Kā uzzināt, ja jums ir nepieciešams UK Visa

Posted on

 Vai Jums vajadzīga vīza Lielbritānijā?
Vai jums ir nepieciešama vīza uz savu pasi iebraukt Lielbritānijā? Ar visām pašreizējās imigrācijas problēmas un Brexit looming par Lielbritāniju ne pārāk distances nākotnē, jūs nevēlaties veikt nekādas kļūdas, kas varētu iegūt jums nosūtīt iepakojumu, pirms esat pat kāju uz britu augsnē. Vai nav panikas. Tas nav reāli, ka grūti, tik ilgi, kamēr jūs zināt, kas jums jādara, pirms laika.

Vai jums ir nepieciešams vīza attiecībā uz Apvienoto Karalisti ir atkarīgs no tā, kur jums nāk no, un kāpēc jūs nāk. Šeit ir fakti no 2018. gada septembra.

Tūrisma vīzas

Ja esat pilsonis ASV, Kanādā un Austrālijā, vai dzīvo juridiski šajās valstīs, jums nav nepieciešams pieteikties tūrisma vīzu pirms ievadīt Apvienoto Karalisti. Vīzas, kas parasti apmeklējumiem līdz sešiem mēnešiem, tiek piešķirtas uz ierakstu, kad jūs iesniegt savu pasi, kamēr jūs apmierina imigrācijas dienesta darbiniekam, ka Jūsu ceļojuma mērķis atbilst Apvienotās Karalistes imigrācijas noteikumi.

Nav jāmaksā šāda veida vīzu piešķir par ierakstu.

Tie paši noteikumi attiecas uz pilsoņiem lielākā daļa, bet ne visi, Dienvidamerikas un Karību jūras valstīm, kā arī Japānā.

Ja Jums ir sodāmība, vai jums ir liegta ieceļošana Apvienotajā Karalistē pirms, tas ir iespējams, laba ideja pieprasīt vīzu, pirms parādās ar lidostu vai ostu ierakstu, tikai, lai būtu droši.

Studentu vīzas

Ja plānojat studēt uz laiku līdz sešiem mēnešiem, jums nepieciešams pieteikties iepriekš par īstermiņa studiju vīzas. 2018. gadā šī vīza maksā £ 97 par īstermiņa kursu līdz sešiem mēnešiem un £ 186 uz 11 mēnešiem, ja lietojat angļu valodas kursus.

Ja jums ir 16 gadus veci vai vecāki, un lietojat universitātes kursu vai ilgāku studiju kursu, jums nepieciešams pieteikties līmeņa 4. General Students Visa  izmantojot AK punktu sistēmu. Šī vīza maksā £ 348 (2018). Jums būs arī jāmaksā Veselības Piemaksa (£ 150 katru mācību gadu), kad jūs pieteikties. Dažādi noteikumi attiecas uz bērnu studiju vīzas un studentu vīzām ar apgādājamām personām.

Uzziniet vairāk par tiesībām un noteikumiem studentu vīzas.

Darba Vīzas

Noteikumi, kas attiecas uz darba vīzas ir atkarīga no tā, kāda veida darbu jums būs darīt, savu lomu savā organizācijā, un cik ilgi jums būs strādāt Lielbritānijā. Ja jums nāk no Britu Sadraudzības valsts, un vismaz viens no jūsu vecvecāki bija Lielbritānijas pilsonis, jums var būt tiesības uz AK senču Visa, kas ir labs piecus gadus. Veselības aprūpes Piemaksa tiek iekasēta, lai cilvēkiem, kas ierodas Lielbritānijā, lai strādātu.

Uzziniet vairāk par darba vīzu.

Citi Īpaši Vīzas

Jums būs nepieciešama īpaša vīza, ja:

  • Jūs pievienoties ģimenes loceklis, kurš ir Lielbritānijas pilsonis, vai, kas ir apmetušies uz pastāvīgu dzīvi Lielbritānijā, ilgāku uzturēšanos.
  • Jums nāk uz AK precēties.

Cilvēki, kuriem nav nepieciešams AK Vīzas

Ja Jums ir pilsonis valstī, kas ir dalībniece Eiropas Savienības (ES) , The Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Šveicē, jums nav nepieciešama vīza, dzīvot vai strādāt Lielbritānijā. Bet tas drīz mainīt (Skatīt ES Settlement shēmu zemāk) Jums būs nepieciešams veikt pase vai Eiropas apliecinošu dokumentu. Ja ieradīsieties Lielbritānijā kā diplomāts vai oficiālā valdības uzņēmējdarbību jūsu valstī jums nav nepieciešama vīza. Ģimenes locekļi jums pievienoties vai ceļo kopā ar jums, iespējams, būs nepieciešams viens, lai gan.

Ietekme Brexit

Kopš 2018. gada septembra, vīzu noteikumus, kas attiecas uz ES un EEZ pilsoņi nebija mainījies, bet tie varētu mainīt vai koriģēt ietvaros 2018. Lasiet par ES Norēķinu shēma

ES Norēķinu shēma

Ja tu dzīvo Lielbritānijā kā ES pilsonis un vēlas palikt uz nenoteiktu laiku, jums ir nepieciešams, lai pieteiktos pastāvīgo statusu, lai varētu palikt kā parasti pēc Brexit.

Lai saglabātu pagātnes 2020. gada decembrī, jums būs nepieciešams, lai pieteiktos pastāvīgo vai iepriekš norēķinās statusu . Par piemērotu programma būs pilnībā atvērta 2019. gada martā, un jums būs ave pieteikties līdz 30. jūnijam, 2021.

Jūs varat pierakstīties uz e-pasta atjauninājumus , lai uzzinātu, kad reģistrācijas programma atveras.

Kolonija shēma statuss ir (no 2018. gada septembra), kas nav pieņemts lēmums par pilsoņiem Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Lihtenšteinā.

Īrijas pilsoņi un viņu ģimenes, ir atstāt palikt Lielbritānijā uz nenoteiktu laiku, un nav nepieciešams, lai pieteiktos Settlement.

Veselības aprūpes Piemaksa
2015. gada aprīlī, Lielbritānijas valdība ieviesa jaunus noteikumus, lai novērstu veselības tūristiem, kas ierodas Apvienotajā Karalistē, lai izmantotu bezmaksas National Health Service (NHS). Ja jūs ierodaties uz ilgtermiņa pētījumu vai darbu, kas ir daļa no jūsu vīzas pieteikuma procesā ir samaksa par papildu maksu veselību. Maksa ietver katru gadu jūsu uzturēšanās Apvienotajā Karalistē. Lai gan tas var likties dārgi, tas ir daudz lētāk nekā privāto veselības apdrošināšanu, tajā pašā laika posmā, un tas ļauj izmantot NHS tādā pašā veidā, kā Lielbritānijas pilsoņi un iedzīvotāji var izmantot to.

Vai UK Visa Give Me piekļuvi pārējai Eiropai?

Nē, tas nav. Lielākā daļa no ES, kā arī ar valstīm ārpus ES, kas ir EEZ dalībvalstis, ir biedri līgumu, kas nosaka, ka Šengenas zonas. (Šengenas ir pilsēta Luksemburgā, kur tika parakstīts līgums).

Šengenas robežām apmeklētājus ar Šengenas vīza, var brīvi ceļot no vienas valsts uz otru, bez robežkontroles. Apvienotā Karaliste un Īrija atteicies no šīs daļas Šengenas līguma. Tātad, ja jūs apmeklējat, vai nu, jums būs nepieciešams atsevišķs Šengenas vīzas ceļot uz Eiropu un Islandē, kā arī Lielbritānijas vīzas.

Pārbaudiet šeit, lai iegūtu pilnu sarakstu ar valstu pašlaik Šengenas zonā.

Kā es varu uzzināt vairāk

Ja jūs joprojām nav pārliecināts, vai jums ir nepieciešama vīza, apmeklējiet Karalistes ļoti ērts tiešsaistes anketu Vai man ir nepieciešams UK vīzu . Tas ir solis pa solim anketa, kas ļaus jums galīgas atbildes par vīzu nosacījumiem pilsoņiem savā valstī, kā arī par vīzu veidiem, kas ir pieejami.

Ja tas izrādītos, ka jums ir nepieciešams viens, jums vajadzētu ļaut vismaz trīs mēnešus jūsu pieteikums tiktu izskatīts. Jūs varat pieteikties, un parasti maksā par, vīzas tiešsaistē Visa4UK . Jums ir jābūt ārpus AK, kad jūs pieteikties. Alternatīvi, jūs varat pieteikties vīzas Lielbritānijas vīzas pieteikumu centru savā valstī.