Skip to main content

Kā Visit Stonhendžu: The Complete Guide

Kā Visit Stonhendžu: The Complete Guide

Stounhendža stāv Salisbury līdzenumā, masveida, izolēti un noslēpumains. Cilvēki ir mēģinājuši saprast jēgu un vēsturi no Lielbritānijas – un, iespējams, pasaulē – visvairāk iespaidīgs un svarīgākās pastāvīgo akmeņiem vismaz 800 gadus.

Tagad, pētniecība throwing dažas jaunas idejas par Stonehenge; pirmsākumi un mērķiem. Jaunākās teorijas var mainīt veidu, kā jūs domājat par šo burvju vietā. Un pēc tam, kad lielas pārtaisīt par apmeklētāju iekārtu pirms dažiem gadiem, tad stāsti – un noslēpumi – Stonhendžas ir skaidrāks nekā jebkad agrāk.

Ko gaidīt, kad dodaties

Kā Visit Stonhendžu: The Complete Guide
Pirmā lieta, jūs paziņojums par Stonehenge apmeklētāju centram, cik maz jūs pamanāt to. Ēka, arhitekti Denton corker Marshall, gandrīz pazūd ainavā. Tās izliecas jumts atbilst pauguriem un, šķiet, peldēt uz meža jaunaudzi – viltīgs poliem, kas to atbalsta.

Blakus centrā, gandrīz kluss elektriskais vilciens nodrošina jūs ar seniem akmeņiem jūdzi un pusi prom. Ja jūs izvēlaties, nevis staigāt, jums būs labāka iespēja saprast, kā piemineklis iekļaujas savā senajā, svinīgu ainavu. Agrāk apmeklētāji Stounhendža nekad nav bijusi iespēja pamanīt visus aizvēsturiskos paugurus izkaisīti ap vietu. Bet, izjādes ainavā, ar lielo debesīs Salisbury līdzenumā, ir patiesi zīmīgs veids ierasties.

Pēc tam, nepieciešams laiks, lai izpētītu apmeklētāju centru pati. Iekšpusē tā, divi paviljoni māju kafejnīca un veikals, kā arī neliels, lielisku muzeju un izstādi. Displejs liek kādu īstu gaļu uz kauliem vizītes Stonehenge, pētot mītus un teorijas pagātnes, kā arī jaunākajiem secinājumiem pētniekiem, kas strādā uz vietas.

Starp uzsver:

 • Real instrumenti ar veidotāju Stonhendžas izmantoti – starp viņiem staltbriežu raga izmanto rakt grāvi un veidot bankas, kas bija pirmie struktūras vietnē.
 • Komplekts neolīta rīkus, tostarp Flint īlens, zāģi un “fabricator”, ko izmanto, lai streikot dzirksteli un uguni. Īlens un redzēja izskatās diezgan daudz, piemēram, instrumentus, ko izmanto šodien.
 • Rekonstruētā vadītājs agrā neolīta cilvēkam, kas izgatavoti, izmantojot kriminālistikas paņēmienus, pamatojoties uz skeletu cilvēka izraktā netālu 19.gadsimtā.
 • Bronzas cirvis tādā pašā formā kā asīm cirsts daži no akmeņiem, 700 gadus pēc tam, kad Stounhendža tika uzcelta.
 • Karte no Lielbritānijas, tajā laikā, Stonehenge bija izmantotas, parādot desmitiem citu, līdzīgas vietas, akmens aprindās un pilskalniem ceļ visā valstī, tajā pašā laikā. Tā ierosina sīki organizētu sabiedrību, ka kopīga muitas, pieminekļus un rituālus, un šo starpību no tālu ziemeļos līdz Lamanšam.
 • Ārā rekonstruēta neolīta ciemats (pamatojoties uz tuvējo atklājumi), kas sniedz apmeklētājiem priekšstatu par to, kā celtnieki Stonehenge dzīvoja.

Un kā tie jāzina šo?

Tas ir labākais daļa no stāsta, kas iet visu ceļu atpakaļ uz agrāko spekulācijas par noslēpumaino pieminekli. Saskaņā ar Anglijas mantojums, kas kopā ar The National Trust, pārvalda vietne par 90 jūdzes uz dienvidrietumiem no Londonas, agri atsauces ir atrodamas vidū  12. gadsimta rakstiem Indriķa Huntingdon,  Lincoln mācītāja kurš uzrakstīja vēsturi Anglijā.

Viņš aicināja vietu  Stanenges un rakstīja par akmeņu “brīnišķīgi lieluma … uzcelts pēc manierē durvīm, tāpēc šķiet, ka ieejas, ir izvirzīti uz durvīm, un neviens nevar iedomāties, kā šie lielie akmeņi ir tik izvirzīti augšup, vai kāpēc viņi tur uzcelta. “

Viņa jautājumi – kā tika Stounhendža būvēti, kāpēc tika izvēlētas tā atrašanās vietu un ar kuriem – ir neizpratnē paaudzes rakstnieku, pētnieku un apmeklētājiem. Tagad pirmajās desmitgadēs 21. gadsimta, arheologi sāk nākt klajā ar kādu jaunu atbildēm – kā arī daudz jaunu jautājumu. Tādi jautājumi kā:

Kā tika Stounhendža Iebūvēta kam un?

Viens no lielākajiem noslēpumiem Stonhendžas ir tā faktiskā izveidošana. Dažas no tās vissmagākajām akmeņi nāk no simtiem jūdžu attālumā no  Preseli kalnos Velsas .

Kā viņi tika transportēti ar sabiedrību, kas nav izmantot riteni? Un zvanot uz pieminekli “visvairāk arhitektoniski sarežģītu aizvēsturiskā akmens aplis pasaulē,”  Angļu mantojums  norāda, ka, kamēr citi neolīta akmens pieminekļi būtībā bija kaudzēm dabīgiem akmeņiem un laukakmeņiem,  Stonehenge ir izgatavots no ģērbušies akmeņiem, uzstādīti, kopā ar precīzu ligzda un tapa savienojumi.

Kad visi pārsedzes akmeņi no ārējā apļa bija vietā, viņi veido pilnīgi horizontāls, bloķēšanas apli, lai gan piemineklis stāv uz slīpām virsmām.

Agrīnie rakstnieki teoriju pieminekli uzcēla romieši. Citi, piemēram, 12. gadsimta britu garīdznieks Geoffrey no Monmouth, ievieto to sirdī Artūra leģendu un ierosināja, ka Merlin bija roku veidojot to. Ir stāsti par Merlin peld ar bluestones no Velsas un levitating tos uz augšu pieminekļa. Un, protams, ir daudz stāstu par svešzemju iesaistīšanos.

Pašreizējās teorijas ir vienlīdz iespaidīgi, lai gan vairāk uz leju, lai zemes. No 2003. gada līdz 2009. gadam, jo  Stonehenge Riverside projekta , komandas arheologu no universitātēm Sheffield, Manchester, Sauthemptonas un Bournemouth, kopā ar University College London, pētīja pieminekli un apkārtējo ainavu. Tās liecina, ka tā tika celta kā apvienošanās projekts starp lauksaimniecības ciltīm austrumu un rietumu britiem, kuri, starp 3000 BC un 2500 BC, kopīga kultūra

Arheoloģija Profesors Mike Parker Pearson University College, London autors  Stonhendžas jaunu izpratni: risināšanas Mysteries no lielākajām akmens laikmeta piemineklis , skaidro:

“… tur bija pieaug sala mēroga kultūra – paši stili māju, keramikas un citām būtiskām formas tika izmantotas no Orkneju dienvidu krastu … Stounhendža pati bija masveida uzņēmums, kas prasa darbu tūkstošiem … Tikai strādā pats, pieprasot visus burtiski vilkt kopā, būtu bijis akts apvienošanu. “

Un norēķins tiek izraktais apmēram divas jūdzes uz ziemeļaustrumiem no pieminekļa, Durrington Walls , atbalsta šo teoriju ar pierādījumiem tik daudz kā 1000 mājas un 4000 cilvēki no visas Lielbritānija piedaloties – laikā, kad paredzamā iedzīvotāju skaits visā valstī bija aptuveni 10,000.

No celtnieku ciemats, iespējams, bija lielākais neolīta ciemats Eiropā. Darbaspēku veikt tik daudz plain smago darbu, bija tur. Akmeņi tika pārvietotas no Velsas, izmantojot kamanās un ar laivu, nevis tumšās mākslas vai slepeno zinātnēs. Lai gan organizācijas līmenis, kas nepieciešams tik agrīnā perioda ir diezgan pārsteidzošs.

Un tas ir tikai viens teorija. Vēl viens ir tas, ka Velsas akmeņi tika veiktas pēc ledus laikmeta ledāju, un tika konstatēts, protams piegružošana līdzenums kad Stounhendža ir celtnieki gāja zemi.

Cik vecs ir Stounhendža?

Kopējā gudrība ir, ka piemineklis ir aptuveni 5000 gadus veca un tika celta vairākos posmos laika periodā 500 gadiem. Patiesībā, daudz galvenajā ēkā Stonhendžas redzama šodien, iespējams, tika uzbūvēta šajā laika posmā.

Bet izmantošana Stonehenge vietā svarīgiem, un, iespējams, rituāliem nolūkiem iet atpakaļ daudz vairāk – varbūt tik sen kā 8000 līdz 10000 gadiem. Izrakumos ap pieminekli ir stāvvietu 1960, un pēc tam atkal 1980. konstatēts, kauliņi, kas notika koka posts stādītas starp 8500BC un 7000BC.

Tas nav skaidrs, vai tie ir tieši saistīti ar Stonehenge bet kas kļūst skaidrs, ir tas, ka ainava Salisbury līdzenumā, bija svarīgi, lai sākumā britu daudzus tūkstošus gadu.

Kāpēc Salisbury Plain?

Sazvērestības teorētiķi liecina, ka vienkāršs ir jauka liela nosēšanās vieta spaceships un ka līnijas un rievas redzams no gaisa un caur ģeofizikālo aptaujās ir Ley līnijām.

Tas ir daudz vairāk iespējams, ka ainava izvēlējās pati. Ancient Lielbritānija sedza meži. Liels atvērta telpa, tūkstošiem hektāru bez kokiem krītu zālāju, būtu bijis reti un īpašu. Pat šodien, braucot pāri Salisbury līdzenumā tumsā nakts, tās noslēpumainas zemes darbi zīmīgā tukšs pret zvaigžņotām debesīm, var būt neparasts, gandrīz pārdabisks pieredzi.

Un līnijas, kas pazīstams kā periglacial svītrām, kas nejauši rindās ar asi saulgrieži ir dabas ģeoloģiskās iezīmes. Par lauksaimniecības cilvēki, kuri apmetušies teritoriju un kurš cieši novērotas sezonas pazīmes pamanīja saskaņošanu ar gadalaiku maiņu un izvēlējās vietu un pozīciju Stounhendža, jo no tiem.

Tas bija secinājums Prof. Pearson grupā. Viņš teica: “Kad mēs stumbled visā šo neparasto dabas vienošanās no Saules ceļš tiek atzīmēta ar zemi, mēs sapratām, ka aizvēsturiskos cilvēki izvēlējās šo vietu, lai izveidotu Stounhendžas, jo tās iepriekš ordinēti nozīmes … Varbūt viņi redzēja šo vietu, jo centrs pasaulē. “

Kāda bija Stounhendža lieto?

Paņemiet savu pick: Druid dievkalpojumu, apbedījumus, ražas svētki, dzīvnieku upurēšanu, saulgriežu svinības, komunālo rituālus, dziedināšanas centru, lauksaimniecības kalendāru, aizsargreakciju zemes uzbērums, signālu uz dieviem, svešzemju nosēšanās sloksni. Ir desmitiem teoriju par to, kas Stounhendža tika izmantota. Un gadu gaitā, arheoloģiskie izrakumi ir atraduši pierādījumus par lielāko daļu no šīm darbībām (izņemot ārvalstnieku – līdz šim). Par pāris desmiti apbedījumiem jomā atklājums ir salīdzinoši nesen secinājums, piemēram.

Fakts ir, rituāls ainavu, ka Stounhendža ir daļa tika izmantota dažādu cilvēku sabiedrībā tūkstošiem gadu. Tas ir iespējams, ka tā bija dažādas izmantošanas pār tūkstošiem gadu. Mēs nekad pilnībā izprast šo noslēpumaino vietu, bet arheologi un vēsturnieki jau tuvojas visu laiku.

Kad To Go

Katru gadu, Wiccans, Neo Pagāni, Jauns Agers un ziņkārīgs tūristi dodas uz Stonehenge par vasaras saulgriežiem. Tā ir vienīgā reize, kad apmeklētājiem ir atļauts apmesties ap vietu, un pavadīt visu nakti gaida rītausmai.

Bet atrades Durrington sienām liecina, ka ziemas vidus, nevis Līgo bija vissvarīgākais un laiks rituāliem un dzīru. Lielākā daļa no pārējiem pieminekļu Stonehenge jomā tiek saskaņoti ar ziemas vidus saullēkta un saulrieta. Tas teorija padara vēl vairāk jēga, ja jūs uzskatāt uguns festivāli un atzīmējamās no ziemas vidus visā Ziemeļeiropā.

Jūs varat apmeklēt Stonhendžu jebkurā gadalaikā, un katru sezonu ir savas priekšrocības un trūkumi. Iet ziemā un jums nav piecelties ļoti agri, lai redzētu saullēktu, vienmēr iespaidīgs skats pie pieminekļa. Decembrī, saule tur apmēram 8 am pieminekli nav atvērts, tad, bet jūs varat redzēt to īsu attālumā no A303. Šī vietne, iespējams, ir daudz mazāk pārpildīts, kā arī. Leju pusē ir tas, ka Salisbury Plain ir auksts, windswept un pēdējos gados, nu klāj sniega vai arī tā piemirkusi ka piekļuve citiem, kas saistītas vietas ir ierobežotas.

Ja jūs iet vasarā, jums būs konkurēt ar hordes no citiem, un, ja jūs vēlaties redzēt saullēktu, jūs labāk būt agri stāvvada. Jūnijā, tad saullēktiem pirms 5 esmu par plus pusē, jūs varat ērti staigāt no apmeklētāju centra vietā bez saldēšanas. Un ar daudz ilgāku diennakts gaišajā, jums ir vairāk laika, lai izpētītu tuvumā aizvēsturiskas vietas un pilsētu Salisbury.

Kas ir blakus

Stounhendžas visvairāk arhitektoniski izsmalcinātu akmens aplis pasaulē ir tikai viens piemineklis centrā aizraujošu aizvēsturiska ainavu radzēm ar smalku orientierus. Stounhendžas, Eivberija un saistītas vietas UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļauj:

Tāpat tuvu: Mazais pilsētas Salisbury ar savu katedrāli, mājās ir vislabāk saglabājusies oriģināla kopiju Magna Carta un viduslaiku Pulkstenis – vecākais darba pulksteni pastāvēšana ir aptuveni 20 minūšu brauciena attālumā ar automašīnu vai vietējo autobusu.

Apmeklētāju Essentials

 • Uzņemšana  ir, laiku ierobežota biļetes ar iepriekšēju rezervāciju ieteikto. Par darba laiki, pašreizējās cenas un rezervēt biļetes, skatiet  Stonehenge biļešu mājas lapā .
 • Stounhendža ainava – Atrast ieteica iet uz  National Trust mājas lapā.
 • Nokļūšana:
  • Ar vilcienu no Londonas Waterloo uz Salisbury staciju (pārbaudīt Valsts dzelzceļa pieteikumus), tad Stounhendžas Tour Bus , veltīta sabiedrisko autobusu no dzelzceļa stacijas.
  • Uz kājām vai ciklā – Wiltshire novada dome publicēs norādījumus uz Stonehenge gājienā un velosipēdistu celiņi, kā arī vietējie autobusi. Jūs varat arī atrast Stounhendžas par  SUSTRANS tīmekļa Nacionālās Cycle tīklā.
  • Ar auto – Stounhendža ir pie A360, sasniedza no Londonas uz M3 un A303 (kas SatNavs par Pasta indekss SP4 7DE). Tas ir apmēram 88 jūdzes, un aizņem tikai divas stundas labos satiksmes apstākļiem. Ir autostāvvieta vietā, kas bez maksas Stounhendža biļešu īpašniekiem.

You may also like