Kaip Mėgaukitės Luvro muziejus

Posted on

 Kaip Mėgaukitės Luvro muziejus

Luvras Paryžiuje yra didžiulė, ir vienas gali praleisti savaitę tyrinėti savo eksponatų. Daugelis iš mūsų neturi tą laiką natūra, todėl čia yra trumpas vadovas, kaip gauti maksimalią naudą iš vienos geriausių pasaulio meno muziejų.

Geriausioms muziejus

Luvras muziejus yra puikus, didžiulis Klasikinė pastatas Paryžiaus būsto vienoje iš didžiausių pasaulio meno galerijų centre. Jei ištiesė end-to-end, tai apimtų keletą futbolo laukus.
Iš pradžių buvo tvirtovė, bet buvo atstatytas didžiosios renesanso stiliumi nuo 1546 pagal François I kaip karališkųjų rūmų. Vėlesni monarchai įtraukta į tai, išlaikant originalo stilių. 1793, Luvras atidarytas kaip viešojo meno galerijoje Prancūzijos revoliucijos metu.

Iš pradžių rūmuose buvo įsikūrusi Prancūzijos karalius asmeninį meną. Tačiau Napoleonas siautėja per Europą, plėšti rūmus ir turtą iš karališkųjų šeimų ir aristokratijos ir atsižvelgiant į meno kūrinius, kaip karo grobis, Luvras greitai pasiekti, kad didžiausių pasaulio meno galerijos statusą. Taigi nenuostabu, kad šiandien Luvras yra pasaulyje labiausiai lankomas muziejus. Pasiruošti, jei norite gauti maksimalią naudą iš Jūsų apsilankymo.

Kaip Mėgaukitės muziejus

  1. Pasirinkite gera diena ir laikas. Tai geriausia eiti kai Luvro muziejus yra mažiau tikėtina, kad ilgas eilutes. Ryte anksti savaitę geriausiai veikia. Nuo spalio iki kovo galite gauti nemokamai nuolatinių parodų (bet ne parodas) pirmąją mėnesio sekmadienį, tačiau net ir per sezono, linijos gali būti ilgas. Luvras taip pat nemokamai Bastilijos diena (liepos 14), tačiau tai paprastai supakuoti. Taip pat galite apsvarstyti trečiadieniais ir penktadieniais dėl išplėstinio valandų, kai galerijos mažiau žmonių, ir jūs galite vaikščioti per savo tempu, sustoti ten, kur norite.
  2. Įveskite per Luvro Mall “. Nors galite įvesti per stiklo piramidės, kaip ir visi kiti, taip pat galite gauti bilietų kasoje per Luvras Mall “(prieigos Rue de Rivoli) apačioje muziejuje. Tai gali jums sutaupyti vieną iš dviejų linijų galbūt laukti. Tačiau kartais, ten yra eilutė čia taip pat gauti. Arba nusipirkti bilietą iš anksto internetu, kuris yra geriausias sprendimas jums sutaupyti eilės. Bet atsiminkite, kad jūs turite įsipareigoti datos bilietas galioja tik tą dieną. Pirkti savo bilietą internetu  sutaupyti laiko.
  3. Užsisakyti audiogidu . Jei nesate susipažinę su daug kolekcijos, priteisti audiogidu, kuris ateina įvairiomis kalbomis.
  4. Studijuoti žemėlapį. Norėdami pamatyti Mona Liza, galva tiesiai į 13-15-ojo amžiaus Italijos paveikslų skyriuje (pirmame aukšte). Jūs visada galite dirbti savo kelią prie kitų eksponatų vėliau. Tikėtis žmonių elbowing savo kelią arčiau paveikslo minios. Stenkitės išvengti gauti sidetracked per daug (nors tai yra įdomus vieta klajoti). Arba, jei neturite ką pamatyti prioritetą, mėgautis tikru betikslis klajonių.
  5. Prioritetus, ką norėtumėte pamatyti. Muziejus turi platų eksponatų visame aštuonių temų ir svyruoja nuo islamo meno ir Egipto senienų Prancūzijos skulptūros ir “Le Département Objets d’Art , pavyzdžiui, gobelenai, keramika, ir papuošalai. Paveikslų sekciją įeina neįkainojamas darbus iš Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Nyderlandų ir Anglijos.

Ką pamatyti

Tai visiškai priklauso nuo jūsų pačių pasirinkimas. Yra trys pagrindiniai sparnus: Denon (Pietų), Richelieu (į šiaurę) ir Sully (rytus aplink Cour Carree keturkampis). Į vakarus sparnas Luvro namų dekoratyviniai menai, atsižvelgiant į atskirų muziejų, įskaitant Musée des Arts Décoratifs ir Musee de la Publicité.

Jūs taip pat galite sekti vieną iš Lankytojas-teminius takai apžvalga. Kiekvienas takas taip daug darbų, būdingų tam tikrą laikotarpį, meninio judėjimo ar temos pasirinkimą. Pavyzdžiui, pasirinkti dekoratyvinės dailės ir 17 amžiuje Prancūzijoje, kuris nukelia jus į 90 minučių kelionę. Visi temomis yra labai gerai padaryta, ir jūs galite pažvelgti į juos internete ir parsisiųsti juos iš anksto.

Vykstu ten

Metro:  Palais Royal-Luvro muziejus (1 linija)
autobusai:  Linijos 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95, ir  Paryžius Atviras turas . Visi sustoti priešais stiklo piramidės, kuri yra pagrindinis įėjimas.

Kitas variantas yra eiti palei Senos upę, kol pasieksite muziejų. Jūs negalite praleisti įspūdingą struktūrą (tačiau reikia nepamiršti, matysite tik piramidę, kai įvesite Luvro vidinį kiemą).

Restoranai

Yra daugiau nei dešimt restoranų, kavinių ir Takeaway realizavimo per muziejaus ir į karuselę ir Tuileries sodus.

parduotuvės

Yra parduotuvės ir aplink Luvrą, o pati Luvras knygynas yra vienas iš labiausiai išsamių ir gerai įžuvinti meno knygynuose Europoje. Taip pat parduoda platų dovanų.

  • Jei esate netoli Lilio šiaurinėje Prancūzijoje, įsitikinkite, kad jūs aplankyti Luvro objektyvo muziejus, Luvro forpostas, kuris yra valdomas ir turi didelę laikinas parodas.