Kaip Aplankykite York Minster: kelionių vadovas

Posted on

Kaip York Minster: kelionių gidas

Bent du milijonai žmonių per metus apsilankyti York Minster viduramžių mieste Niujorkas. 800-metų Katedros kad paėmė 250 metų statyti yra tik ledkalnio viršūnė. Ji užima svetainėje, buvo susijusi su istorija ir tikėjimą beveik 2000 metų. Jo didelis Rytų Langų, kaip dideli, kaip teniso kortai, yra didžiausias erdves Viduramžių vitražo pasaulyje.

Yra daug pamatyti, o vasaros mėnesiais ir mokyklos atostogų laikotarpius, žmonių, kurie nori pamatyti jį su jumis daug. Taigi šiek tiek išankstinis planavimas negadina.

Kas naujo Jorko Minster

Atskleidžiant York Minster į Kripta  Nepraleiskite naują parodą. Tai dalis 20 milijonų svarų sterlingų, 5 metų renovacijos ir išsaugojimo projektą, turi būti pilnai užbaigtas 2016, jo dalys jau yra atvira lankytojams. Didžiausia “state-of-the-art atrakcija bet kokio JK katedrą, jis susijęs su katedros istorija ir savo puslapį su puikiais objektų ir interaktyvių ekranų – įskaitant 1000 metų senumo Kyšulio Ulf, atsižvelgiant į Minster pagal vikingų valdovo.

Ar tu žinai?

 • Kai kurie iš įdomiausių York Minster senovės istorijos buvo atrastas tik 1960 metais ir 70 kritinėse kasinėjimų pagal katedra.
 • Konstantinas Didysis, kuris pasirinko Konstantinopolio į Romos imperijos sostinę ir padarė krikščionybę savo oficialią religiją, buvo paskelbtas imperatoriumi jo karių, o York.
 • Minster yra anglo saksų žodis, iš pradžių naudojamas apibūdinti vienuolynai su mokytojo vaidmens. Tai dažniausiai naudojamas šių dienų, kaip garbės pavadinime Kai kuriose didelėse katedrose.

Didysis Rytų langų valymas ir apsauga

Siekiant atkurti šį milžinišką tamsintas stiklo langą ir į rytus pabaigoje Minster mūras darbas užtruks daug ilgiau nei 5 metus Jorko katedra revealed projektą. Bent 311 stiklo plokštės, sudaryta iš tūkstančių vienetų Medival stiklo, yra pašalinami, suremontuoti ir iš naujo. Tai nebus baigtas iki 2018 m Tačiau 2016 m visitiors bus, pagaliau galės pamatyti ją be apsauginio pastolių, kuri ją apdengė metų.

Restauruoti plokštės bus matomas, nes jie grįžo į savo pozicijas langą. Kiti skirsniai dar restauruojama bus apsaugotas skaidraus stiklo. Darbas šiais langais yra toks masinis projektas, kad nauja technologija yra naudojama pratęsti savo gyvenimą. Jorko katedra bus pirmasis pastatas Jungtinėje Karalystėje naudoti UV atsparaus stiklo kaip išorinės apsaugos vitražais.

Jei norite iššūkis, pamatyti, kaip daugelis vitražas plokštės jūsų gali suprasti. Viduramžių amatininkų, kuris ją sukūrė siekiama papasakoti visą istoriją Biblijoje, nuo Pradžios knygos iki apokalipsės, į vieną, multi-plytelių lange.

Paimkite ekskursija

 • Minster turai – Savanoriai sukelti ekskursijos, šešis kartus per dieną – 10, 11,12,1, 1 ir 3pm – kasdien, išskyrus sekmadienį. Ekskursijos trunka apie valandą ir yra puikus būdas atrasti kai kurie iš Minster paslėptų lobių ir nuostabi istorija. Ekskursijos yra įtraukti į priėmimo kainą. Jei atvykstate su 10 ar daugiau, ar reikia užsienio kalbos pagalbos grupės, tegul darbuotojai žino 28 dienų iš anksto, siunčiant grupės kelionių prašymą  groups@yorkminster.org
 • Tower kelionės – Laipiojimo York Minster centrinis bokštas yra labai ypatinga patirtis, jei esate tinkami ir bebaimis. Tai aukščiausias taškas Jorkas ir prieš jūs atvykstate į 230 -foot aukščio viršuje ir išeiti į atvirą orą, jūs gaunate galimybę pamatyti kai Minster viduramžių uolos ir Gargoyles arti.
 • Yra 275 žingsnių į viršų. Kai yra siauras ir nelygus, o kai eiti per siauras koridoriams.
 • Tower lipti nerekomenduojama žmonėms, sergantiems širdies ligomis, galvos sukimasis, klaustrofobija, aukštas kraujo spaudimas, krūtinės angina, kvėpavimo problemų (astma, šienlige, ir bronchitas), prastas mobilumas arba kurie nėščia.
 • Sveikatos ir saugos taisyklės yra skaityti, kai jūs perkate savo bilietą ir jūs turite juos perskaityti prieš sprendžiant lipti.
 • Vaikai jaunesni nei 8 metų amžiaus neleidžiama lipti į bokštą.
 • Mokyklų grupės dešimties ar daugiau turi lydėti trijų suaugusiųjų ar dviem suaugusiais, jei yra mažiau nei dešimt.
 • Kelionės iki bokštas imtis 45 minučių ir yra tik 50 žmonių vienu metu. Jie palieka kas 45 minučių arba tiek visą dieną ir yra papildomas mokestis už bokšto. Klauskite kasoje apie bokštas kelionės metu, kai jūs atvykstate. Bet prieš planuoja lipti, atsižvelgti į šiuos veiksnius:

Kaip rasti York Minster

Tiesiog apie visus Jorkas švino kelių į Minster. Galvos už mažą, aptvertą miesto centre, ir jūs negalite praleisti jį. Jei jūs negalite pamatyti, tiesiog lipti ant miesto sienų viename iš daugelio prieigos taškų visame York dėl paukščio akies vaizdas.

Goodramgate, todėl Deangate ir High Petergate, visi sukelti Minster kiemas (York, gatvės vadinamos “vartai” ir vartai per miesto sienos yra vadinamas “baras”).

Kada Aplankykite

Kaip darbo katedra, Jorko katedra gali būti uždarytas laikas nuo laiko visiems įprastą verslo bažnyčioje – vestuvėms, krikštynoms, laidotuvėms – taip pat specialių renginių ir koncertų. Apskritai, Minster yra atvira:

 • Paslaugų ir maldos , kasdien nuo 7 iki 6:30
 • Dėl ekskursijų, pirmadienis – šeštadienis 09:00 iki paskutinio įrašo 5:30 pm, sekmadienį nuo 12:45 val. Dalys katedros gali būti uždarytas mišparai preparato ar specialių renginių metu bendrųjų darbo valandomis.
 • Dėl Kripta parodose, pirmadienis – šeštadienis 10 iki 5pm, sekmadienį nuo 1pm
 • Tower kelionėms , patikrinkite dieną lankotės. Kadangi bokštas kelionės turėti atvirą oro elementas, jų planavimas yra susieta su oru.

Kodėl Ar yra Bilieto kaina?

Žmonės kartais tašo mokėti už bilietą aplankyti garbinimo vieta, todėl svarbu atsižvelgti į keletą dalykų:

 1. Nėra įėjimo mokestį įvesti Minster dalyvauti paslaugą, melstis ar šviesos žvakės.
 2. Neskaičiuojant restauravimo ir konservavimo projektus, ji iš tikrųjų kainuoja £ 20.000 per dieną padengti šildymo, apšvietimo, valymo ir kitos personalo išlaikyti Minster vieši. Dauguma tai turi būti pakelta nuo priėmimo mokesčius.
 3. Jorko žmonės įleidžiami nemokamai.
 4. Priėmimo bilietai gera neribotą apsilankymų visus metus nuo pirkimo datos.

Kitos Lankytojo Pagrindai

 • Priėmimo – nuo 2015 m bilietai į Minster, House skyriuje ir Kripta kainuos £ 10 suaugusiems ir £ 9 senjorams ir studentams. Iki keturių vaikų lydėti suaugęs asmuo yra nemokama. Bilietus į Minster ir Tower kelionės kaina £ 15 suaugusiems, £ 14 senjorams ir studentams, ir £ 5 vaikams nuo 8 iki 16. Vaikai iki 8 metų neleidžiama lipti į bokštą.
 • Fotografavimas ir vaizdo įrašymas asmeniniam naudojimui leidžiama visur, išskyrus Kripta.
 • Apsilankyti jų oficiali svetainė už daug daugiau informacijos ir kontaktų informacija diapazone.