Kaip saugiai keliaujant, esantys Bali, Indonezija

Posted on

Kaip išlikti saugiam vaikštant, Vairavimas ir Plaukimo Aplink Bali

How to Stay Safe when Traveling in Bali, Indonesia

Saugaus lankantis Balis užima visiškai kitą įgūdžių rinkinį, nei tas, kurį ateiti su iš Vakarų. Paimkite vidutinį Bali kelių: nėra jokių taisyklių sprendžiant pėstiesiems (kiek motociklininkai yra susiję), todėl jums reikia ieškoti į abi puses ir greitai judėti, kai jūs kirsti gatvę.

Saugumas yra mažiau tikras sandoris apskritai išspręsti šią kitaip tobula sala: pasičiupti vagysčių, transporto avarijų, ir Undertow yra labai realios galimybės, esantys Bali, daiktų natūra kelionių agentas paprastai nepasako jums.

  • Vengti sagtis: Dėl kitų DOS, o ne ųjų Balyje , skaityti mūsų straipsnių apie etiketas Patarimai Bali ir Sveikatos patarimai Balyje .

Laikydami Jūsų daiktus Saugoma

Vagystė yra santykinai mažos rizikos Balis, bet ištraukti vagystės ir vagystės iš viešbučių kambarių nėra nežinoma. Tokio rašytojo pažintis kažkada buvo auka vagys “laužymo ir patekti į jų kurorto kambaryje (tai pažintis ir jos sesuo buvo pasisekė pabėgti palyginti nenukentėjo, nors jie buvo pagrobtas savo daiktus). Taigi Balis nėra 100% saugus; Todėl šie atsargumo reikia laikytis:

  • Laikyti duris ir langus saugiai užrakinamas, kai toli nuo savo viešbučio kambaryje, ar naktį.
  • Vykdyti tik kopijas savo pasų ir kelionės dokumentų; palikti originalus užrakintą savo viešbučio kambaryje.
  • Naudotis viešbučio seife ar saugumo langelį, jei yra.
  • Kai tyrinėti Balis, išlaikyti savo vertybes į priekinių nešiojimo maišelis.
  • Naudokite savo kambarį saugumo langelį, jeigu yra vienas prieinama. Jei ne, tada vykdyti visus savo vertingus daiktus priekinės nešiojimo maišelis. Jūs esate saugūs gatvėje, bet tai yra dalykų, kuriuos palieka kai viešbučių, kad gresia pavojus.

Skaityti šį viešbučio kambarys saugos patarimai Roundup sužinoti daugiau apie palaikymo save ir savo daiktus saugiai tikrinant į viešbutį.

Sauga Balio gatvėje

Balis puikiai chaotiškas eismo situacija gali sukelti problemų, jei nesate pasirengę už jį. Nesvarbu, ar esate pėsčiųjų ar trokštantis vairuotojas, tokios taisyklės reikštų tarp įdomus Bali atostogų ir savaitės traukos ar dar blogiau skirtumą.

Gatvėje: sustoti, pažvelgti, klausytis. Nėra eismo taisyklės, esantys Bali, tik rekomendacijos. Taigi pėsčiųjų (kai jūs galite juos rasti) negauna daug pagarbos, nei daryti pėstiesiems mynė ant jų.

Nemanykite, kad transporto priemonės sustos, kaip jūs kirsti – motociklai dirbs aplink jus be sustojimo. Tarkime, kad transporto priemonė turi teisę važiuoti, visada, ir jūs saugiai.

Nevairuokite patys – gauti automobilį su vairuotoju vietoj. Jei jūs planuojate gauti aplink salą patys, jums gali būti linkusios samdyti Pašvadāms automobilį Balis (ypač jei jūs atitinkate reikalavimus). Bet jei jūs vertinate savo gyvenimą, nevairuokite savo kelią.

Išsinuomokite automobilį su vairuotoju vietoj; kainos yra ne tai, kad daug brangiau, ir jūs galite atsipalaiduoti, o vairuotojas naudoja savo intymią žinias kelyje, kad jums aplink.

Pasakyti “ne” jojimo Pašvadāms motociklą. Jūs tikrai gali išsinuomoti Pašvadāms motociklą, bet ar tai protingas sprendimas yra visai kas kita. Yra daug atvejų, kai turistams gauti sužeisti arba nužudyti jojimo motoroleriai Balyje , todėl, jei tai buvo iki mūsų, mes primygtinai rekomenduojame jums išvengti išsinuomoti Pašvadāms motociklą, jei norite išeiti iš Balio vientisi.

Sužinokite daugiau mūsų santraukos transportavimo padėties Balis.

Esančių dešinėje pusėje įstatymo Balyje

Dauguma turistų Balyje nemanau per daug apie įstatymą, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos reikia turėti omenyje, jei norite išvengti iš Bali institucijoms.

Nepirkite narkotikų Balyje. Narkotikų įstatymai Bali ir Indonezijoje poilsio sekti modelio Narkotikų įstatymų Pietryčių Azijos šalyse nustatyti – jie griežti ir pasirengęs padaryti bet turistas pakankamai kvailas pavyzdys sugaus mėgaujasi nelegalių narkotikų, o ant sala.

Nepaisant itin griežtų kovos su narkotikais teisės aktų, turistai dažnai gauti slaptas narkotikų pasiūlymus vaikštant gatvėse, su užslėptu narkotikų prekeiviai Figlarnie šnabžda pasiūlymus pigaus marihuanos ar grybai, kurie gali išvaizdos keliautojų. Jei tai atsitiks jums, pėsčiomis . Jūs esate linkę rasti sau uždarytų į narkotikų įgėlimas.

Nerūkykite viešose vietose. Nuo lapkričio 28, 2011, A “dūmų” Nutarimas nuėjo įsigaliojo visoje Balis, draudimas rūkyti daugelyje viešose vietose. Sritys Užblokuotas su rūkymu yra restoranai, viešbučiai, šventyklas, lankytinų vietų, ligoninių ir mokyklų. Sugauti pažeidė įstatymą Rūkaliai gali būti įkalintas iki šešių mėnesių ir / arba bauda iki US $ 5500 (IDR 50 milijonų). ( Šaltinis )

Sauga ant Bali Beach

Balio paplūdimiai skaičiuoti tarp salos populiarių lankomų vietų, tačiau jie vis dar nėra 100% saugus turistams. Riptides, prideginimas saulė, ir net cunamių esamas konkrečių pavojų plaukikams, esantys Bali, bet po kelis paprastus atsargumo priemonių galite įdėti savo abejones apie Balis paplūdimiuose ilsėtis.

Mind the red flags. The beaches on the southwest part of Bali are known to have dangerous rip tides and undertows. Dangerous beaches are marked out by red flags. Do not attempt to swim on beaches with red flags, as these shores have strong currents that can sweep you out to sea.

Read the tsunami information in your hotel. Unpredictable and devastating tsunamis have so far avoided visiting Bali, but the closeness of Indonesia’s tsunami-causing subduction zones make this kind of disaster a possibility. Ask your hotel about tsunami evacuation procedures; otherwise, find accommodations at least 150 feet above sea level and 2 miles inland. More on the subject here: Tsunami in Bali, Indonesia.

Wear lots of sunblock. Apply high-SPF sunscreen to forestall the agony of UV-burned skin; SPF (sun protection factor) of no lower than 40 ought to be adequate for a Bali vacation.

Beware of Bali’s Monkeys

Macaque monkeys are commonplace around Bali, but don’t be fooled by their cute appearance. The monkeys native to Bali will not scruple from stealing shiny objects and food from unsuspecting tourists. Many a tourist have lost glasses, jewelry and MP3 players to these shifty beasts; and forget about eating anything within plain sight of the primates, they’re expert food thieves too.

Most close encounters with macaques happen around Pura Luhur Uluwatu and the Ubud Monkey Forest in Central Bali. Ignorance of monkey behavioral patterns often precipitates monkey attacks; tourists who smile at the monkeys risk an immediate assault, as macaques interpret bared teeth as aggression.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *