Skip to main content

Ką reikia žinoti apie Bankoko MBK centro Mall

Patarimai, kaip sėkmingai prekybos Patirtis MBK centras


MBK centras Bankokas gerai žinoma pašėlęs Mega Mall, kuris pritraukia daugiau nei 100.000 pirkėjų per dieną. Abu mylėjo ir nekentė biudžeto keliautojams, MBK yra eiti į prekybos centrą Tailande žmonėms, kurie rimtesni apie pirkimo nei atrodo.

Kai MBK atidarytas 1985 metais, tai buvo didžiausias prekybos centras Azijoje. Nuo tada daugelis centrai Tailandas nurungė MBK dydžio – ypač netoliese CentralWorld, dešimtas pagal dydį Mall pasaulyje. Bet MBK palikimas ir reputacija vykdyti. Vietiniai dar įsprausti į MBK kiekvieną savaitės dieną, daugiausia, nes kainos yra mažesnės nei kitų prekybos centrų, kad daugiau dėmesio skirti prabangūs prekės ženklai.

Kai geri pasiūlymai galima rasti MBK, bet tik tada, jei esate pakankamai kantrūs, kad paleisti klastotės ir brangių prekių pirštinę paskirstytos per 2000-parduotuvė patalpų labirinto. Patalpinkite Jūsų pirkinių žaidimo veidą – jūs ketinate ją reikia!

1. MBK Stovai Mah Boon Krong

“MBK” yra Mall vardas, pavardė, Mah Boon Krong užuomina. Jis pavadintas garbei vyriausiojo kūrėjo tėvai, Mah ir Boon Krong.

Statulos matote pirmame aukšte netoli centro yra Mah ir Boon Krong.

2. Geriausias būdas gauti

MBK centras įsikūręs Rama I Road sankirtoje (Sukhumvit Road tampa Rama Aš Kelių) ir Phaya tajų Kelių, labai arti Siam Square – namų Siam Paragon ir Siamo centras. Jei pėsčiomis nuo Siam Square, padidėjusi pėsčiųjų būdas leidžia įėjimą į MBK antrame aukšte.

Taksi nuo Banglamphu rajone (Khao San Road ir Soi Rambuttri) kainuos nuo 60 – 100 batas, priklausomai nuo jūsų vairuotojo ir eismo nuotaika – tai yra neišvengiamai baisi Bankokas. Taksi ir tuk-tuk vairuotojų, ypač tie, kurie pastatyti iš gatvės galuose, mėgsta vilnos vykstančių keliautojų iš Khao San Road, kad MBK. Būkite pasirengę kovoti už metrą arba derėtis dėl bilieto. Jūs esate iš tikrųjų daug geriau žymėjimo artimųjų vairuotojas žemyn nei bendraujant su transporto mafijos pastatytame ribų.

Jei lankantis Sukhumvit rajone Bankokas, jūs turite ji padarė. Tiesiog gauti sau į artimiausią BTS greitųjų traukinių stoties, pėsčiomis ar taksi, tada traukiniu į Nacionalinis stadionas stotelėje. Sekite ženklus į MBK kaip jums išeiti iš stoties. Norėdami išvengti traukinio perduoti, galima tiesiog išlipkite Siam stoties ir pėsčiomis per 10 minučių į vakarus iki MBK.

Jūs turite pereiti per saugumo maišą patikrinti kiekvieną kartą įvedate MBK. Paieška yra gana abejingas, bet tik tuo atveju, nereikia imtis savo laimingąjį kelionės peilį su jumis.

Sukčiai Įspėjimo: Policija dažnai suteikia keliautojams vietoje baudas už rūkymą netinkamose vietose ne MBK. Tuk-tuk vairuotojai gali būti supimas cigaretes ant žemės tik keletas metrų, kaip gerai yra parašyta, tačiau turistai yra skirtos. Jei rūkote, likti šalia paskirtų peleninės sauja.

3. MBK ne visada Pigūs

MBK turi reputaciją už tai, kad vienas iš pigiausių centrai, esantys Bankokas, tačiau tai ne visada – ypač vietos suvenyrų. Laimei, yra pakankama konkurencija viduje MBK dėl tų pačių daiktų, kad galite derėtis ir parduotuvė aplink pelnyti gerų pasiūlymų.

Apskritai, ginčų kainas ne visada yra patogus procesas vakariečiams. Derasi dėl A tinkamą prekybos centro nuolaidų atrodo dar labiau nepatogu, bet tai yra vienintelis būdas išvengti gauti neveikiančių išjungti MBK.

Ne visi elementai yra sutartinė, bet daugelis yra. Jūs turėsite pasikliauti instinktu; klausia, ar parduotuvė gali nuolaida kažką niekada skauda. Netikiu, kad ženklas žymi fiksuotą kainą; daugelis pardavėjų, ypač viršutiniuose aukštuose, jau kaina elementus, kad būtų galima tam tikrą derybų kambaryje. Bando derėtis kainas Tokyu, keturių aukštų grandinės universalinė parduotuvė tinkamai kasos juostų, tikriausiai neveiks!

Kaip įprasta, prasideda visas sąveikas, siūlydama draugiška HELLO Thai ir po tiek daug taisyklių gerą elgesį, kaip jūs galite prisiminti.

Patarimas: Nepirkite ne pirmoje vietoje jūs matote kažką. Nuoma yra brangesnė už parduotuvių žemesniuose lygiuose, ypač arčiau įėjimų. Jūs galite pamatyti patį daiktą vėliau mažiau viršutiniuose aukštuose. Jei ne, visada galite patraukti, ką matė savo išeitį.

4. Jūs turėsite būti labai kantrūs

MBK centras, ypač savaitgaliais, galima apibendrinti vienu žodžiu: beprotybė – aštuoni grindys su daugiau nei 2000 parduotuvių juo.

Daugiau nei 100.000 pirkėjai dažnai MBK kiekvieną dieną, prisidedant prie chaoso viduje. Kartais pop-up renginių, tokių kaip Muay Thai kautynėse ir mados šou įtraukti į įsiutimas.

Gauk į dešinę mąstyseną, perimti patirtį, ir guzas savo kelią per Fray. Štai dalis MBK įdomus. Jei jūs ieškote kai labiau “civilizuotos” elbowroom aplinkoje, kur kraujo spaudimo lygis neturi styroti, per galvą, kad Siam Paragon arba terminalo 21 vietoj.

Jei ant rimto prekybos misiją, eiti į MBK anksčiau (durys atsidaro 10 val, bet ne visos parduotuvės bus atvira) kitą savaitės dieną, kad būtų išvengta kai kurių minios. The Mall visada tampa labiau uzimta vėlyvą popietę ir visiškai apsemta savaitgaliais su vietiniais gyventojais, kurie ateina valgyti, parduotuvė, ir bendrauti.

5. MBK yra daugiau nei tiesiog Pirkiniai

Matydamas “Real” Tailandas ne visada reiškia, nukreipta fotoaparatą buivolai kaimo aplinkoje. Nors MBK pritraukia daug turistų, pirminė klientų vis dar vietos. Mega Mall gali netilpti į atviruką paradigma turistai dažnai, bet tai yra realiame gyvenime gabaliuką sostinėje.

Check out arcade viršutiniame aukšte žiūrėti vietos paauglių, kurių sprogimo konkuruoti Šokiai Žaidimai; prisijungti, jei esate pakankamai drąsus. Pamatysite SHARP apsirengęs verslininkus pasiplepėjimų maisto teisme, poroms datomis ne kino, ir daug studentų “Malling” su burbulas arbatos gėrimų ranka.

Jei reikia pertraukos, didelis kino viršutiniame aukšte rodomi filmai anglų kalba su Tailando subtitrais. Bilietai į naujų modelių yra tik aplink mus $ 5 premium krėslų!

Su gera laiko, jūs galite sugauti vieną iš laisvų Muay Thai kovų ar kultūros šou kartais vykusių MBK. Artimiausi renginiai paprastai yra paskelbta dėl MBK svetainėje .

6. Fakes skaičius daug didesnis nei Autentiški prekes

Pamirškite idėja, kad viskas parduodamas autentiškas tik todėl, kad jūs perkate iš prekybos centro, o ne kai kas nors-eina atviru dangumi rinkoje – tai ne tas atvejis. Nuo batų ir kvepalų į “iPhone”, “MBK centras yra kupinas klastotės, kad yra platinama kartais tik šiek tiek žemiau autentiškų kolegomis kainą.

Suprasti, kas yra autentiška, o kas yra trankyti off yra ne visada lengva. Pažiūrėkit elementus glaudžiai už trūkumų. Gana gerai visiems pavadinimo prekės ženklą drabužiai, diržai, laikrodžiai, avalynė, piniginės, o bagažo galima daryti prielaidą, netikras, jei jie parduodami savo firminių parduotuvėje. Pirkti, kad Šiaurės Veido vilna iš oficialaus North Face parduotuvėje, o ne iš trečiosios šalies – kitaip, jūs galų gale su Šiaurės farsas vietoj.

Ignoruojama daugelio piratinių filmų ir programinės įrangos paketus parduoti. Geriausiu atveju, daugelis neveiks tinkamai arba bus žemos kokybės. Daug krekingo programinės įrangos pardavimo yra įdiegtąjį kenkėjiškų programų. Be to, sieną kertantiems piratinius filmus iš tiesų gali gauti jums bauda.

Nebent esate juvelyras su gera akis, nereikia net galvoti apie pirkti aukso arba brangakmenių viename iš daugelio parduotuvių.

Patarimas: Ar rimtų kruopštumo prieš priimant svarbų technologijų įsigijimą (pvz, nešiojamas kompiuteris, išmanusis telefonas, SLR fotoaparato ir kt.) Ne visi gamintojai pagerbs garantiją, jei produktas buvo įsigytas šalyje ne savo.

7. MBK yra ne tik galimybė

Prieš gaudamos per pabrėžė arba priblokšti, nepamirškite, kad MBK yra tik vienas iš daugelio Pirkimo Nustatymai Bankokas daugybė. Jei jūs nesate entuziastingai pirkimo ar nesijaučia, kad jūs gaunate teisingą kainą, nereikia pirkti!

Nors kiti centrai yra tikrai daugiau Posh, visada yra tikimybė, kad jums susidurti puikių suvenyrų kitur rinkų ar standalone parduotuvėse. MBK yra tiesiog apsuptas parduotuvių galimybes. Parduotuvės ir mažesnių parduotuvių sugrūsti tarp Behemoth prekybos centrai – galimybės yra neribotos.

Nebent jūs išeinant Tailandas, apsvarstyti laukia pirkti. Keliautojai dažnai atranda, kad apsipirkti į Chiang Mai gali būti pigiau ir labiau atsipalaidavęs, ypač savaitgaliais rinkose.

Jei užimtas Bankokas centrai pradeda Fray savo nervus, taikus Džimo Tompsono Namas suteikia istorinę ir kultūrinę patirtį tik 10 minučių pėsčiomis į šiaurę nuo MBK. Kitas variantas yra eiti į rytus nuo Siam BTS Station turėti ne šaligatvio Eravano Šventykla išvaizdą.

Pasitarkite su Bankoko Meno ir Kultūros centro pažodžiui per gatvę renginiams, meno angos ir vietos-dizainerio mados šou.

8. pasimesti yra reali galimybė

MBK aštuonių aukštų (viršuje du aukštus, yra daugiau apie pramogų, nei prekybos) yra iškirpti į keletą dalių su spalvomis raidžių ir skaičių tinklų sistemą. Nors nenusakoma ne pirmas, jūs netrukus gauti pakabinti jį.

Laimei, elektroninių katalogų apibarstyti aplink šiek tiek padėti. Bet jei laikas yra žemas, ir jūs esate rimtas apie ieškant ko nors konkretaus, prašyti pagalbos į vieną iš informacinių skaitikliai.

Iš MBK dydis leidžia apsipirkti aplink palyginti kainas iš iššūkis tiek. Rasti parduotuvę vėl, kad jums patiko anksčiau, dieną yra ne visada lengva! Apsvarstykite užrašyti vardus ir koordinates vietų, kur ketina grįžti.

Jei vis džinsai apsiūti arba laukia drabužių būti keičiamos, prašyti kortelę, kuri turi parduotuvę koordinates. Su tiek daug panašių parduotuvės išsibarsčiusios skirtinguose aukštuose, jums gali turėti problemų ieškant tuos džinsus jūs jau sumokėjo už kai grįšite dvi valandas vėliau!

Saugokitės šio klasikinio scenarijaus viduje MBK: Jūs rasite ką nors, kad sugauti savo interesus, bet nusprendžia palaukti ir apsipirkti maždaug už geresnę kainą. Galų gale, jūs neturite rasti elementą niekur kitur, tada negali rasti originalų parduotuvę vėl. Taip atsitinka!

9. valgyti MBK nėra brangus

Kaip ir dauguma prekybos centrų, daug grandininių restoranų – įskaitant įprastų Amerikos greito maisto pasirinkimo – yra išplito visoje komplekso. Bet pigesnės, autentiški miltai, galvą į maisto teismą dėl šeštame aukšte, kur kainos yra sąžiningos ir mokėjimas per kupono sistema. Pasirinkimas yra salotos, makaronai, skanus tajų kario ir stebina įvairių variantų.

Maisto teismas viduje MBK yra padorus, tačiau maistas teismas terminalo 21 Mall “(netoli Asok BTS stotį) yra naujesnis ir tikriausiai geriau už tą pačią kainą. Jei planuojate aplankyti abu centrai, planuojate valgyti terminalo 21.

Penktame aukšte, tiesiog žemiau MBK maisto teisme, rasite gražiau valgomasis ir tarptautinę maisto salę.

10. Gauti iš MBK gali būti iššūkis

MBK užsidaro 10 val, bet mažesnių parduotuvių viduje gali jau uždarytas šiek tiek anksčiau.

Nebent esate už derybų dėl tuk-tuk vargo, Jums bus priversti į taksi eilę. Jums gali tekti laukti taksi, ypač uždarymo laiką. Baliustrada išilgai pagrindinio bulvaro ir automobilių stoka apsaugoti žmones nuo signalizacijos savo taksi.

Sukhumvit yra vertinamas kaip vienas iš ilgiausių pasaulio bulvarų, ir tai yra tikrai vienas iš judriausių. Eismo visada atrodo, kad ne vakarais aklavietę. Apsvarstykite vaikščioti keletą kvartalų nuo MBK centre arba prieš bandant už piko valandą taksi atsižvelgiant BTS į kitą stotelė; jums sutaupyti šiek tiek laiko ir nusivylimas.

Jei pozicijoje atgal į Khao San Road rajone, jums reikia eiti tiesiai į vakarus. Deja, yra ne daugiau Skytrain stotys vakarus Nacionalinis stadionas.

You may also like