Kaip apsipirkti Balyje

Posted on

Kaip apsipirkti Balyje

Norite, kad Balio meno ir fantastiška kultūra namus? Galite, apsilankę salos daug realizavimo apsipirkti – iš gatvės pardavėjų į tradicinių rinkų blizgus centrai. Mažo miesto seminarai Centrinės Balio ir Pietų Balis bidonas iš daug inventoriaus Bali turistų pinigus deginti: Dailė, namų apyvokos, papuošalai, drabužiai, ir smulkmenų, jūs rasite juos visus Pietų ir Centrinė Balis parduotuvių, rinkos ir prekybos centrai.

Net upscale Vakarų ženklai gauti savo dieną į Bali saule, su Vakarų prekinių ženklų kaip DKNY ir “Armani grumiasi dėl vietos tarp vietinių aukštos klasės prekinių ženklų kaip Uluwatu nėrinių ir Animale drabužius.

Ką pirkti

Dėl Balis ilgaamžė paveldo kaip autorinių ir aukštos kultūros šalyje, iš miestų interjero numeris turi gerai išvystytus amatinius bendruomenes specializuojasi vienoje ar daugiau amatų. Batubulan, pavyzdžiui, garsėja savo akmens raižybos pramonės, o Sidemen garsėja smulkių tekstilės. Centrinėje Balio, pirkėjai žinoti eiti Celuk aukso ir sidabro ir aplankyti Mas įsigyti medžio skulptūrą.

Jūs neturite per daug iš jūsų būdas gauti savo rankas ant smulkių Celuk pagaminti auskarai ar kelių jardų Sidemen audiniu eiti. Balis pilnas asortimentas artsy dirbiniai galima įsigyti šalia jūsų viešbutis, ne daug prekybos centrų ir prekybos centrų įsikūręs salos aukštos eismo turistinėse vietovėse, ypač Kuta ir Ubud miestuose.

Balio kaukės

Meistrai iš centrinės Bali miestelyje Singapadu išdrožti topeng (kaukių), skirti kultūros šokėjų ir Balio šventyklose; Šie rankų darbo, išverstakis veidus galima matyti spektaklių visame Balis. Šios kaukės yra iš esmės pavesta tradicinių tikslais, bet daug pavyzdžių rasti savo kelią į meno rinkų ir prekybos centrų Pietų Balio ir Ubud.

juvelyriniai dirbiniai

Kartoms, kad Celuk miestelis puikių sidabro bei aukso papuošalai gamybai. Turizmas įkvėpė naują gyvenimą į vietos amatų, kaip lankytojai dabar gali naršyti tarp plataus asortimento parduotuvių palei miesto pagrindinio kelio, visos Hawking žiedai, auskarai, apyrankės, sagės, ir daugiau, tiek tradicinių ir šiuolaikinių dizaino. Jūs galite eiti giliau į kaimą susitikti faktinius amatininkus ir galbūt derėtis žemesnę kainą. Vietos papuošalai ženklai kaip Prapen ir Mario Silver parduoti savo Celuk pagamintų Bling Kuta, Ubud, ir kas užsienyje.

Denpasar, galite rasti daug aukso ir sidabro prekiautojų išilgai Jalan Hasanuddin ir Jalan Sulawesi sankirtoje.

Skulptūra

Balio meistrai jau seniai turėjo darbo patirtį medžio ir akmens – senovės Bali sukurta daug statulų iš gausios vietos žaliavą naudoti savo tradicinių ceremonijų. Vietinio akmens skulptūra (faktiškai meistriškai iš smiltainio) ir medžio skulptūros primena tradicinius indų mitus, bet šiuolaikiniai temos ir stiliai pradėjimo daugiau ir daugiau lentynų ploto parduotuvėse.

Laidynės

Ačiū iš dalies išaugusio iš poilsiautojų Australijos namų šeimininkės, daugelis Bali amatininkai kreipėsi į mušimas skoningai suprojektuoti namų daiktus, pridėti Azijos nuojauta bet virtuvėje. Aplankykite Balio universalinės parduotuvės, pavyzdžiui, Matahari ir Centro Lifestyle savo fix, arba juos pirkti didmeninėmis kainomis iš prekybos vietose, pavyzdžiui, Ženevoje , Krisna Balis , ir Biaricas .

audiniai

Tekstilės rinka ne Jalan Sulawesi Balis kapitalo Denpasar parduoda tiek tradicinių, tiek ir šiuolaikines medžiagas didmeninės kainos. Batikos, nėriniai, viskozė – you name it, tai čia. Gatavo produkto (kartu su didelius antkainius) galima įsigyti bet kuriuo upscale centro Pietų Balis.

Kur apsipirkti

Balio mažmeninės prekybos parduotuvėse dauguma galima rasti Pietų Balis (ypač Kuta Legian ir Denpasar) ir Centrinės Balis (ypač Ubud). Tikslinė rinka arba regione yra gana skirtingi, su tam tikru tarp sutampa.

Pietų Balis

Pietų Balis, pirkėjai ieško pigių suvenyrų, mada, papuošalai, beachwear ir amatai. Bali turistų, kurie apsistoja Pietų Balis yra sugedęs pasirinkimo: jie gali pradėti savo shopping spree ne Kuta aikštė, turizmo ruožas pagrindinės mažmeninės srityje, tada pereikite arba prestižinius (Matahari universalinė parduotuvė, patogiai Kuta aikštė, arba bet upscale apsipirkti centrai atstumu Kuta arba Legianas) arba downmarket (realizavimo, pavyzdžiui, Ženevoje arba Kampung Bali).

Centrinė Balis

Nors centeral Balis, ieškoti meno ir sveikatingumo produktų, pavyzdžiui, eterinių aliejų, muilo, ir smilkalų. Jei vertiname mažą kainą per aukštos kokybės, tada jūs turėtumėte užsukti į Ubud turgus ir neskubėdami apsižvalgyti: jos ankšta koridoriai parduoti daug pigaus meno kūrinius, ranka raižyti mediniai suvenyrai, ir spalvingas sarongs ir batiks.

Gatvės aktyvieji nuo miesto centro – Jalan Raya Ubud ir Jalan Monkey Forest – yra sklidina parduotuvių, parduodančių Geriausios muilas, papuošalai, ir saugo.

Rizikos dar dėmesį į amatų kaimų aplinkinių Ubud, ir jūs galite gauti savo meno fix didmeninės kainos, jei jūs žinote, kaip gerai derėtis. Mas yra medienos apdirbimo miestas; minėtas Celuk yra aukso, sidabro centrinė; ir Batubulan yra už mūro centras.

Pirkimo patarimai

Ar jūsų namų. Pirma, sužinoti, kiek jūsų daiktų troškimo kaina Balis fiksuotos kainos parduotuvėse. Kai tai padarysite, galite eiti į Balio rinkoje ir derėtis su pasitikėjimu. Jei į fiksuotos kainos parduotuvėse kainos atitiktų jūsų biudžetą, galite praleisti sandėris-at-the-rinkos dalis visiškai.

Įsitikinkite, kad jūs galite pasiimti jį namo. Ne viskas parduodama Balyje gali būti saugiai paimti atgal į JAV padirbti DVD, ginklų, gyvūnų kailių ir alkoholiniai gėrimai gali būti paimama arba gali būti taikomos griežtos baudos, atplaukus su JAV.