Kaip taupyti pinigus ant savo kelionę į Londoną

Posted on

Kaip taupyti pinigus ant savo kelionę į Londoną

Tai gali būti vienas iš pasaulio brangiausių miestų, bet yra daug būdų, kaip sutaupyti pinigų Londone. Sukūrę įmetė sandorį dėl skrydžio ir viešbučio, patikrinkite mūsų vadovas pjovimo išlaidas Big Smoke, nuo prieinamą valgo nemokamai vietų.

Gauk Aplink mažiau

Investuoti į Visitor Oyster Card , jei jūs planuojate padaryti keliones vamzdeliu, autobusai, tramvajai, DLR, overground Londonas, TFL Geležinkelių ar upės autobusai. Tarifai yra pigiau nei perkant popierinius bilietus ir apribotos kasdien, kad būtų galima keliauti tiek kartų, kiek jums patinka tam, kurio ilgiausias už £ 6.60 dieną (palyginti su popieriaus TravelCard kaina £ 12.30). Taip pat galite pasinaudoti akcijas ir specialius pasiūlymus visame mieste. Korteles galima įsigyti ir pristatyti į jūsų namus priekį nuo kelionės į Londoną.

Londono miesto mastu dviračių nuomos paslaugos, Santanderas ciklai (arba Boris Bikes) siūlo dviračių nuoma iš kiek £ 2. Yra įkrovikliai per miestą ir proceso išsinuomoti dviratis yra paprasta. Tiesiog imtis savo banko kortelę į terminalą, atlikite mokėjimo nurodymus gauti spausdintą kodą ir įrašykite jį į doką išleisti dviratį. Yra 2 £ dviratis prieiga mokestis ir pirmąsias 30 minučių kiekvieną kelionę yra nemokama. Tai papildomai £ 2 už kiekvieną papildomą 30 minučių.

Keliauti naktį autobusu ar naktinio Tube išvengti taksi arba uber mokesčius. Galite naudoti savo Oyster kortelę mokėti už keliones abiejose paslaugas. Naktinis autobusas jungia daug centriniame Londone ir išorinių sričių ir veikia visą savaitę. Naktinis vaizdeliai veikia penktadieniais ir šeštadieniais apie Viktorija, jubiliejaus, Vidurio, Šiaurės ir Piccadilly linijų. Tarifai yra tokie patys kaip per dieną.

Mėgaukitės Nemokama kultūros Fix

Daugelis pagrindinių Londono muziejų ir galerijų nemokamai aplankyti, todėl jūs galite praleisti visą savo gyvenimą šokinėdamas iš vienos pasaulinio lygio traukos į kitą be išlaidų cento. Londonas orientyrų įskaitant Britų muziejuje , Tate Modern , Nacionalinė galerija , Tate Britain , The Natural History Museum , The Science Museum ir Victoria & Albert Museum yra visiškai nemokama aplankyti.

Taupykite pinigus ant Peržiūrų

Nors nuskaitymo Londono panorama nuo The Shard ir London Eye galima padaryti Dent savo finansus (ypač keliaujant su šeima), yra daug būdų, kaip Sugerti įspūdingas vaizdas neišleidus savo piniginę. Iš anksto užsisakyti bilietus Sky Garden ir jūs galite mėgautis žandikaulio-lašinamojo Londonas vistas nemokamai. Arba vadovaus iki viršaus vienas naujas Pakeisti prekybos centro ir imtis stogo vaizdu Pauliaus katedra. Dėl šviežio oro tiek, imtis kelionę į Primrose Hill ir vaikščioti į plataus kampo vaizdu į miesto panoramą kalvos viršuje.

See West End parodos mažiau

Kartą sausio arba vasario kelionė į Pasinaudokite patekti į Londono teatro atveju, didžiulis skatinimo, kuri siūlo bilietus į daugiau nei 40 viršų West End rodo iš kiek £ 10. Bilietai paprastai eiti pardavimo gruodį todėl geriausia užsiregistruoti naujienlaiškį išlaikyti iki datos. Jei keliaujate su vaikais, apsvarstyti Lankymūsi rugpjūčio sutampa su vaikams savaitėje , kai vaikai iki 16 metų gali eiti nemokamai į bet kurią dalyvaujančios teatro šou, kai lydėti suaugęs asmuo moka visą kainą. TKTS stendą Leicester Square yra vieta galvutė paskutinės minutės nuolaida viršuje šou. Mormono Knyga veikia loterijoje už £ 20 bilietų kiekvienai veiklos. Įrašai turi būti pateikti asmeniškai kasose du su puse valandos prieš šou ir vardų bus sudarytas atsitiktinai.

Ieškoti geriausių miesto Pigūs valgo

Valgyti Londone nereikia išeiti iš banko. Net kai labiausiai išskirtinių miesto restoranai siūlo išankstinio teatro pasiūlymų ar pietus nuolaidos ir galite papietauti į West End širdyje, kaip mažai, kaip £ 10. “Brasserie Zedel ‘ai fiksuoto kaina dviejų patiekalų yra pavogti maždaug £ 10. Yra tonų prieinamą variantų visame mieste, kur Jūs galite užpildyti nuo šviesos patiekalų už maždaug £ 5. Top Picks apima Herman ze Vokietijos už skaniai bratwurst, Beigel kepti druskos jautienos riestainių, Homeslice už malkomis kūrenamoje picos, BAO už lazdelėmis ir Leono sveikų salotų ir antklodės. Head Brick Lane pigių karis ir nebijokite derėtis pelnyti nemokamą turą gėrimų ar nuolaidą maitinimu iš viso, ypač jei esate grupėje. Londonas turi įspūdingą maisto rinkose, kur Jūs galite išbandyti patiekalų ir užkandžių iš kioskuose ir maisto sunkvežimių, įskaitant įvairių Borough Market , MALTBY Street Market “ , Flat Iron aikštėje , Brixton Village  ir daug daugiau sezoninių pop-ups.