Skip to main content

Kaip keisti ir naudoti pinigus Singapūre

Kaip keisti ir naudoti pinigus Singapūre

Mažytė tauta-valstybė Singapūras stilių pati Pietryčių Azijoje Šveicarijoje, dėl savo stabilios ir gerai išvystyta bankų sistemos, mažo vyriausybės korupcija ir aukštų gyvenimo standartų. Singapūras pinigai sustiprina visa tai, sukuriant vieną iš labiausiai stabilios ir patikimos valiutų regione.

Lankytojai turės jokių problemų pakeisti savo JAV dolerių Singapūro valiuta bet daug pinigų keitėjų ar bankų visoje saloje. Mažesnės lūkesčiai tiesiog netaikomos – Singapūras yra kruopščiai modernizuojami tauta, o lankytojai gali tikėtis žaisti pagal tas pačias pinigų taisykles, kaip jie būtų Londone ar Niujorke.

Tai gera žinia keliautojams, kurie nori ištirti Singapūro įvairus prekybos sceną ir neapmokestinamą mažmeninė situaciją ; Dauguma parduotuvių imtis plastiko ir gerai, grynieji pinigai su jokių problemų ne visi.

Teisinis Konkurso Singapūre

Singapūro doleris (SGD, žinomas gatvėje kaip “dainuoja doleris) yra Singapūro oficialų valiutos vienetui. Popieriaus pastabos yra išreikštos $ 2, $ 5, $ 10, ir 50 $ (rečiau vertinamas yra $ 100, $ 500, $ 1000 ir $ 10,000 vekseliai). Monetos būna 5 centų, 10 centų, 20 centų, 50 centų ir 1 $ nominalų.

Brunėjaus doleris taip pat yra teisėta mokėjimo Singapūre 1: 1 valiutų kursą, atsižvelgdamos į abiejų mažų pietryčių Azijos tautų sutartį.

Kai prekybos centrai ir viešbučiai priimti JAV dolerių, Australijos dolerių, Japonijos jena ir svarais sterlingų. Daug parduotuvių priims šiuos pavadinimus, įskaitant kelioninių čekių, šiek tiek lėčiau, palyginti su tų pinigų keitėjų.

Pinigų keitimo Singapūras: valiutos keitimo punktuose ir bankų

Singapūras yra pagrindinis Azijos finansų centru, todėl ji turi pilnai išvystytą bankų ir valiutų sistemos. Pinigai gali būti pakeistas į bankus ir leido valiutos keitimo punktuose visur miesto-valstybės.

Licencijuotos pinigų keityklų galima rasti Singapūro Changi Airpor t, Orchard Road prekybos centrų , Central Business District, netoli Rotušė, ir kitų pagrindinių sričių komercija (Little India ir Chinatown, be kita ko). Ieškoti “Licensed Pinigai Changer” ženklu turi būti tikri, greitai ir sąžiningai paslauga.

Valiutos keitimo punktuose “valiutų kursai yra konkurencingi su bankų (net geriau, nes pinigų keitėjų neima paslaugų mokesčius). Daug pinigų keitėjų parduoti daug kitų valiutų be Singapūro dolerių, tačiau turėtumėte paklausti pirmas.

Bankai taip pat bus pakeisti savo dolerius į vietinę valiutą. Yra banko ant kiekvieno kampo daryti verslą su, nors bankai gali imti vienodo dydžio mokestį SGD3.00 už sandorį.

Bankai dirba nuo 9:30 iki 3 val darbo dienomis, 9:30 iki 11:30 val šeštadieniais.

Bankomatai, esantys Singapore

Bankomatų (ATM) yra visame miesto-valstybės – kiekvienas bankas, MRT stoties, arba prekybos centras turi savo. Mašinos su pliuso ar Cirrus ženklas leis jums atsiimti pinigus naudojant savo bankomatas. Dauguma mašinos leidžia “Visa” arba “MasterCard” išimti.

Kreditinės kortelės

Pagrindinės kredito kortelės yra priimamos islandwide. Papildomi mokesčiai dėl kredito kortele neleidžiama, ir bet parduotuvių, kurios bandymas primesti vieną turėtų būti pranešama kredito kortelių bendrovei dalyvauja:

Virsmo

Nereikia patarimas Singapūre. Praktika yra varžoma Changi oro uoste ir nėra tikimasi įstaigose, kur 10% aptarnavimo mokestis galioja (skaityti: Dauguma viešbučių ir restoranų). Ne net taksi vairuotojai, Hawker centrai ir kavos parduotuvės tikėtis patarimų.

Kaip padaryti, kad jūsų pinigai Toliau Singapūras

Singapūro reputaciją Pietryčių Azijoje brangiausių šalyje vargu ar gerai nusipelnė; o tai tikrai brangiau aplankyti nei Kvala Lumpūras ar Yangon, galite laikytis tam tikrų taisyklių nykščio užtikrinti, kad lankantis Lion City jums nebus eiti sumušė:

Valgyti Hawker centruose. Su pigia laumžirgis centre beveik kiekvieno gatvės kampo , jūs neturite pasiteisinimas papietauti brangių restoranų Singapūre. Hawker maistas kainuoja tiek mažai, kaip 5 SGD už pagalbą.

Viešuoju transportu. Ditch Uber už EZ-Link kortelę , kuri suteikia jums prieigą prie Singapūro super efektyvaus viešojo transporto sistemą. Vienas EZ-Link kortelės parduotuvės sekasi tiek MRT ir autobusais.

Buvimas hostel arba biudžeto viešbutyje. Mes jį gauti: norite likti veiksmo viduryje, todėl jūs pageidaujate, jei įmanoma užsakyti viešbučio kambarį Orchard Road ir Marina Bay. Bet jei norite nustriukinti, jums reikės pabandyti vieną iš Singapūro biudžeto viešbučių vietoj sutelktas etninių anklavuose kaip Chinatown arba Kampong Glam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *