Skip to main content

Kaip rasti lėktuvų pasiūlymai į Londoną ir Didžiąją Britaniją

Kaip rasti lėktuvų pasiūlymai į Londoną ir Didžiąją Britaniją
Kaip jums rasti lėktuvų pasiūlymais į Londoną, atminkite, kad tai yra didžiausia pasaulio paskirties oro keliautojų.

Jis įsteigtas kaip keletą kitų miestų ekonomiškas kelionės. Yra šešios pagrindinės oro regione, kurie tarnauja šimtai komercinių skrydžių per dieną. Londonas miesto oro uostas yra per keletą mylių nuo miesto centro, o Sautamptonas 125 kilometrų (76 mylių) nuo centro. Šansai yra gerai jums žemę arba bent Gatwick, Heathrow, Luton ar Stansted.

lėktuvų strategijos

Specialūs pasiūlymai dažnai už Londono vykstama keliautojų, ypač tuos, kurie išeina iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar Kanados.

“British Airways” kartais siūlo mažas žiemos bilietą į Londoną iš JAV miestuose. Tai verta patikrinti savo dabartinę pasiūlymus, ypač tuo metų laiku.

Icelandair jau seniai biudžetas lėktuvų lyderis, o ne tik į Reikjaviką. Jūs galite užsiregistruoti elektroniniu paštu pristatymo jų už Icelandair anketa Netclub pamatyti savo naujausius Fare pasiūlymus. Kitas svetainė verta tikrinamas Virgin Atlantic “. Nors jis nesiūlo transokeaninio skrydžius, biudžeto vežėjai tokių kaip EasyJet pasiūlyti geras mes įtrauksime Jus į Europos žemyną ir netoliese Airijoje.

Šiaurės Amerikos oro vežėjai pasiūlyti pasirinkimas bilietą į Londoną, taip pat. Nėra būdas pasakyti, kuri iš jų nuolat sugalvoti geriausius pasiūlymus, bet jūs galite patikrinti savo ypatingą pasiūlymų puslapius čia apie biudžeto Kelionės.

Ar mes jau čia?

Tai kvailystė daryti energiją rasti mažą lėktuvų į Gatwick, tada išleisti $ 150 JAV dolerių ar daugiau, tik gauti iš oro uosto į Londono centrą. Taip, tai yra įmanoma – per vieną iš šių išgalvotas, puikūs Black kabinoms kuris garsėja Londonas.

Jūs nesate tikrai “ten”, kol jūs atvykstate į miestą.

Pradėkite tikrinti oro uosto interneto svetainėje tinkamą savo maršrutą. Gatwick , Heathrow , Luton , London City Airport , Stansted ir Sautamptonas visi išlaikyti svetaines su terminalo diagramų, taip pat informacijos apie traukinių, lėktuvų ir automobilių.

Jei įvesite Londoną iš kitos šalies, turėkite omenyje, kad oro uostai dažnai yra Skurde vietos keistis valiutą. Bankai savo gimtajame mieste yra mažai tikėtina, kad būtų palankiausias vietas arba, bet jie bus suteikti jums geresnį greitį, nei oro uosto keitikliai. Geriausias patarimas yra keisti nedidelį kiekį britų svarai namie, tada naudokite tą sumą gauti iš oro uosto į geresnių rodiklių miestelyje.

Kiek pinigų bus, kad imtis?

Yra “Heathrow Express” traukinių , kuris nukelia jus į Padingtono stoties centriniame Londone. Tai greitas ir £ 16.50 ($ 27 JAV dolerių), kai jūs perkate vieną pusę skubus kelionę internete. Štai apie du kartus tiek pinigų, kiek važiuoti Underground . Numatomas “vaizdeliai laikas” nuo Heathrow yra apie valandą, bet jūs norite leisti daugiau, nei jei jūs gaudyti skrydį.

Yra panaši Gatwick Express “traukinys Viktorijos stoties.

Atsižvelgiant į jungiamuosius skrydžius čia tūrį, yra tikimybė, tam tikru momentu jūs patirsite Londono pertrauka. Jei turite apie aštuonias valandas, tai verta tyrinėti pusę dienos biudžetas kelionės maršrutus Londone.

Daugiau informacijos apie lėktuvų yra bent Apie Jungtinėje Karalystėje lankytojams. Ar jums namų darbų ir sutaupyti pinigų galite naudoti dalykų, kurie gerokai smagiau.

You may also like