Kaip aš galiu gauti Vimbldono teniso bilietus?

Posted on

Kaip aš galiu gauti Vimbldono teniso bilietus?
Vimbldono, didžiausias pasaulyje “Grand Slam” teniso turnyras, prasideda liepos 5 2018 Kiekvienas gali eiti, bet vis bilietą yra iki atkaklumas ir lygiosiomis sėkmės. Turite būti laimingas ir jums paprastai turi planuoti į priekį.

Jei esate teniso gerbėjas ir jūs ketinate būti Anglijoje birželio pabaigoje arba liepos (2019 m) pradžioje, jūs vis dar turite galimybę kreiptis dėl bilietų vejos teniso čempionate Wimbledon. Jei tai būtų 2018 čempionatus jūs po, jums gali būti per vėlu. Yra dar keturių būdų eiti po bilietų. Štai kaip:

1. Wimbledon Balsavimas

Vieninteliai žmonės, kurie gali pasikliauti Wimbledon bilietų be bėdų ne visi yra nariai visos Anglijos Lauko tenisas klubo (AELTC) , kurie paleisti tournament.There yra tik keli šimtai iš jų, ir jei jūs skaitote šį, tai geras spėjimas, kad nesate vienas iš jų. Beveik visi kiti turi priimti šansas lygiosiomis po viešųjų balsavimu.

Nuo 1924 m AELTC pardavė bilietų daugumą šou teismuose – Centras teismas ir teismai 1 ir 2 – iš anksto. Paraiškos dėl šios birželio ir liepos balsavimu gaunami iš klubo rugpjūčio ir turi būti užantspauduotas ne vėliau kaip iki gruodžio vidurio. (Taigi, jei jūs skaitote šį, po gruodžio, jūs per vėlu einamaisiais metais). Yra atskiras vežimėliais balsavimu Rodyti teismo erdvių, tinkamų vežimėliais.

Balsavimas visada patekti veržiasi. Įplaukimas į biuletenį nesuteikia jums bilietą, bet vietoj gausite lygiosiomis vietą. Sėkmingi pareiškėjai pasirinko atsitiktinai kompiuteriu ir paskelbta per vasario prieš turnyrą. Jei pavyks laimėti vietą, turite sutikti dieną ir teismui priskirtą jumis lygiosiomis. Bilietai negali būti perduoti ar parduoti ir tapti negaliojančia, jeigu jie yra.

Norėdami įvesti Public balsavimu Wimbledon 2019

Maždaug nuo rugsėjo 1 d Visa Anglija Vejos Teniso klubas (AELTC) priima prašymus dėl viešojo balsavimu iš JK pareiškėjams . Norėdami gauti paraišką, atsiųsti štampuoti, savarankiškai spręsti, DL dydis (4 1/4 “iki 8 5/8”) voke AELTC, PO Box 98, SW19 5AE iki gruodžio vidurio – tikslios datos patalpintą AELTC svetainė apie mėnesį po einamųjų metų turnyro pabaigos. Programos pašto spaudo data turi po nurodytos datos nėra tvarkomi. Ir skambinant į biurą po šios datos nebus suteikta programas.

Užjūrio prašymai priimami internetu. Informacija apie tai, kaip kreiptis dėl viešojo balsavimu Wimbledon bilietus iš užsienio yra rasti AELTC svetainėje , paprastai nuo lapkričio 1 d.

Jei esate sėkmingas balsavimu, mokate už savo paskirtų bilietus internetu. 2018, iš centro Teismo bilietų kaina svyravo nuo £ 60 atidarymo dieną iki £ 210 į finalą.

Ir, beje, turnyro organizatoriai yra super griežta apie programas taip būti labai atsargūs, pildydami tavo. You paraiška bus laikoma negaliojančia, jei jūs paprašykite daugiau nei vieną formą, jei užbraukti arba padaryti pakeitimus savo forma arba rašyti jokių specialių prašymų ir nurodymų apie tai. Ir pamiršti apie paraišką bilietų duoti kaip dovana ar parduoti. Jei nenorite naudoti bilietus taikote save, jie tampa negaliojančiu.

Tačiau neturi būti varžoma; yra keletas kitų būdų, kaip gauti bilietus į Vimbldono.

2. eilėje nusipirkti bilietus diena

Jei praleidote šiais metais biuletenį ar jums nebuvo sėkmingas lygiosiomis, nenusiminkite. Kiekvienas nori keltis anksti ir stovėti eilėje, lietaus ar blizgesį, galima įsigyti bilietus į rungtynes ​​dieną prisijungti prie eilę. Tai paprastai apima kempingas naktį, bet eilėje atmosfera yra draugiškas ir daug užjūrio lankytojai mėgautis susitikti ir kalbėtis tenisą su kitais gerbėjai laukdami patekti į tuo proga.

Stovi eilėje – kitą dieną – tai viena iš didžiųjų tradicijų turnyro. Skirtingai nuo daugelio kitų didžiųjų sporto renginių, iš Vimbldono organizatoriai pasilieka gerą dalį bilietų visuomenės nariams įsigyti prie vartų. Bet jūs turite būti kantrūs ir jūs turite tikrai nori tuos bilietus. Pastaraisiais metais, visa eilių procesas tapo daug labiau civilizuota, su organizuotu stovyklavimo A pažadina ir “kairė bagažas” Pritaikyta savo stovyklavimo įrangą.

Kiekvieną dieną, išskyrus paskutines keturias dienas, 500 bilietų į kiekvieną iš centro ir Nr.1, Nr.2 ir Nr.3 teismų saugomos parduoti visuomenei ne turniketai. Jie kainuoja nuo £ 60 iki £ 210 už centro teismą, £ 30 iki £ 105 už Nr.1 ​​- 3 teismai priklausomai nuo dienos.

Dar 6000 pagrindas Priėmimo bilietai parduodami kiekvieną dieną. Tuo bilietą yra geras Nr.2 teismo nuolatinio aptvarą, taip pat be išlygų sėdėjimo ir stovi ant teismų 3 iki 19. Bilieto kaina nuo 8 £ ir 25 £, priklausomai nuo laiko ir dienos.

Kiekvienas žmogus eilių galima pirkti tik vieną bilietą, todėl, jei jūs atėjote su partneriu ar su šeima, visi jūs turite būti eilėje. Ir bilietai į dieną yra parduodami tik grynaisiais – todėl geriau kreiptis į artimiausią bankomatas, jei siekiame vieno iš brangiau bilietus į šou teismuose.

3. Svetingumo programos

Du kelionių operatoriai leidžiama parduoti svetingumo paketus, kad, be bilietų, paprastai apima Maistas ir gėrimais, ir taip pat gali apimti apgyvendinimą ir kelionės tvarką. Šie paketai prasideda maždaug £ 400 vienam asmeniui. Lankytojai iš Jungtinėje Karalystėje, Europoje ir Amerikoje galite užsisakyti paketą per Keith Prowse, pradedant 400 £ vienam asmeniui ir laipioti į daugiau nei £ 5,000 už posh vietų ne galutinis. 2018, jų centras Court Suites įtraukti stilingą Maistas ir gėrimais, popietės arbata ir privataus limuzino visą dieną paslaugas.

Bilietai kainuos apie 1600 £ vienam asmeniui atidarymo rungtynes ​​beveik 5000 £ vienam asmeniui už vyrų finale. Bet jei tai šiek tiek per riebus jūsų biudžetui, yra paketai, pradedant nuo £ 400 už saugomos, Numeris 1 Teismo bilietus ir valgio sukurta Albert Roux neformalioje, privataus restorane.

Tie iš Azijos ir Australijoje galite užsisakyti paketą per  Pure Wimbledon iki Sportsworld , pradedant 2018 m nuo maždaug £ 400 už vieną dieną, Numeris 2 Teismo bilietai (su nakvynė ir pusryčiai apgyvendinimo netoliese viešbučių remiasi dviem dalijimosi) iki daugiau nei £ 5700 vienam asmeniui centras Teismo finalo bilietus su patalpoms.

4. Dienos bilietas perpardavimo

Jei jau esate Vimbldono priežasčių (to, pavyko gauti vieną iš 6000 parduodami kasdien pagrindo įėjimo bilietų), jums gali būti suteikta galimybė patraukti courtside vietas prie bilietų perpardavinėjimas kioskas. Bilietų turėtojai paliekant priežasčių iki Play Šalia yra skatinami išreikšti savo nereikalingus bilietus specialias dėžes padaryti jas prieinamas perparduoti. Perpardavimo pajamos eiti į teniso susijusių labdaros.