Kaip planuoti atostogas Tailande

Posted on

Debiutantas vadove planuojate kelionę į Tailandą

Debiutantas vadove planuojate kelionę į Tailandą
Nors planuojate atostogas Tailande skamba egzotiška, brangus, ir potencialiai nepasiekiamas, vis ten yra lengviau, nei jūs manote!

Bankokas dažnai vertinama kaip labiausiai lankomas miestas pasaulyje dėl priežasties: Tailandas yra gražus, prieinamos paskirties – net dviejų savaičių keliones. Kiekvienais metais milijonai keliautojų mėgautis atostogas Tailande be išlaidų Fortune ar turistinius mėnesius.

Kiek kelionę į Tailandą kainuoja?

Pamirškite seniai mitą, kad tolima vietų yra prieinamos tik turtingiesiems arba pensininkas. Atostogos Tailande gali būti nebrangūs kaip kelionė į Kalifornijos, Havajai, Karibų, ar bet kuriai kitai įprastų šalis amerikiečiams. Jis netgi gali kainuoti mažiau, arba bent jau, jūs gausite gražiau kambarius ir daugiau įsimintinų įspūdžių už tą pačią pinigų sumą praleido.

Daug Tailando metinių tarptautinių atvykimų yra turistinius biudžeto keliautojams, kurie gauti iki mažiau nei 900 JAV $ už mėnesį Pietryčių Azijoje. Jūs galite pasirinkti tiek daugiau prabangos dėl trumpesnio kelionės. Geros naujienos yra tai, kad turizmas yra gerai išvystyta Tailande; turite pasirinkti. Čia galite rasti paplūdimio apgyvendinimą už $ 10 už naktį (Bungalow su ventiliatoriumi) arba 200 $ už naktį (penkių žvaigždučių viešbutis) – The choice is yours!

Lėktuvų akivaizdžiai didžiausia anksto kaina. Bet finagling sandorį galima su trupučiu gudrybė. Naudoti vidaus vežėjų gauti sau į LAX ar JFK, tada užsakyti atskirą bilietą į Bankoką. Padalijant bilietą tarp dviejų vežėjų gali jums sutaupyti šimtus dolerių!

Kai ant Tailande žemės, kursas ir mažesnė kaina valgymo ir gėrimo gali greitai kompensuoti lėktuvų kaina.

Take a tour ar planuoti nepriklausomą kelionę?

Nors organizuotos ekskursijos Azijoje gali atrodyti greitai-ir-paprasta sprendimą, galite sutaupyti pinigų, tiesiog organizuoti transportavimą ir veiklą, kai jau esate ant žemės. Mokslinių tyrimų veikla, kurį norite padaryti, tačiau nėra realus poreikis juos rezervuoti internetu ar prieš atvykstant į Tailandą.

Užsakymo ekskursijos ir veiklos yra labai lengva Tailande. Nebent tu toli off sumuštas kelias, kalbos skirtumai nebus pateikti jokių problemų. Gana gerai visiems, kurie dirba su turistų kalbės pakankamai gerą anglų kalbos.

Jūs rasite daug kelionių agentūras ir turizmo srityse. Tiesiog vaikščioti, pasakykite asmenį už prekystalio, kur norite eiti, ir minučių jums bus surengti autobusų / geležinkelio / valtis bilietą. Komisinius mokesčius, yra nereikšmingas. Registratūra jūsų viešbutyje ar svečių namuose mielai rezervuoti bilietus ir veiklą už jus.

Dėl veiklos, paprastai bus renkami jūsų viešbutis kažkas iš agentūra dėl savo kelionių ryte. Keliautojai yra konsoliduojamos tada paimti ant dienų kelionę. Tuo dienos pabaigos, jums bus grąžintas į savo viešbutį – paprasta!

Kai yra geriausias laikas aplankyti Tailandą?

Orai skiriasi šiek tiek tarp regionų, bet paprastai Tailando sausiausias mėnesiai yra nuo lapkričio iki balandžio. Net per mažas / lietingą sezoną Tailande, jums patiks saulėtų dienų. Nuolaidos veiklą ir apgyvendinimo lengviau derėtis per mažai sezono mėnesius.

Galite laiko savo atostogas Tailande aplink vieną iš daugelio didžiųjų festivalių . Bent įsitikinkite, kad esate susipažinę vienas ateina – trūksta įdomų renginį vos per dieną ar dvi yra labai varginantis!

Didelis pilnatis Šalis kiekvieną mėnesį turės įtakos transportavimo į ir iš Koh Samui salynas (ypač Koh Tao ir Koh Phangan). Planuojant maršrutą aplink mėnulio fazes gali skambėti šiek tiek pagonys, bet jums bus malonu jums padarė!

Ar jums reikia skiepai Tailandas?

Nors jokių konkrečių skiepai yra reikalingi Tailandas, jūs turėtumėte gauti bendruosius tuos rekomenduojama visiems tarptautinių keliautojų Azijoje.

Hepatito A ir B, vidurių šiltinės, o Tdap (už stabligės) yra dažniausios Jabs tarptautiniai keliautojai eiti už – visi yra geri investicijos ir suteikti apsaugą metų.

Jums nereikės pasiutligės, geltonosios karštligės, ar japoniškojo encefalito skiepai reguliariai atostogų Tailande. Tas pats taikoma Antimaliariniai narkotikų. Yra gana maža rizika užsikrėsti maliarija Tailande, ypač jei esate ne išleisti pratęsti sumas laiko džiunglėse.

Didžiausias pavojus Tailande yra delspinigius karščiavimas. Iki naujo vakcinacija bandoma tampa prieinama plačiai paplitęs, jūsų geriausia gynyba yra daryti tai, ką jūs galite išvengti uodų įkandimų.

Zika (kitas uodų platinamų ligų) nėra rimta grėsmė Tailande.

Ką Pack Tailando?

Su pilna prekybos centruose Bankokas ir lauko rinkose, esantys Čiangmajus, kartu su daug mažesniais atviru dangumi gatvės rinkose tarp, turėsite jokių pigių prekybos galimybių trūkumas. Palikite kambarį savo bagažą: jūs tikrai norite vežtis namo keletą unikalių radinių! Pack mažiau drabužius ir planuojate pirkti aprangą ar tris ten.

Užuot daro apsipirkti daug prieš jūsų atostogų Tailande, planuoju pirkti daiktus vietoje padėti prekybininkams, kuriems reikia pajamas daugiau nei Vakarų direktorių. Kodėl vykdyti skėtis 8000 mylių, jei galima nusipirkti vieną ten 2 $, jei lyja?

Yra keletas dalykų, jūs norite, kad namuose jūsų kelionės į Tailandą. Bet saugokitės didžiausia klaida dauguma keliautojai Azijoje prisipažinti priėmimo: pakavimo per daug.

Prieiga prie pinigų Tailande

Bankomatai yra tiesiog visur Tailande; jie dažnai varžosi dėl vietos! Tai todėl, kad teikiant pinigų keliautojų yra verslas: mokesčiai šoktelėjo JAV $ 6-7 per operaciją (viršuje Nepriklausomai nuo jūsų banko mokesčiai).

Kai naudojate bankomatus Tailande, prašyti didžiausią kiekvienas laiką. Kartais breaking dideli nominalai gali būti tikras iššūkis. Patyrę keliautojai žino, prašyti 5,900 batas, o ne 6,000 batas – tokiu būdu jie kažkiek mažesnių nominalų, taip pat.

Pavyzdžiui, jei jūs prašote 6000 batas iš bankomato, gausite šešis standus 1000-batas banknotus. Karščiausios juos mažose parduotuvėse ir užeigų gali sukelti kai kurie dejuoja iš darbuotojų. Mokėti su jais vežimėliai gatvės maisto yra tiesiog nemandagu . Vietoj to, paprašykite 5,900 batas ne mašiną ir gauti penkis 1000-batas pastabas, vieną 500-batas dėmesį ir keturių vis naudingų 100-batas užrašus.

Kaip įprasta, keistis JAV dolerių yra galimybė. “MasterCard” ir “Visa” yra plačiai priimta centrų ir didesnių Viešbučiai / restoranai, tačiau jums gali būti imamas papildomas komisiją mokant plastiko. Tapatybės vagystė yra auganti problema; pasirinkti mokėti grynaisiais pinigais, kai galima sumažinti riziką ir sandorių mokesčiai.

Derinimas yra Tailando kultūros dalis, ir jūs turėtumėte derėtis žaismingai už pirkinius, pavyzdžiui, suvenyrų ir ant drabužių. Kainos net lanksti prekybos centruose. Apgyvendinimas ir veikla dažnai gali būti deramasi, bet visada reikia nepamiršti, kad taupymo veidą taisykles. Niekada Prekiauti maisto, gėrimų, arba daiktų, kurių standartinių kainų.

Virsmo nėra Tailande norma, nors yra keletas retų išimčių. Net jei jūsų ketinimai yra geri, paliekant galiuką pagreitina kultūros mutaciją ir išsipučia kainas gyventojams. Tokiu būdu sukelia žmonės nori tarnauti turistus (nes jie diržas pinigus aplink) per vietinių gyventojų, kurie gali būti kuklus.

Dideliems pirkinius savo kelionę, galite prašyti GST grąžinti oro uoste, kaip jūs išeiti Tailandas. Jūs turite pajamas ir popierizmo.

Kainos rodomos visada apima mokestį. Tuo registre, mokėsite kainą, kuri buvo rodoma. Kartais 10 proc aptarnavimo mokestis gali būti įtraukta į restoranų sąskaitas.

Kur eiti Tailande?

Dauguma keliautojai atvyksta į Bankoką, bet yra daug gražių vietų toliau už jos ribų.

  • Tailando salos: Nėra Tailandas atostogos yra visiškai be apsilankymą bent vieną ar du iš gražiausių salų. Viskas skiriasi asmenybės ir vilioti. Tailando forma reiškia, pasirenkant tarp puikių salų variantų Andamanų jūra (West Side) ir Tailando įlankos (East Side).
  • Čiangmajus: Tailando šiaurinė sostinė yra mėgstama daug lankytojų. Gyvenimas per senamiestyje yra lengviau valdomas ir lengviau gauti aplink, nei Bankoke. Vibe yra inarguably skiriasi ir malonus. Geras maistas, atviras rinkas, Danielius kultūra ir $ 6 masažai visi didieji priežasčių patraukti nebrangų skrydį ar traukiniu iš Bankokas į Chiang Mai.
  • Pai: Įsikūręs maždaug keturias valandas į šiaurę nuo Chiang Mai ir apsuptas žalių kalvų, pai buvo transformuotas pastaraisiais metais iš ramiame “hipių” kaimo į didelį turistų. Nepaisant papildomų lankytojų, Pai išlaikė daug savo paupio žavesio. Ekologinių ūkių ir maisto, stebėtinai geras naktinis gyvenimas, ir joga / holistinis / sveiki seminarai visi didieji priežasčių aplankyti. Šiaurės Tailandas teikia daug kitų atkreipia srityje taip pat.
  • Ajutaja: Tiesiog dviejų valandų traukiniu į šiaurę nuo Bankoko, buvęs Tailando sostinė yra vieta mėgautis kultūrą ir ciklas per senovės šventyklos griuvėsiai. Jūs dažnai vienintelis asmuo šimtmečių senumo šventyklos!
  • Railay: Tailando Alpinizmas epicentras Krabi yra ne tik alpinistai nebėra. Įspūdingas kalkakmenio dekoracijos yra skirtingai nei bet kuri kita. Bet net jei nori kojas ant žemės, birių smėlis ir izoliacija (Railay yra prieinama tik per valtis) leis Jums jaustis taip, lyg jūs esate saloje.

Ko tikėtis ant Tailandas Atostogos

Turizmo infrastruktūra Tailande yra nusistovėjusi. Jie jau turėjo patirties telpa lankytojus visus biudžetus ir kelionės trukmė daug. Tačiau kaip ir daugelis šalis, viskas šliaužti neabejotinai upscale kaip vyresni, mama-and-pop verslas nugriautas ir pakeistas užsienio kapitalo grandines.

Tajų maisto švenčiama visame pasaulyje dėl savo pikantiškų skonių ir pikantišku potencialą. Bet pamiršti mitą, kad visi tajų maisto yra aštrus – Dauguma restoranų (ypač tie, maitinimo turistams) bus paklausti, kiek skausmo, kad galite tvarkyti arba leisti jums pridėti savo prieskonių. Čili milteliai paprastai yra prieinama kiekvieno stalo.

Pramogos naktinis gyvenimas yra plačiai paplitęs Tailande. Didelio vidaus alaus vidurkiai $ 2 kaina – 3. Nuo epic paplūdimio šalių geriamojo sesijų su vietiniais gyventojais , tik kelios konkrečios sritys yra apskuręs, kaip dažnai vaizduojamas per televiziją.

Tailandas yra budistų šalis . Jūs neišvengiamai galų gale iškyla vienuolius ir aplankyti įspūdingas šventyklas. Nesitikėkite, kad Holivudo vaizdavimo budistų vienuolis: kad Theravada vienuoliai Tailandas dažnai turi išmaniuosius telefonus!

Tailandas yra labai saugus paskirties. Nusikaltimas, be įprastų smulkių vagysčių, retai kada problema užsienio lankytojams. Turizmas yra didelis verslas, ir Thais dažnai išeiti iš savo kelią, siekiant padėti jums mėgautis savo nuostabią šalį.

Patobulinkite savo kelionę mokantis, kaip pasakyti labas tajų prieš išvykdami. Vietiniai gyventojai kantriai tolerantiškas, tačiau turėtumėte žinoti keletą Dos ir klaidas Tailande , siekiant išvengti “, kad” turistas netyčia griuvėsiai geras dalykas!

praradimas

Jei planuojate atostogas Tailande yra taip paprasta, turi būti keletas praradimas, tiesa? Tikrai. Su kiekvienu tarptautinės paskirties, yra keletas potencialių lengvatas, kad. Štai keletas bendrų Skundai dažniausiai cituojami keliautojų:

  • Tarkim, jūs išvyko iš Šiaurės Amerikos, ratu rutulį į Aziją bus suvartojama visą dieną (kiekvieną pusę) savo atostogų laiko. Be to, jetlag kanda sunkiau; laiko skirtumas tarp Rytų standartiniu laiku ir Bankokas yra +12 valandos.
  • Pagrindinės vertybės gauti labai užimtas per sausas sezonas mėnesius (lapkričio iki balandžio). Eismo Bankokas yra blogiau nei bet kada.
  • Nors nusikaltimas yra neblogai, yra daug žmonių, kurie daro pragyvenimui iki scamming turistų skaičius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *