Kaip Apsilankykite Siksto koplyčia ir ką pamatyti

Posted on

 Kaip Apsilankykite Siksto koplyčia ir ką pamatyti
Siksto koplyčia yra viena iš pagrindinių lankytinų vietų aplankyti Vatikaną. Iš vizito Vatikano muziejai akcentas, garsaus koplyčia yra lubos ir altoriaus freskas Mikelandželas ir yra laikomas viena iš dailininko didžiausių pasiekimų. Bet koplyčia yra daugiau nei tiesiog veikia Mikelandželas; Jį puošia nuo grindų iki lubų kai kurie iš labiausiai žinomų vardų Renesanso tapyba.

Apsilankymas Siksto koplyčia

Siksto koplyčia yra paskutinis kambarys, kuriame lankytojai matyti, kai turistinis Vatikano muziejų. Jis visada labai perkrautas ir sunku pamatyti visus darbus viduje ji arti. Lankytojai gali išsinuomoti garso vadovus arba knyga viena iš nedaugelio ekskursijas Vatikano muziejų sužinoti daugiau apie Siksto koplyčios istoriją ir meno kūrinių. Jūs galite išvengti minias atsižvelgiant privilegijuotą įėjimas kelionė arba  asmeninįpranešimą po darbo valandų kelionė .

Svarbu pažymėti, kad nors Siksto koplyčia yra viena iš Vatikano muziejų kelionė, ji vis dar naudojama bažnyčios svarbių funkcijų, žymiausias yra svetainė, kurioje konklava išrinkti naują popiežių šaukia.

Siksto koplyčia Istorija

Didysis koplyčia, kuris yra žinomas visame pasaulyje, kaip Siksto koplyčia buvo pastatyta iš 1475-1481 ties Sikstas IV įsakymu (lotyniškas pavadinimas Siksto arba Sisto [Italijos], skolinti savo pavadinimą į “Siksto”). Monumentalus kambarys matuoja 40.23 metrų ilgio ir 13.40 metrų pločio (134 44 pėdų) ir pasiekia 20,7 metrų (apie 67,9 pėdų) virš žemės jos aukščiausio taško. Grindys inkrustuotą polihromas marmuro ir kambaryje yra aukurą, mažas choristų “galerija ir šešių kasetėmis marmuro ekraną, kuris padalina patalpą į zonas, už dvasininkus ir congregants.

Yra aštuoni langai pamušalas aukštupyje sienos.

Mikelandželo freskomis ant lubų ir aukuro yra žymiausi paveikslai Siksto koplyčia. Julijus II užsakė pagrindinį dailininką piešti šiuos koplyčios dalys 1508, kai 25 metų po to, kai sienos buvo nutapytas Sandro Botticelli, Ghirlandaio, Perugino, Pinturrichio ir kt mėgsta.

Ką pamatyti Siksto koplyčią

Siksto koplyčios lubų freskos Lubos yra padalintas į 9 centrinių panelių, kurios vaizduoja iš pasaulio sukūrimo , Adomo ir Ievos išsiuntimo ir Nojaus istorija . Turbūt labiausiai žinomas iš šių devynių plokštės Adomo sutvėrimas , kuris parodo Dievo paveikslą neliesti Adomo pirštų, siekiant suderinti jį į gyvenimą, ir kristi iš malonės ir išsiuntimas iš Edeno sode , kuris vaizduojamas Adomą ir Ievą patekę į uždraustą Apple Edeno sode, tada palieka sode gėdos.

Prie centrinių panelių ir į lunetami pusių, Mikelandželas tapė grandiozinių vaizdus pranašų ir sibyls.

Paskutinis teismas altorius Freska:  Painted 1535, tai milžinas freska virš Siksto koplyčios altoriaus vaizduoja kai siaubingais scenas iš Paskutiniojo teismo. Sudėtis vaizduoja pragarą, kaip aprašyta poeto Dante jo Dieviškosios komedijos. Tuo paveikslo centre yra kritiškas, kerštingas Kristus ir jis yra apsuptas iš visų pusių nuogi skaičiai, įskaitant apaštalų ir šventųjų. Freskomis yra padalintas į palaimintų sielų, kairėje ir pasmerktųjų, dešinėje. Atkreipkite dėmesį į flayed organo Saint Baltramiejų, dėl kurių Mikelandželas dažytos savo veidą įvaizdį.

Šiaurės siena Siksto koplyčios:  Siena prie altoriaus dešinėje yra scenos iš Kristaus gyvenimo. Čia atstovaujama plokštės ir menininkai (iš kairės į dešinę, pradedant nuo altoriaus):

 • Jėzaus Krikštas Perugino
 • Jėzaus gundymas Botticelli
 • Pirmojo Disciples pagal Ghirlandaio Skambinimas
 • Pamokslas, kurį Rosselli Kalno
 • Iš klavišus Saint Peter Įteikti iki Perugino (labai Pažymėtina, darbas tarp sienų freskomis)
 • Paskutinė vakarienė pagal Rosselli

Pietų siena Siksto koplyčios:  į pietus (ar kairę) siena yra scenos iš Mozės gyvenimą. Atstovaujamos ant pietinės sienos plokštės ir menininkai (iš dešinės į kairę, nuo altoriaus):

 • Mozės kelionė per Egiptą Perugino
 • Scenos iš Mozės gyvenimas prieš savo kelionę per Egipto Botticelli
 • Kirtimo Raudonąją jūrą Rosselli ir d’Antonio
 • Dešimt Dievo įsakymų pagal Rosselli
 • Koracho, Datana ir Abiramui bausmės Botticelli
 • Mozės baigiamųjų aktų ir Mirtis Luca Signorelli

Siksto koplyčia bilietai

Priėmimas į Siksto koplyčia yra įtraukta bilietą į Vatikano muziejai. Bilietų linijos Vatikano muziejų gali būti labai ilgas. Galite sutaupyti laiką pirkdami Vatikano muziejus bilietus internetu iš anksto.