Kaip man gauti į Paryžių iš Šarlio de Golio arba Orly Airport? Sausumos transportu Nustatymai

Posted on

Kaip man gauti į Paryžių iš Šarlio de Golio arba Orly Airport? Sausumos transportu Nustatymai

Paryžius turi puikią viešojo transporto sistemą, o tai apima efektyviai ir santykinai nebrangiai shuttling keleivius iš pagrindinių oro uostų į miesto centrą. Gerai ginkluoti informacijos apie jungiantis iš terminalo į sausumos transportu, jums neturėtų būti jokių problemų gauti iš oro uosto į miestą.

Kelionė į miestą nuo Roissy-Charles de Gaulle oro uostas

Jūs galite patekti į Paryžių iš pagrindinio tarptautinio oro uosto, Roissy / Šarlio de Golio, kurį priemiesčio traukinių (RER), autobusu, autobusas, ar taksi.

Per Keleivinių traukinių (RER)

RER linija B (priemiesčio traukinių) išvyksta kas 15 minučių iš terminalų 1 & 2 ir atvyksta į centrinį Paryžių per 30 minučių. Traukiniai paleisti iš 5 AM-12: 15 AM Tuo 8.40 eurų, tai yra pigiausias variantas, bet yra mažiau praktiška, jei turite daug bagažo.

 • Nuo 1 terminalo , imtis 2 eilutė Aeroport de Paris autobusas (nemokamai) išvykstančią iš vartų 22. Išlipti Roissypole-Terminal 3 ir sekite ženklus į RER.
 • Iš terminalų 2A ir 2B , imtis 3 eilutė Aeroport de Paris autobusas (išvykimo vartai 8 d 2A ir vartų 6 d 2b) ir išlipkite “TGV / RER” stotelėje.
 • Iš terminalų 2c, 2d, 2e ir 2f , sekite ženklus su užrašu “Paris par traukinį”, kol jūs pasieksite RER bilietų plotą.
 • Iš terminalo 3 , imtis taku (apie 1/4 mylios) ir vykdykite “Paryžiaus nominali traukinys” ženklus.

RER B sustoja šių stočių per Paryžius:

  • Gare Du Nord (Atkreipkite dėmesį, kad tai taip pat prijungti prie “Eurostar” ir Thalys tarptautinių geležinkelių paslaugų centru)
  • Chatelet-Les-Halles (tai yra pagrindinė jungtis taškas metro)
  • Saint-Michel / Notrdamo
  • Liuksemburgas
 • Port Royal
 • Denfert-Rochereau

Autobusai, autobusai ir autobusai

Roissybus yra Express autobusu , kad išvyksta kas 15 minučių, 06:00 AM-11: 00, iš Šarlio de Golio oro uostas terminalų 1,2 ir 3 ir atvyksta valandą vėliau netoli metro stoties Opera 9-ame rajone.

Bilietas į vieną pusę kainuoja 8,90 eurų . Sekite ženklus į “Roissybus” ir įsigyti bilietą iš RATP pardavėjas šalia vartų prieš įlaipinimą. Autobusas įrengtas erdvę bagažui.

 • Roissypole autobusu eilutės 350 ir 351 Išvykti iš Šarlio de Golio terminalų 1 ir 2 autobusų # 350 eina Gare de l’Est šiaurės Paryžiuje. 351 linija eina į tautą metro stoties į pietryčius. Iš terminalų 1 arba 2, sekite ženklus į žemę transportu. Nuo terminalo 3, imtis nemokamą oro uostą ir į terminalų 1 arba 2.

“Air France” veikia dvi šaudyklės  “Le Autobusų tiesioginį”, kad išvyksta iš Šarlio de Golio terminalo 2 kas 15 minučių ir tarnauja 5 stotelių Paryžiuje. Sekite ženklus į “Le autobusų Direct” Terminalas 2, arba imtis nemokamą pervežimą į terminalo 2.

 • Pirmasis autobusas vyksta nuo 5:45 ryto iki 11:00 val ir sustoja Etoile (nuo Eliziejaus laukų, 1 Avenue Carnot) ir Porte Maillot (Blvd. Gouvion St. Cyr), tiek Vakarų Paryžiuje. Kelionė trunka apie 35 minučių.
  Kainos: Žr svetainėje dabartinėmis kainomis
 • Antrasis maršrutinis autobusas vyksta nuo 6:00 iki 9:00 val ir sustoja Gare de Lyon ir Montparnasse Paryžiuje. Kelionė trunka 50 minučių. Dėl dabartinėmis kainomis,  matyti oficialioje svetainėje .
 • Taksi gali būti lengvai rasti lauke prie Šarlio de Golio kiekvieną terminalo. Vidutiniškai kainos į centrinį Paryžių kainuoja 40 eurų.

Nuo Orly Airport:

Jūs turite keletą galimybių vežti į Paryžių nuo Orly oro uostas:

 • RER B (priemiesčio traukinių) prisijungia prie Orly oro uoste per Orlyval oro traukiniu . Sekite ženklus iš Orly Ouest ar Orly Sud į “Orlyval”, tada iš Antony geležinkelio stoties, prisijungti prie RER B, krypties Paryžiuje. Jei reikia, galite prisijungti prie Paryžiaus metro stotyse Denfert Rochereau Saint-Michel, Chatelet-Les-Halles arba Gare du Nord.
  Išvyksta: kas 7-10 minučių, nuo 6:00 iki 11:00 val
  Kaina:  Žr svetainėje dabartinėmis kainomis
 • RER C (priemiesčio traukinių) prisijungia prie Orly Airport per šaudyklės, kurie išvyksta iš Porte de Rungis stoties. Iš oro uosto, imtis autobusas į Porte de Rungis, tada RER C į Paryžių.
  Nukrypsta: Kėlimai už Porte de Rungis palikti kas 15 minučių, 05:45 am- 11:15 val, nuo vartai G-Quai 1 Orly Sud ir iš atvykimo lygiu Orly Ouest.
  Kaina:  Žr svetainėje dabartinėmis kainomis
 • Orlybus yra tiesioginis autobusas valdo RATP (metro), jungiantis Orly oro uosto į Denfert Rochereau pietų Paryžiuje.
  Išvyksta: Kas 15 minučių, 5:35 iki 11:00 val nuo Orly Sud ir Orly Ouest. Kelionė trunka apie 25 minučių.
  Kaina:  Žr svetainėje dabartinėmis kainomis

Autobusai ir taksi:

 • “Air France” šaudyklės nukrypti nuo Orly Ouest ir Orly Sud ir sustoti metro stočių “Porte d’Orleans, Montparnasse ir Invalides.
  Išvyksta: Kas 15 minučių nuo 6:00 iki 11:30 val
  Kaina:  Žr svetainėje dabartinėmis kainomis
 • Taksi reguliariai nukrypsta nuo Orly Sud ir Orly Ouest. vidutinis tarifas į Paryžių yra 20-30 eurų.

Reikia užsakyti traukinio bilietus ar skrydžius į ir iš Paryžiaus? Pradėkite paiešką čia:

 • Ieškoti traukinio bilietus Prancūzijoje ir Europoje geležinkeliais Europoje (knyga tiesioginio)
 • Ieškoti skrydžių ir kelionių paketus ne TripAdvisor (knyga tiesioginio)