Kaip taupyti pinigus ant jūsų Italijos Vacation

Posted on

 Kaip taupyti pinigus ant jūsų Italijos Vacation

Sutaupyti pinigų jūsų Italijos Vacation

Net didinant išlaidas ir mažėja dolerio vertę, ūkio Italija atostogos vis dar gali būti prieinamos. Čia yra patarimų, kurie padės jums sutaupyti pinigų savo kelionę.

  • Apsilankymas Italija trejetuke miestai: Kai lankotės Roma, Venecija, ar Florenciją, likti už miesto ribų, ir eiti traukiniu dienos kelionę. Jūs paprastai gauti geresnius vertės apgyvendinimą ir restoranų.
  • Kada keliauti: Vasaros Italijoje gali būti karštas ir perkrautas, ypač ant kranto. Apsvarstykite keliaujant pavasarį arba rudenį. Jūs esate labiau tikėtina rasti pigesnių ir mažiau turistų. Jei jūs praleisti laiką viduje muziejuose, pabandykite žiemos keliones geriausių sandėrių.
  • Taupykite pinigus ant maisto: Daugelis restoranų pasiūlyti protingą nustatytą meniu vidurdienį. Valgykite savo didelį patiekalą, tada ir turi picą arba vakare iškylą. Pirkinių vietos maisto rinkose ne tik padeda jums sutaupyti pinigų, bet leidžia susilieti su vietiniais gyventojais. Kai valgo ne iš turizmo rajone “restorane, nueiti pora kvartalų geresnių kainų. Jei pusryčiai nėra įtraukti į jūsų viešbučio norma, eiti į vietos barą savo kavos ir pyrago. Daugelyje miestų, sėdi prie stalo kainuos daugiau nei stovi bare.
  • Taupykite pinigus su Sezoninis: maitinimo Sezoninis ir Agriturismo lieka pasiūlyti prieinamą alternatyvą viešbučių. Jie dažnai kainuoja mažiau ir turėtumėte valgyti Kai kurie valgiai namuose, papildomas santaupas parinktį.
  • Eiti uboczu: Kiekvienas Italijos regionas turi įdomių dalykų pamatyti ir padaryti. Jei jau į šalis, pabandykite Kažkur mažiau lankomas turistų.

Roma

Biudžetas variantas būna ant Romos pakraštyje. Skonis Italijos Country Inn yra kaimo tik 20 minučių priemiestinių traukiniu nuo Piazza del Popolo . Jūs taip pat galite sutaupyti pinigų pietums. Gera vakarienė gali būti turėjo vietiniame restorane daug mažiau negu lygiavertės vakarienės Romoje, be turistų.

Roma turi bendrabučiai, nakvynės ir pusryčių, pigių viešbučių ir nakvynė vienuolynuose. Šios patalpos yra dažnai paprastas, bet už prieinamą kainą. Be bendrų kambarių ir vonių, daugelis pasiūlyti asmeninius dviviečiai kambariai.

Valgyti ir gerti

Venkite pagrindinių turistinių sritis restoranų. Yra daug geros sumuštinį ir picos iki gabaliuką variantų. Gėrimai, vanduo buteliuose ir iškylų ​​elementai yra pigesnis parduotuvėse nei baruose ar maisto krepšelius. Jei esate pasirengę toliau pėsčiomis nuo centro, rasite gerus, nebrangius restoranus, kur vietiniai gyventojai valgyti.

pažintinės patarimai

Roma galima mėgautis be išlaidų daug pinigų priėmimo. Pasirinkite vieną ar du muziejai ar paminklus Jūs tikrai norite pamatyti ir praleisti savo likusį laiką klajojo po miestą. Jei planuojate vykti į keletą svetainių, arba naudotis viešuoju transportu, apsvarstyti pirkti derinys bilietą ar nuolaidų kortelę.

Venecija

Patarimas yra likti Padujos , kur yra daugiau pagrįstai kainomis restoranai ir viešbučiai, ir pažiūrėtų į traukinį į Veneciją už dieną. Chioggia , ant marių, daro geras pasirinkimas vasarą, kai turistų valtis prasideda nuo Chioggia Šv Morkaus aikštės.

Yra Nakvynės namai (ne tik jaunimo) ir stovyklavietes ir netoli Venecijos.

Valgyti ir gerti

Venkite Piazza San Marco ir zoną aplink jį. Sėdi kavinėje ar restorane pagrindinėje aikštėje yra labai brangus. Baruose, jūs paprastai mokėti papildomai sėdėti ne todėl, jei jūs tiesiog norite gerti, stoviu prie baro arba dar geriau, eiti į parduotuvę jį nusipirkti. (Be Chioggia , lauko stalas tarnyba buvo minimalus)

pažintinės patarimai

Venecija yra skirtas būti ištirti dėl snukio. Pirmas dalykas, ko jums reikia yra geras žemėlapis, bet net su tuo, jūs greičiausiai pasiklysti. Jei planuojate keliauti daug iki vaporetto  (vandens autobusu), galite įsigyti abonementus kasoje. Skaičius 1 VAPORETTO palei Canal yra geras būdas pamatyti Veneciją iš vandens ir yra ypač gražus naktį. Venkite Gondola važiuoja ir vandens taksi.

Daugelis bažnyčių laisvai patekti ir turėti gerą meno kūrinį viduje. Bazilika San Marco yra perkrautas. Jie taip pat gera vieta sėdėti ir ilsėtis arba atvėsinkite. Nors turistų dauguma likti netoli Piazza San Marco, Venecijos poilsio Įdomu taip pat. Praeina šiek tiek laiko klajojo ant nugaros kanalų, kurie naudojasi Architektūra, žmonės, ir valčių. Tai tikrai ne reikia išleisti pinigus mėgautis Venecija.

Florencija

Būdami Toskanos širdyje, yra daug pasirinkimų už Florencijoje, kad kainuos mažiau. Apsvarstykite Agriturismo arba vacation nuoma ir autobusu arba traukiniu į Florenciją už dieną (tiek traukinių ir autobusų stotis yra lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo istorinio centro). Geras pasirinkimas būna ne “Le Torri Butai poilsiui ir atsižvelgiant į autobusą į Florenciją.

Ant traukinio linijos, miestų Prato ar Pistoia galėtų pagrįstų sprendimų. Montecatini Terme , tik pagal kurio traukiniu valandą, turi daug nebrangių viešbučių.

Valgyti ir gerti

Sėdi bare Piazza della Signoria gali būti labai brangus. Restoranai ant arba šalia aikštės yra brangus, taip pat. Pasivaikščiojimas tik už kelių kvartalų nuo turistų minios ir rasite pigesnius variantus. Yra daug nebrangių vietų valgyti Florencijoje, daugelis iš jų populiarus tarp vietinių gyventojų.

Florencija turi puikią centrinę turgaus po stogu, verta aplankyti, net jei jūs nenorite pirkti. Tai puiki vieta surinkti iškylą pietūs.

pažintinės patarimai

Florencija yra architektūros lobynas su daug gražių pastatų, kurių reikia laikytis. Daugelis bažnyčių yra nemokama ir palaikykite svarbius darbus. Florencija yra lengvai ištirti dėl snukio todėl nėra transportavimui reikia. Klajojo po miestą ir pėsčiomis palei Arno upės yra gerų būdų praleisti dieną

Toskana

Taip, net Toskana yra pigesnių ir paslėptas vietas. Šiauriniai Toskana regionai Garfagnana, į šiaurę nuo Lukos ir Lunigiana, toliau į šiaurę, turi kvapą gniaužiantį dekoracijos, puikus pėsčiųjų galimybes, pilis, ir mažas viduramžių kaimų ir miestelių. Jūs vis dar gali būti per dieną kelionės asortimentą kranto, įskaitant populiaraus Cinque Terre, Toskana miestuose, pavyzdžiui, Lucca ir Pisa.

Vienas iš geriausių vietų valgyti srityje, Agriturismo Spino Fiorito, yra Lunigiana iki Garfagnana sienos. Jie nebrangūs namų maistą ir keturis gražus kambariai. Tai gražioje, ramioje aplinkoje ir yra baseinas.

Tiems, kurie nori centrinę Toskana, yra daug pigesnių būti turėjo su self-catering Sezoninis, kaip Le Torri Vacation Apartamentai ir Agriturismo pateikimo. Maitinimo idealiai tinka šeimoms ar mažose grupėse keliaujančių kartu.

Toskana turi daug vietinių festivalių ir Sagra, ypač vasarą (surasti plakatų, skelbiančių šiuos įvykius). Festivaliai yra nemokama šaltinis pramogų ir ten dažnai nebrangios vietos maisto, gera vieta išbandyti regionų ypatumus.

Gauk uboczu

Jei jau į Italiją prieš, galbūt atėjo laikas išlipti sumuštas turizmo kelią. Galite sutaupyti pinigų apgyvendinimo, restoranų ir barų – mėgautis gėrimu už nemokant papildomai už stalo paslaugą.

Čia yra keletas pasiūlymų, remiantis patirtimi.

  • Val Chisone į Italijos Alpes: Taikus ir gražus val Chisone yra paslėptas lobis. Galite apsistoti nebrangiai Bella Baita Nakvynė ir pusryčiai su nuostabiais šeimininkai, puikus maistas ir kvapą gniaužiantį nuomonėmis.
  • Brisighella, Emilija-Romanija : šiaurinė Italijos regionas Emilijos-Romanijos yra žinomas dėl savo išskirtinės virtuvės. Viduramžių miestas ir SPA centras Brisighella daro gerą bazę tyrinėti šalia esančių miestelių ir miestų Rytų Emilija-Romanija.
  • Urbania Le Marche : “Le Marche yra gražus regionas centrinėje Italijoje. Urbania yra gyvas viduramžių miestas, kur galima patirti italų gyvenimą draugiškas nedidelio miestelio atmosferą. Tai vaizdingame padėtį kalvų, bet pats miestas yra plokščias, todėl malonus vaikščioti. Urbania turi gerų restoranų, barų ir kavinių, todėl tai gera vieta norintiems tyrinėti regioną.
  • Abruzzo regionas : Abruzzo regionas, į pietus nuo Le Marche, yra nuotolinio regionas dažnai pamiršta turistų. Jis turi įspūdingas gamtos peizažai, viduramžių pilys ir kaimus, vienuolynai, ir romėnų griuvėsius.
  • Apulija, iš įkrovos kulnas : Nors turizmas įlaipinami Apulijoje, jis vis dar gana nebrangūs ir mažiau žmonių regionas ištirti. Daug Puglia yra pakrantės paplūdimiai. Vidaus yra archeologiniai, vynuogynai, baroko architektūra ir Trulli , kūgio formos namai.