Kaip gauti iš Chiang Mai į Pai, Tailandas

Posted on

 Kaip gauti iš Chiang Mai į Pai, Tailandas

Nuspręsti, kaip gauti iš Chiang Mai į Pai Tailando priklauso nuo to, ar norite imtis lengvai bet-bjaurus variantas (mikroautobusą) arba padaryti šiek tiek nuotykių iš kelionės važiuojant į Motorolerių / motociklą ten.

Vairavimo save Pai yra labai įsimintinas, darant prielaidą, kad jūs neturite prisijungti prie keliautojų, kurie pridėti kritimo balai – ir mokėjimo už – Tailande motociklą į savo repertuarą kelių istorijų.

Atsižvelgiant į mikroautobusą palieka visa tai iki atsitiktinai. Jūsų Redbull beprotišką vairuotojas gali arba negali būti nustatyta, kad visi keleiviai, taip serga, kaip įmanoma, o careening per 762 posūkiais ir sumažinimo kelyje į Pai. Pareikšti plastikinį maišelį. Net jei jūs nesate linkę pykinimą, jūsų seatmate gali būti!

Šiek tiek apie Pai, Tailandas

Įsikūręs mieste Mae Hong Son provincijoje Šiaurės Tailandas, The Riverside miestą Pai išaugo į didelį turistų stotelės Tailande. Long Gone yra Pai reputaciją ramioje trauktis emigrantai, kurie atvyko į Tailandą 1990 ir niekada į kairę.

Labai pagerėjo kelių ir garsusis 2009 tajų filmas Pai in Love pavertė kas gidai naudojamas parduoti kaip “mieguistas, hipių kaimas” į judrioje vietoje. Tiesą sakant, Pai naktinis gyvenimas yra neabejotinai Wilder ir prieinamesnė nei Chiang Mai naktinį gyvenimą. Pai yra nuolatinis dalis kuprinės Bananų Blynų Trail, ir kinų turistus atvykti skaičiais pakankamai didelis, kad sukelti vietines savininkai mokytis mandarinų.

Nepaisant lankytojų antplūdžio, Pai vis dar yra puiki vieta sugauti savo kvėpavimą kelias dienas, griovys griovys-apjuosta eismo Chiang Mai, valgyti sveiką maistą, ir atsipalaiduoti kai labai malonus kavinėse.

Kelias į Pai

Nors jis buvo repaved ir žymiai pagerėjo per pastaruosius penkerius metus, kietas ir vingiuotas kelias (Route 1095) tarp Tailando šiaurinėje sostinėje Chiang Mai Pai yra puikiai garantuoja, kad bent kai kurie iš keleivių savo autobusų serga. Tariama 762 posūkiais ir apsukų, yra kankinimas žmonėms, kurie kenčia nuo automobilių ligos.

Jei esate vienas iš pasisekė tie, paklausti, sėdėti šalia autobuso, kur Jūs galite ieškoti iš priekio. Venkite skaito ar žiūri į savo telefoną pakeliui. Imbiero šaknies ir pipirmėčių yra natūralus pasirinkimas prevencijos pykinimą. Pirkti ir Zestrugać iš imbiero šaknies gabalas čiulpia kelionės metu, ar patraukti šiek tiek imbiero saldainiai iš Chiang Mai vaistinėje.

Į Mikroautobusai paprastai imtis greitai pertrauka pusiaukelėje į Pai. Pasinaudokite gaivaus oro, bet nevalgo, jei esate ne jausmas gerai. Vakarų stiliaus tualetai yra ne poilsio srityse

Kelias į Pai sukūrė šiek tiek kičo reputaciją, panašus Route 66 bit yra švenčiama JAV.

Kaip ten mikroautobusu

Mikroautobusas yra populiariausia transporto rūšis į Pai. Kelionė trunka nuo trijų ar keturių valandų, priklausomai nuo jūsų vairuotojas likvidavimu, kalnų kelyje neatsargių. Kai kurie vairuotojai, atrodo, turi labai mažai atsižvelgia už savęs ir keleivių saugumą. Nepaisant daugybės skundų daugiau nei dešimtmetį visus bendrovių, siūlančių transportu yra gana gerai tą patį saugos požiūriu – gauti gražią vairuotojas yra tiesiog sėkmės iš lygiosiomis.

Mikroautobusai į Pai kainuos apie 180 batų (150 batas, jei užsakyta tiesiogiai Aya) ir palikite valandą per dieną. Bagažo galima laikyti viduje arba sukrauti ant viršaus, priklausomai nuo to kaip pilnas mikroautobusas.

Atsižvelgiant į mažas Komisija pridūrė, kad bilietų (paprastai tik 30 batas ar taip), jūs galite taip pat išsaugoti pastangų ir organizuoti mikroautobusą į Pai per bet kurią iš kelionių agentūrų punktyras aplink Chiang Mai. Jūsų viešbutis ar svečių namai galite užsisakyti bilietą už mažą aptarnavimo mokestis.

Dėl didelių grupių, rezervavimo tiesiogiai daro daugiau prasmės. Bilietus galima užsisakyti tiesiogiai su Aya – populiariausią transporto kompanija nuvykti į Pai. Užsakymai vykdomi telefonu; mokėsite vairuotoją, kai jūs įlaipinami jūsų viešbutis.

Mikroautobusai į Pai paprastai išvyksta kas valandą nuo 7:30 iki 5:30 val vidurdienio ir popietės laikas gali užpildyti per Tailando darbymetis.

Dėl Mikroautobusai priėmimo kelionę tūrio, galite paprastai gauti Pai tą pačią dieną, kad jums užsisakyti. Užsisakykite bent vieną dieną į priekį, per didelių renginių, tokių kaip Songkran ir Loi Krathong.

Kaip nuvykti viešuoju autobusu

Lėčiau, didesni autobusai tarp Chiang Mai Pai imtis aplink keturias valandas ar daugiau, priklausomai nuo eismo. Kelionė kainuoja apie 90 batas vieną pusę. Autobusai neturi oro kondicionavimas, bet yra mažiau tikėtina, kad jums atsibodo, nes jie naudoja medieną kartu.

Viešojo autobusų per daug tuščių vietų, gali būti atidėtas iki daugiau keleiviai atvyksta. Visi autobusai kilę tuo Arcade autobusų stoties Chiang Mai – taip pat vadinamas “Naujasis terminalas” – su nusileidimo laikus 7 val, 8:30, 10:30, 12:30 ir 16:00

Arkadiniai autobusų stoties įsikūręs šiaurės rytinėje Chiang Mai, gerai už senamiesčio. Jums reikės taksi arba tuk-tuk pasiekti autobusų stoties. Mokėti už stotyje autobuse; jei kas nors siūlo užsisakyti bilietą iš anksto, tai tikriausiai sukčiai į kišenę bilietų kainos skirtumas.

Skraidantis

Vienas dalykas dirbti šiek tiek užgniaužti out-of-kontrolės plėtrą Pai yra “Real” oro trūkumas. Skrydžiai yra nereguliarus, geriausiu atveju, o kartais sustabdytas neribotam laikui.

Norėdami patekti į Pai iš Chiang Mai, jūs turite vairuoti patys arba Povandeninis laivas per kalnų posūkių, kaip ir visi kiti! Nes dabar, vistiek.

Vairavimo motociklą

Daugelis Backpackers nori padaryti šoninę nuotykių ir sustoti ties daug mažų paminklų Pakeliui opt išsinuomoti motociklus Chiang Mai ir vairuoti Pai savo sąlygas. Peizažas yra nuostabi, ir turintys savo transportą leidžia šalutinį nuotykius, pavyzdžiui, sustabdyti kai kuriuos kavinių, kriokliai, ir vaizdingos vaizdu į pakeliui.

Daug keliautojų patinka turintys motociklą patogus Pai vistiek, bet jūs neturite jį iš Chiang Mai! Nuoma iš tikrųjų pigiau Pai nei Chiang Mai, dažnai ne mažiau kaip 100 batas per dieną. Daug “žavesio” PAI yra tik už miesto į kanjono, kriokliai, sveikatos rekolekcijas, milžinišką baltą Budos statula, ir kitų pramogų forma. Atsižvelgdama motoroleris prieinama yra neprivalomas, bet tai tikrai atveria daugiau vietų patiks.

Jei norite suteikti diską iš Chiang Mai į Pai galimybę, tačiau nėra visiškai įsitikinę, apsvarstyti gauti vieną pusę nuoma. Galimybė yra brangesnis, bet jis leidžia tam tikras lankstumas, kad negali vairuoti vėliau. Aya yra vienintelė agentūra, kuri nuomoja motociklus, kad galima važiuoti vieną pusę ir grįžo į Pai. Jie pasiimti savo bagažą Jums vieną iš Mikroautobusai.

Gairės Vairavimui

  • Važiuoti į Tailando kairėje.
  • Tik nebandykite diską, jei esate patenkintas važiuojant kietas, vingiuotais keliais.
  • Prieš “įdomus” kalnų dalis diską prasideda, jūs turite raumenį savo kelią per baisi miesto eismo Chiang Mai ir judrios, didelės spartos magistralės per priemiesčius.
  • Atminkite, kad vairavimo Tailande taip paprasta įkirsti tvarką: Nesvarbu aplinkybė, transporto didesni nei jūs (beveik viskas didesni nei dviračio) visada turi teisę važiuoti! Pasiduoti autobusų ir sunkvežimių, likti kiek į kairę, kaip įmanoma, ir tikisi didesnių transporto praeiti – net aklas posūkiais.
  • Pradėti su pilnu baku ir užmesti akį į matuoklio. Jums gali tekti nutraukti kuro pakeliui į vieną iš mažų rankų alkūninius kuro statinėse. Pai yra tik už didžiausią asortimentą daugeliui nuomos motoroleriai.
  • Nors kuro dažnai yra parduodami iš stiklinių butelių Tailande, ne visi aukso spalvos stuff matote pardavimas lūšnos kelyje yra kuro: tai vietos medaus! Nelaukite iki paskutinės minutės ieškoti kuro.
  • Ne visi nuomos agentūrų vairuotojai galėtų imtis motorolerį už Chiang Mai. Atidžiai perskaitykite nuomos sutartį. Niekas ateis jums padėti, jei motociklas skyla ar jūs patyrėte nelaimingą atsitikimą. Jei pažeisti nuomos sutartį padidėti kilometrų, Agentūra gali reikalauti papildomų nusidėvėjimą ant dviračio kaip dingstimi paprašyti daugiau pinigų.
  • Nors Chiang Mai Pai oras dažnai būna labai karšta, važinėti gali gauti gana vėsus aukščiausio taško kalnuose. Suderinti striukė apsaugos nuo saulės ir vėjo.
  • Tailandas turi griežtą šalmas įstatymą; ne dėvėti vieną yra greitas būdas gauti baudą. Nepriklausomai nuo to, ką vietiniai daro, nešioti tavo, kad policija neturi pretekstą sustabdyti jus!
  • Bent vienas, kartais du, policijos postų yra tarp Chiang Mai Pai. Narkotikų paieškos yra bendri. Bendradarbiauti, ir žinoti, kaip elgtis sąveiką su vietos policija, jeigu iškiltų būtinybė.

kryptys

Važiuojant į Pai, jums susidurti sunkiausią eismą aplink Chiang Mai ir Mae Rim priemiestyje. Kai pro spūstis, vairuoti tampa labai malonus.

Išeiti Chiang Mai per Šiaurės vartai, ir vairuoti į šiaurę nuo Chang Phuak Road (Route 107). Tarp Mae Rim ir Mae Taeng, jūs pasukite kairėn į Maršrutas 1095. ieškoti didelės ženklas, nurodantis kairę į Pai. Techniškai, tai yra tik eilė, kad jums reikia padaryti pakeliui į Pai!

Sekite Maršrutas 1095 per kalnus visą kelią į Pai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *