Kafija Kultūra: Kā pasūtīt itāļu kafijas dzērienus bārā Itālijā

Posted on

Espresso? Latte? Caffe Corretto? Ko man vajadzētu pasūtīt Bar Itālijā?

Kafija Kultūra: Kā pasūtīt itāļu kafijas dzērienus bārā Itālijā

Vairums itāļi pieturas pie bāra ceļā uz darbu no rīta, lai ātri kafiju un bieži Cornetto , vai kruasāns. Tās var apstāties vairākas reizes dienā, lai iegūtu vairāk kafiju, un jums vajadzētu, too. Kafijas bārā Itālijā ir neatņemama daļa no kultūras, ja jums ir tikšanās vai kavēties nelielu runāt ar itāliešu draugu, viņš vai viņa var arī lūgt, “Prendiamo Un Caffe?” (Būsim kafiju?), Neatkarīgi no diennakts laika.

Plus, Itālija padara dažas no finest kafijas pasaulē, tāpēc jums vienkārši ir izmēģināt kādu, kamēr jūs esat šeit!

Šeit ir daži no populārākajiem kafijas dzērienus pasniedz itāļu bārā.

Caffè ( kah-FE ) – Mēs to varētu saukt par espresso; niecīga tase ļoti stipru kafiju, papildināta ar karameļu krāsas putas sauc Crema , ļoti svarīgs elements labākajiem piemēriem.

Caffè Hag ir bez kofeīna versija. Jūs varat pasūtīt decaffeinato , kā arī; Hag ir nosaukums no lielākajiem ražotāja Itālijas kofeīna kafiju, un tas ir veids, kā jūs redzēsiet to uz daudziem bārs izvēlnes dēļiem. Jūs reizēm dzirdēt itāļi sauc šo “DEK” īsie kofeīna.

Jūs varat pasūtīt taisni kafiju ( ANO Caffe ) jebkurā laikā, naktī vai dienā. Itāļi apturēt prom no kapučīno pēc aptuveni 11 AM, jo tas ir izgatavots ar pienu un piena tiek uzskatīts rīta tikai dzert. Ja redzat ķekars cilvēku sēž dzeramo cappuccini pie trīs pēcpusdienā, apsveicu, jūs esat atradis tūrisma bar.

Daži Bieži Variācijas par Caffe (espresso)

Caffè Lungo (Kah-FE LOON-go) – garš kafija. Joprojām pasniedz nelielā tasi, tas ir espresso ar nedaudz vairāk pievienotā ūdens, ideāli, ja jūs vēlaties vairāk nekā vienu malku kafijas.

Caffè Americano vai amerikāņu kafija, var iesniegt jums divējādi: shot espresso regulārā kafijas tasi, pasniedz ar nelielu krūzi ar karstu ūdeni, lai jūs varētu atšķaidīt savu kafiju tik daudz vai tik maz, cik vēlaties, vai vienkārši plain ol “tase kafijas.

Caffè ristretto (kah-FE ri-Stre-līdz) – par “ierobežota kafiju”, vai vienu, kur straume kafijas tiek pārtraukta pirms parastā summu. Tā ir būtība kafijas, koncentrēta, bet nedrīkst būt rūgta.

Kafijas dzērieni Itālijā

Caffè con panna – espresso ar putukrējumu

Caffè con Zucchero (ZU-kero) – espresso ar cukuru. Parasti, jūs pievienot savu no paciņas vai konteinerā pie bāra, bet dažās vietās, jo īpaši dienvidos ap Neapoles kafija nāk ar cukuru, un jums ir pasūtīt to Senza Zucchero  vai bez cukura, ja jūs don ‘ t patīk salds.

Caffè corretto (kah-FE ko-RE-līdz) – kafija “labots” ar līņāt atsārms, parasti Sambuca vai grappa.

Caffè macchiato (kah-FE mahk-YAH-līdz) – kafija “iekrāso” ar pienu, parasti tikai mazliet putas virs espresso.

Caffè latte (kah-FE LAH-te) – espresso ar karstu pienu, vai kapučīno bez putas, bieži kalpoja glāzē. Tas ir tas, ko jūs varētu aicināt “latte” ASV. Bet nav lūgt “latte” pie bāra Itālijā, kā jūs, iespējams, tiks pasniegtas glāze karstā vai aukstā, kuros piena latte itāļu nozīmē pienu.

Latte macchiato (Lah-te mahk-YAH-līdz) – Tvaicēti piens “iekrāso” ar espresso, pasniegta stikla.

Kapučīno (izrunā kah-pu-CHEE-nē) – shot espresso lielā (ER) tasi ar tvaicētu pienu un putas.

Kaut arī daudzi tūristi būs pabeigt savas pusdienas vai vakariņas ar kapučīno, šis dzēriens nav pasūtīts pēc itāļi pēc 11 no rīta. Lielākā daļa bāri un restorāni kalpos jums to jebkurā laikā jūs lūdzat, lai gan.

īpašas kafijas

Bicerìn (izrunā BI-che-rin) – tradicionāls dzēriens no Pjemontas ap Torino, kas sastāv no blīva karsta kakao, espresso, un krējums, mākslinieciski kārtains mazā stikla. Parasti nav atrasts ārpus Pjemontas reģionā.

Caffè Freddo (kah-FE FRAYD-o) – Ledus, vai vismaz auksts, kafija, ļoti populārs vasarā, bet nevar atrast citos gadalaikos.

Caffè Shakerato (kah-FE krata-er-Ah-līdz) – Savā visvienkāršākajā veidā, caffe shakerato tiek veikts, apvienojot tikko veikts espresso, mazliet cukura, un daudz ledus, un kratot visu galā enerģiski, kamēr putu veido kad izlej.

Tas var būt šokolādes sīrups pievienots.

Caffè della casa vai māju kafija – Daži bāri ir specialitāti kafijas dzērienu. Caffè della casa pie Caffe delle Carrozze ir Chiavari, ir viens no labākajiem.

Viena lieta atcerēties, kad jūs iet uz bāru, bieži vien būs jāmaksā vairāk, lai sēdēt nekā stāvēt pie bāra. Vēlaties zināt, tieši to, ko Itālijas bārs ir?