Kaip Aplankykite Šv.Petro bazilikoje Vatikane

Posted on

Kaip Aplankykite Šv.Petro bazilikoje Vatikane
Kaip vieną iš svarbiausių bažnyčių katalikų tikėjimo ir antrojo pagal dydį bažnyčia pasaulyje, Šv Petro bazilika yra viena iš geriausių vietų pamatyti Vatikaną ir visus Romą. Su savo įspūdingą kupolą, židinio taško Romos miesto peizažas, ir jos puošnus interjeras, Šventojo Petro, be abejo, malonus akiai. Nes daugelis, tai yra iš vizito Romoje akcentas, ir su gera priežastis.

Tiek interjero ir eksterjero bazilikos buvo sukurta siekiant užvaldyti ir jiems pavyks tai padaryti. Masyvi, ovalo formos “Piazza San Pietro (Šv Petro aikštė) tarnauja kaip monumentaliosios įėjimo į didelę bazilikos, su sparčiai didėjančias lubos ir sudėtingai detaliojo marmuro, akmens, mozaikos ir paauksuotas ornamentais kiekviename žingsnyje.

Bažnyčia atkreipia milijonus lankytojų kasmet, įskaitant tuos, kurie yra sudarytas dėl religinių priežasčių, taip pat tiems, kurie domisi savo istorijos, meno ir architektūros reikšmę. Jis taip pat yra vieta ramybės daugeliui buvusių popiežių, įskaitant Joną Paulių II ir Petro, krikščionijos pirmąjį popiežių ir Katalikų Bažnyčios įkūrėjas.

Piligrimai taip pat plūsta į šventojo Petro, naudojamus per religines šventes, pavyzdžiui, Kalėdas ir Velykas, kaip popiežius atlieka specialias mases tuo metu šiais laikais bazilikos. Jis suteikia palaiminimus per Kalėdas ir Velykas, taip pat savo pirmąjį palaiminimą, kai jis yra išrinktas, iš centrinio lango virš įėjimų į prieširdžio balkonas.

Sent Peter Romoje

Krikščionių teologija konstatuoja, kad Petras buvo žvejys iš Galilėjos, kuris tapo vienu iš 12 Kristaus apaštalų ir toliau skatinti Jėzaus mokymus po jo mirties ant kryžiaus. Petras, kartu su apaštalo Pauliaus, nukeliavo į Romą ir pastatė daug pasekėjų Kristaus kongregacija. Bijodami persekiojimą už jo mokymų, Petras tariamai pabėgo Roma, tik kyla Jėzaus viziją, kaip jis buvo apie savo kelią iš miesto.

Ši įtikino jį atsigręžti į Romą ir veidas jo neišvengiamą kankinystę. Tiek Petras ir Paulius buvo įvykdyta įsakymu Romos imperatoriaus Nerono, kartais po didžiojo gaisro Romoje 64 AD, bet prieš savo Nerono mirties dėl savižudybės 68 AD. Sent Petras buvo nukryžiuotas žemyn galva, tariamai jo paties prašymu.

Petras buvo nukankinti tuo Nerono cirkas, svetainės turnyrų ir žaidimų vakarinėje pusėje Tibro upės. Jis buvo palaidotas šalia, kapinėse naudojamas krikščionių kankinių. Jo kapas netrukus tapo garbinimo svetainė su kitomis krikščionių kapų pastatytas aplink jį, kaip tikintieji norėjo būti palaidotas netoli Saint Peter. Katalikams, Petro, kaip apaštalo vaidmenį ir jo mokymai ir kankinystė Romoje pelnė pirmojo Romos vyskupas arba pirmojo Katalikų popiežiaus titulą.

Šv.Petro bazilika istorija

4-ajame amžiuje imperatorius Konstantinas, pirmasis Romos krikščionis imperatorius, prižiūrėjo iš bazilikoje laidojimo svetainėje Saint Peter statybą. Dabar vadinama Senas Šv.Petro bazilikoje, ši bažnyčia stovėjo daugiau nei 1000 metais ir buvo palaidotas beveik kiekvieną popiežiaus, iš paties Petro per į 1400s popiežių.

Be skaudžios valstybės nuosmukis Iki 15 amžiaus, bazilika atlikta pakeitimų seriją pagal keletą skirtingų popiežių. Kai Julijus II, valdęs nuo 1503 iki 1513, paėmė priežiūrą renovacijos, jis siekė sukurti didžiausią bažnyčią visi krikščionijos. Jis turėjo originalią 4. šimtmečio bažnyčią sunaikino ir įsakė ambicingo, didinga naujos bazilikos jos vietoje statyti.

Bramante žengė pirmuosius planus pagrindinio kupolo Saint Petro. Įkvėptas Panteonas kupolas, jo planas paragino graikų kryžiaus (4 ginklų vienodo ilgio) remti pagrindinį kupolą. Po Julijus II mirė 1513, dailininkas Rafaelis buvo įdėti atsakingas už dizainą. Naudojant iš lotyniško kryžiaus formos, jo planai pratęstas nava (dalis, kur garbintojai surinkti) ir pridūrė, koplytėlėmis ant abiejų pusių.

Rafaelis mirė 1520, o įvairūs konfliktai Romos ir Italijos pusiasalyje įstrigo pažangą bazilikos. Galiausiai, 1547, Paulius III įdiegta Mikelandželas, jau laikomas kapitonas architektas ir menininkas, užbaigti projektą. Jo dizainas naudojamas Bramante originalų graikišką kryžminio plano ir apima didžiulį kupolą, kuris išlieka didžiausia pasaulyje ir vienas iš didžiausių pasiekimų Renesanso architektūra.

Mikelandželas mirė 1564, jo projektas tik iš dalies baigtas. Vėlesni architektai pagerbtas jo dizaino užbaigti kupolas. Pailgintas nava, fasadas ir portikas (toliau skliautinis įėjimas) buvo Carlo Maderno įmokos, pagal popiežiaus Pauliaus V. statyba “Naujas Šventojo Petro” -The bazilika mes matome šiandien, buvo baigtas 1626, daugiau nei pusę 120 metų po jo pradžios.

Ar Šventojo Petro svarbiausia bažnyčia Romoje? 

Nors daugelis mano Šv.Petro kaip Motina Bažnyčia katalikybės, kad atskirti iš tikrųjų priklauso Saint John Laterano (bazilika San Giovanni in Laterano), iš Romos (popiežiaus) vyskupo katedrą ir todėl labiausiai šventa Bažnyčios Romos katalikų , Tačiau dėl savo istorijos, relikvijų, arti Popiežiaus gyventi Vatikaną ir jos absoliutus dydis, Šventojo Petro yra bažnyčia, kuri traukia pulkas turistų ir tikinčiųjų. Be to, Šventojo Petro ir Šv Jono Laterano, kiti 2 Popiežiaus bažnyčios Romoje yra Santa Maria Maggiore ir Povilo bazilikos Už sienos.

Svarbiausi vizito į Šventojo Petro

Išnagrinėti kiekvieną kapą ir paminklą, skaityti kiekvieną užrašas (darant prielaidą, galite skaityti lotynų), ir grožėtis kiekvieną neįkainojamą relikvijorių Šv.Petro imsis dienas, jei ne savaites. Jei turite tik keletą valandų skirti iki vizito, ieškoti šių akcentų:

 • Nava. Stodama į baziliką, jums bus atidaryta iki navos, ilgą, pagrindinę dalį katedrą, kur garbintojai sėdi masės per matmenų. Tai daugiau nei 600 pėdų ilgio (beveik 2 futbolo laukų ilgis) ir beveik 90 pėdų pločio ir turtingai papuoštas ant kiekvieno paviršiaus.
 • Piet. Varžėsi Dovydą kaip Mikelandželas geriausiai žinomas skulptūros, tai skaudus vaizdavimas Marijos turintis mirusio Kristaus kūnas yra pirmoje koplyčios dešinėje, kaip įvedate bazilika. Dailininkas raižyti darbą, kai jam buvo vos 24 metai.
 • Bronzinė statula Saint Peter. Netoli dešinėje prieplaukos ar masinis paramos transepto, stovi bronzinė statula Saint Peter, manoma, kad dienos iki 1200s. Dešiniaja koja, buvo dėvėti blizga ir lygus šimtmečius maldininkų, kurie patrinti ar net pabučiuoti ją, kaip jie praeina.
 • Baldacchino. Masinis baldakimu, iš skulptoriaus ir architekto Gian Lorenzo Bernini kūrinys, buvo pagamintas iš bronzos, kurių buvo imtasi nuo Panteonas. Ji apima bazilikos pagrindinį altorių, kur tik popiežius yra leidžiama pasakyti masę. Altorius pastatytas per šv Petro kapo ir yra simbolinė ir dvasinė širdis bazilikos.
 • Dome. Žieduoti 16 langų ir įrašytas su raidėmis daugiau nei 6 pėdų aukščio, Mikelandželo kupolas, kurį jis niekada nematė baigtų, yra beveik 400 pėdų aukščio nuo jos grindų iki jos žibinto arba kupolo.
 • Paminklas Aleksandrui VII.  Iš įstabiausių popiežiaus kapų Šv.Petro, Bernini anketa paminklas Aleksandras VII yra bene klaidžioja. Pamaldus popiežius meldžiasi, o skeleto figūra mirties atsiranda iš po antklode iškirpti iš jaspio akmens. Jis turi smėlio laikrodžio, kaip priminimas popiežiui (ir žiūrovai), kad jo laikas praėjo.
 • Zakristija ir iždo muziejus. Norėdami peržiūrėti keletas iš daugelio vertybių Vatikane, įskaitant kryžiai, popiežiaus apdaru (drabužiai), brangenybės ir relikvijoriai, apsilankykite zakristiją ir iždo muziejus. Tai kainuoja 5 eurai suaugusiems ir 3 eurą vaikams iki 12 metų.
 • Vatikano Grottoes. Kaip jums išeiti bazilikos, sekite ženklus į Vatikaną grotose ir kupolas (Dome). Požeminės Grottoes yra dešimtys popiežių, įskaitant Jono Pauliaus II kapų. Įmantriu paauksuotas altorius pastatytas per tai, kas laikoma Švento Petro kapas. Pagrindinis altorius ir Baldacchino yra tiesiai virš šioje vietoje. Įėjimas į grotose yra nemokama.
 • Laipiojimo su kupolu.  Jei jaučiatės energingas, galite lipti 551 žingsnių (arba tiesiog 320, jei Liftu visą kelią) su kupolu, ar Šv.Petro kupolo viršaus, turi būti atlyginta su nuostabiu vaizdu į Romą. Tai kainuoja 10 eurų, jei jūs imtis liftas arba 8 eurą, jei lipti visą kelią.

Šv.Petro bazilika Apsilankymas Informacija

Net tada, kai nėra popiežiaus auditorijas ar kiti specialūs renginiai vyksta, bazilika yra beveik visada perkrautas. Geriausias laikas aplankyti be minios paprastai anksti ryte, nuo 7 iki 9 val.

 • Informacija: Bazilika atsidaro 7 val ir užsidaro 7 val vasarą ir 6:30 žiemą. Prieš išvykdami, tai gera idėja patikrinti  Šv Petro bazilika svetainę  dabartinių valandas ir kitą informaciją.
 • Vieta:  “Piazza San Pietro (Šv Petro aikštė). Atvykti viešuoju transportu, imtis Metropolitana Line į Ottaviano “San Pietro” stotelėje.
 • Bilieto kaina:  Tai nemokama įvesti baziliką ir grotose, su mokesčius (žr aukščiau) pagal zakristiją ir iždo muziejus ir lipti į kupolo. Kupolas dirba nuo 7:30 iki 6 val nuo balandžio iki rugsėjo, o iki 5:00 val spalio iki kovo. Zakristiją ir iždo muziejus dirba nuo 9 ryto iki 6:15 val balandžio iki rugsėjo ir 5:15 val spalio iki kovo.
 • Aprangos kodas:  Lankytojai, kurie nėra išdirbti į atitinkamą drabužiui nebus leidžiama atvykti į baziliką. Susilaikyti nuo dėvėti šortai, trumpi sijonai, arba rankovių marškiniai kai lankotės Šventojo Petro ir / ar pareikšti skara ar kitą nuslėpti. Šios taisyklės eiti visi lankytojai, vyrų ar moterų.

Ką pamatyti netoli Saint Petro baziliką

Lankytojai dažnai aplankyti Šv Petro bazilika ir Vatikano muziejų, įskaitant Siksto koplyčia, tą pačią dieną. Castel Sant’Angelo, įvairių kartų istorijoje mauzoliejus, tvirtove, kalėjimu, o dabar, muziejus, yra taip pat netoli Vatikano.