabājas tarifs gan MRT un autobusiem.

Uzturēšanās hosteļa vai budžeta viesnīca. Mēs saņemam to: jūs vēlaties palikt vidū darbības, tāpēc jūs vēlaties rezervēt Orchard Road un Marina Bay viesnīcas numuru, ja iespējams. Bet, ja jūs vēlaties, lai taupīt, jums būs nepieciešams, lai mēģinātu kādu no Singapūras budžeta viesnīcas vietā, centrēta ap etnisko anklāvu, piemēram, Chinatown vai Kampong Glam.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *