Kad man vajadzētu nopirkt manu vilcienu biļetes uz Itāliju?

Posted on

 Kad man vajadzētu nopirkt manu vilcienu biļetes uz Itāliju?

Ceļotājiem uz Itāliju bieži jautā, kāpēc viņi nevar nopirkt to Itālijas vilcienu biļetes sešus mēnešus iepriekš, vai arī tie ir iegādāties pirms to vilcienu ceļojuma datuma. Atbilde ir atšķirīga biļetes uz katru no Itālijas vilciena tipu.

Lūk, ko jums ir jāzina par to, kad pirkt itāļu vilcienu biļetes katram vilciena veida:

Frecce (Eurostar) Biļetes

Biļetes uz Frecce vilcieniem, ātrgaitas vilcienu, kas darbojas starp Itālijas lielākajās pilsētās, parasti var iegādāties četros mēnešos sava ceļojuma datuma.

Atlaides bieži pieejami ātrvilcieniem avansa pirkumiem, tajā pašā dienā atgriezties, vai grupās pa trīs vai vairāk, bet ņemiet vērā, ka daži atlaidi un avansa biļetes var būt neatmaksājama vai nav maināmi tik rūpīgi jāpārbauda, pirms pērkat. Frecce biļetes var iegādāties jebkurā dzelzceļa stacijā Biglietteria Itālijā. Tiešsaistes e-biļetes, tostarp biļešu rezervācijas var iegādāties, izmantojot dzelzceļa Eiropā.

Svarīgi : Seat rezervēšana ir obligāta Frecce vilcienos. E-biļetes vai biļetes, kas ir sēdekļa rezervāciju biļeti nevajag jāapstiprina, bet, ja jums ir biļetes, un atsevišķu sēdvietu rezervēšana, jums vajadzētu apstiprināt savu biļeti.

Starppilsētu Biļetes

Starppilsētu un Starppilsētu plus vilciena biļetes šobrīd var iegādāties tikai četru mēnešu laikā pēc sava ceļojuma datuma. Ir dažreiz atlaides pieejamas pirkumiem no mēneša līdz dienai pirms ceļojuma datuma vai grupu ceļojumu, bet ņemiet vērā, ka dažas biļetes ar atlaidēm var būt neatmaksājama un bez maināms.

Starppilsētu vilcienu biļetes var iegādāties pie Biglietteria jebkurā dzelzceļa stacijā Itālijā vai tiešsaistē, izmantojot dzelzceļa Eiropā.

Svarīgi : Seat rezervēšana ir obligāta starppilsētu plus vilcienos un lielākajā starppilsētu vilcieniem. Noteikti, lai apstiprinātu savu biļeti pirms iekāpšanas vilcienā, ja jūsu biļete nav konkrētu datumu un laiku.

Ja sēdeklis uzdevums, laiks un datums ir uzdrukāts tieši uz biļetes jums nav nepieciešams, lai pārbaudītu, bet, ja jūs neesat pārliecināts, ka tas ir labākais, lai to izdarītu, vai jautāt.

Reģionālās Biļetes

Biļetes uz reģionālajiem vilcieniem, lēnāk vilcieni, kas kavē daudzās vietās gar ceļu, parasti vienā reģionā, var iegādāties četros mēnešos sava ceļojuma datuma. Ir reti kāds atlaide pērkot reģionālo vilciena biļeti iepriekš.

Reģionāla vilciena biļetes nav konkrētu datumu vai laiku, tas ir derīgs divus mēnešus no iegādes datuma par šo vilcienu maršrutā. Izņēmums: Ja jūs pērkat biļeti no biļešu mašīnu pie stacijas, tas var būt datumu un laiku uzspiež uz tā. Reģionālās vilcieni nav piešķīruši vietas, tādēļ, ja jūs esat ceļojumā laikā maksimālā brauciena laika jūs varat iegādāties pirmās klases biļeti, lai būtu labākas izredzes atrast vietu. Jūs varat iegādāties savu reģionālo vilciena biļeti pie Biglietteria jebkurā dzelzceļa stacijā Itālijā vai biļešu automātu pie jūsu izbraukšanas stacijā labi līdz brīdim izbraukšanas.

Svarīgi: Jums ir apstiprināt vilciena biļeti pirms vilcienā iekāpšanas vai arī jums var tikt uzlikts naudas sods. Mašīna var izskatīties nu fotogrāfijas šajā lapā.

Italo Biļetes

Biļetes uz privāto Italo dzelzceļa līnijas, kas kalpo daži no lielākajām pilsētām var iegādāties nedaudz tālāk iepriekš, dažreiz līdz pieciem mēnešiem uz priekšu, ar atlaidēm parasti pieejami iepriekš rezervācijām.

Biļetes var iegādāties par īpašām kabīnēm dzelzceļa stacijas apkalpo Italo vai iegādātas caur dzelzceļa Eiropā.

EURAIL Itālija Caurlaides

Itālija dzelzceļa caurlaides ir jāiegādājas pirms jūs nokļūt Eiropā, sešu mēnešu laikā no dienas, kad jūs plānojat apstiprināt to. Pārbaudiet cenas vai iegādāties EURAIL Itālija iziet cauri dzelzceļa Eiropā.

Svarīgi: Jums ir jābūt jūsu dzelzceļa caurlaide apstiprināta sešu mēnešu laikā pēc iegādes, ko dzelzceļa amatpersona pie dzelzceļa stacijas. Atrunas un papildinājumi netiek iekļauti caurlaide, un ir jāiegādājas atsevišķi.