Kaip rasti Pigūs skrydžiai į Balis

Posted on

 Kaip rasti Pigūs skrydžiai į Balis
Žinant, kaip surasti pigius skrydžius į Balis yra tiesiog laiko klausimas, ir jūsų pasirinkimas išvykimo miestuose.

Tik su keliomis išimtimis, Tarptautinės skrydžiai į Balis dauguma kilę iš Australijos ir kitų punktų Azijoje. Skrydžiai iš JAV paprastai brangūs, todėl šokinėdamas per kitą Pietryčių Azijoje taškas yra idealus.

Žinoma, judriausių turistų Indonezija ir vienas iš geriausių vietų Azijoje, Balio saloje yra viskas. Laimei, turizmo sprogimas daro rasti pigiausius skrydžius, net lengviau.

Nurodykite skrydžiai į Balis

Balis yra toks mažas, kad tik vienas oro uostas, Ngurah Rai tarptautinis oro uostas (oro uosto kodas: DPS), rankenos visus tarptautinius skrydžius ir daug pervedimus į kitas dalių Indonezijoje. Balis oro uostas yra iš tikrųjų trečiosios judriausių oro Indonezijoje. Naujas terminalas buvo įtraukta 2014 m kompensuoti kai apkrova, tačiau oro uostas buvo tikimasi, kad pasiektų maksimalų pajėgumą 2017 m statyti naują tarptautinį oro uostą planuojama šiaurinėje salos dalyje. Naujas tarptautinis oro uostas ant kaimyninėje saloje Lombok taip pat padeda tvarkyti srauto didinimą į Bali.

Į Bali oro uostas yra patogioje vietoje tik 1,5 mylių nuo Kuta ir populiarių paplūdimių Pietų Balis. Nors oro uostas yra dažnai vadinamas Denpasar tarptautinis oro uostas, tai iš tikrųjų yra apie 30 minučių kelio nuo Balio sostinės Denpasar.

Pastaba: Nors Balis oro užimtas kaip niekada, ji vis dar išsijungia per Nyepi, privalomo, kartą per metus Bali dienos tylos .

Rasti Pigūs skrydžiai į Balis

A pigius skrydžius į Balis dauguma kilę iš Australijos ir kitų Azijos dalyse. Skrydžiai iš JAV yra santykinai brangūs, todėl mano, kad padalijant savo kelionę populiaraus stebulės tokių kaip Singapūras ar Bankokas, tada tęsti toliau į Balis su kitu oro.

Skrydžiai iš Bankokas ir Singapūrą Balį dažnai pigiausias. Oro Azijos ir kitų biudžeto oro linijų pasiūlyti itin pigūs skrydžiai iš Kvala Lumpūras, Malaizija, Via naują pigių vežėjas terminalo KLIA2.

Balis sezono yra vasarą, ypač tarp birželio ir rugpjūčio mėnesiais. Tikėtis, kad daugiau skrydžių mokėti per darbymetis.

Skrydžiai į Balis iš Australijos

Balis, nes arti ir puikus naršymas, yra populiarus paskirties australai nori pabėgti savo žiemą birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais. Pigiausias skrydžiai į Balis dažniausiai kilę iš Sidnėjus, Melburnas, Pertas, bet pasiūlymai ar pop-up iš kitų miestų.

Atvykimas į Balio

Indonezija atsipalaidavęs vizų reikalavimai 2015; dabar piliečiai iš daugelio šalių gali patekti per tam tikruose oro uostuose (Balis yra viena iš jų) be būtinybės mokėti už vizą atvykus. Maksimalus buvimas už vizų režimo netaikymo yra 30 dienų ir ji negali būti pratęstas.

Jei jums reikia likti ilgiau ar neatitinka dėl vizų režimo netaikymo, galite gauti vizą atvykus geros 30 dienų Indonezija kai jūs nusileisti oro uoste. Jums reikia bent du tuščių puslapių liko savo pasą ir šešių mėnesių galiojimo minimumo likusios. Pareigūnai nori, jei mokate mokesčius už vizas JAV dolerių, nors Indonezijos rupija priimtas. Tarptautiniu-tinklinės bankomatai yra prieinami atvykimo zonos taip, kad jūs galite gauti vietine valiuta.

Kaip ir daugelio populiarių oro Azijoje, tikėtis, kad bus užtvindyti pasiūlymų iš vartininkai spekuliacijoms, ir vairuotojams, kai jūs išeiti iš oro uosto. Neleiskite niekam pasiimti savo maišus, nebent esate pasirengę juos mokėti.

Palikus oro uostas

Siekiant išvengti papildomų rūpesčių nuo vairuotojų, pirkti fiksuoto kurso kuponą oficialaus taksi (eiti į dešinę, kaip jūs išeiti iš oro uosto), kur vairuotojas bus priskirtas jums.

Ambicingi žygeivių ir Ultralight keliautojai iš tiesų gali vaikščioti iš oro uosto į apgyvendinimo Kuta. Arba galite nueiti per penkias minutes vos už oro uosto zonoje vėliava žemyn taksi ar BEMO – Indonezija viešą mikroautobusų. Įsitikinkite, kad vairuotojas naudoja matuoklį arba derėtis savo bilieto, prieš jums patekti į vidų.

Balio Išvykimo Mokesčių

Oro uostą Balyje, deja, turi ilgą reputaciją korupcija ir smulkių apgavysčių, kuriomis siekiama keliautojų, kurie palieka. Išvykimo mokestis – reikia sumokėti paskirtą kioskas jūsų išeitis – yra 150.000 rupija (maždaug US $ 15). Jei plaukioja kitur Indonezijoje, tikėtis mokėti tik apie JAV $ 4 už vidaus išvykimo mokestis. Šis mokestis nėra įtrauktas į bilieto kainą taip sutaupyti šiek tiek vietos valiuta mokėti išeitis!

Nebent jūs paliekate antikvarinius daiktus, klausimas visiems, kurie teigia, kad turite mokėti muitą suvenyrų ar kitų dovanų, kad pirkote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *