Kaip aš galiu nusipirkti bilietus Italijos traukiniai Prieš Eiti į Italiją?

Posted on

Kaip aš galiu nusipirkti bilietus Italijos traukiniai Prieš Eiti į Italiją?

Jei planuojate kelionę į Italiją ir planuojate keliauti geležinkeliu, galite įsigyti savo traukinio bilietus iš anksto. Nors galite paprastai perka Italijos traukinio bilietus į dešinę Italijoje stoties, tai paprastai patogiau juos pirkti iš anksto. Tai iš dalies dėl ilgų linijų bilietų langus tam tikru stočių – jūs nenorite praleisti savo traukinį, nes bilietas linija nebuvo perkelti pakankamai greitai!

Ieško Italijos traukinio bilietus internetu

Galite patikrinti tvarkaraščius ir pirkti bilietus Trenitalia , Italijos nacionalinės traukinių svetainėje. Nors jums suteikiama registruoti svetainėje variantą, jums nereikia daryti norint pirkti bilietus. Pradėkite pasirinkdami, ar norite į vieną pusę ar į abi puses kelionės, tada pradėkite rašyti savo stotį kilmės. Pasirodys iššokantis meniu miestų ir stotys. Pavyzdžiui, galite pasirinkti ieškoti maršrutus iš “Roma Termini” arba iš visų Romos stotyse, pasirinkdami “Roma (tutte le Stazioni)”, jei turite daugiau lankstumo. Eiti per tą patį žingsnių pasirinkite atvykimo miestą / stotį. Pasirinkite datą ir laiką norimą išvykimo (atminkite, kad Italijoje, datos, yra išvardyti diena-mėnuo-metai ir datos yra ant 24 valandų grafiką (pvz. 2:00 rodomas kaip 14) Tada pasirinkite keleivių skaičių ir spauskite “ieškoti”.

Pasirinkite norimą traukinį iš rezultatų sąraše.

Įsitikinkite, kad patikrinti, ar jums reikia persėsti į kitą traukinį. Kai jūs nusižiūrėję kelionę, jums gali būti pasiūlyta pasirinkti klasę Kelionės (1 ar 2). Kadangi kokybė, komfortas ir švara gali skirtis, todėl plačiai Trenitalia traukinių, tai sunku pasakyti, ar tai verta sumokėti skirtumą už pirmos klasės kelionės – tai gali būti gražiau, arba ji gali būti iš esmės tas pats, kaip antros klasės; Tai tiesiog priklauso nuo traukinio.

Galite mokėti už bilietus, naudojant kredito kortelę arba PayPal. Jūs būsite elektroniniu paštu per momentus mokėjimo patvirtinimo kvitą ir e-bilietų, PDF formatu. Jei perkate bilietus daugiau nei vienam asmeniui, bus daug bilietus toje pačioje PDF formate. Jūs galite išspausdinti PDF puslapius, bet jūs neturite, jei turite išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, su Wi-Fi “, kad funkcijos Italijoje. Tokiu atveju, galite tiesiog atidaryti PDF telefone ar įrenginyje, kai traukinys dirigentas metodus. Jis ar ji bus nuskaityti QR kodą į savo PDF ir jums bus visas rinkinys. Jūsų gali būti paprašyta pateikti asmens dokumentą su nuotrauka, bet tai paprastai ne tas atvejis.

Svarbi pastaba : Dauguma Frecce (greitasis traukinys) ir tarpmiestinių Italijos traukinių bilietai parduodami tik per keturis mėnesius nuo faktinės kelionės datos (o kartais ir mažiau), todėl jūs paprastai negalėsite įsigyti bilietus daugiau nei keturis mėnesius iš anksto. Tas pats pasakytina ir apie bilietus Italo.

Italijos regioninės Traukinių bilietai

Nebent jūsų planai yra nustatyti akmens, mes paprastai nerekomenduoja pirkti regioninių traukinių bilietus iš anksto, nes nėra nuolaida. Jie gali būti lengvai perkami stotyje bilietų kasoje arba automatuose. Tai leidžia jums daugiau lankstumo, kaip jūsų planai gali pasikeisti.

Jei perkate regioninių traukinių bilietus internetu, jie bus tam tikrą dieną ir laiką. Regioniniai traukinių bilietai nebrangūs, galite įsigyti juos stotyje, ir jie yra geri du mėnesius.

Reserved vietų nėra regioninių traukinių (trumpais atstumais apie traukinius, kad sustabdyti ne daugiau stočių). Jei pirmoji klasė yra prieinama, gali būti verta papildomų išlaidų, jei jūs keliaujate piko valandą ar su bagažu, nes paprastai daugiau kambarys pirmos klasės.

Svarbi pastaba apie regioninių traukinių bilietus: Jei turite popieriaus traukinio bilietą, turite patvirtinti iš anksto, prieš jums įlipti į traukinį, jei bilietas turi konkrečią datą, laiką, ir traukinio numeris ant jo. Galite būti skirta bauda laive, jei jūsų bilietas nepatvirtina (taip aš mačiau tai atsitiks daug kartų). Sužinokite, kaip patikrinti savo traukinio bilietą Italijoje.

Italo, Italijos Privati ​​Traukinio Paslaugos

Jei keliaujate tarp didžiųjų miestų, galbūt norėsite pažvelgti į Italo, privataus geležinkelio paslauga, kuri naudoja nacionalinį bėgiais sistemą. Jos greitieji traukiniai yra naujas ir gana prabangus, palyginti su Trenitalia, ir yra skirtingų klasių paslauga prieinama. Bet Italo yra tik ilgesnėms kelionėms iš vieno didmiesčio į kitą galimybė, todėl jūs negalite gauti bet mažesniuose miestuose naudotis šia paslauga.

Eurail Italija Leidimai

Italija Geležinkelių Leidimai turi būti įsigyta prieš jums į Europą, per šešis mėnesius nuo tos dienos, kurią ketinate ją tvirtinti. Patikrinkite kainas arba pirkti Eurail Italija kirsti geležinkelio Europoje .