Kaip užsisakyti Kava Prancūzijos ar Paryžiaus kavinėje

Posted on

Iš Café au Lait, Espresso, Café Américain, Café Deca ir daugiau kalba

Kaip užsisakyti Kava Prancūzijos ar Paryžiaus kavinėje

Prancūzijos kavinių tarnauti keletą geriausių pasaulio kavos, bet kiekvienas iš mūsų turi savo pageidavimus ir kalbos barjeras gali neleisti jums užsisakyti tinkamą kavos meniu. Jei jūs negalite turėti kofeino, tai gali būti net svarbesnis.

Sužinokite, kaip užsisakyti kavos Prancūzijoje, tai būtų kavinė au išgerti kavos ar espresso. Čia yra iš pagrindinių kavos stilių Prancūzijoje suniokota, taip pat visuotinai naudojamos kavos terminai.

Prancūzijos kavos gėrimai

JT kavinė  ( KAF-AY ) yra mažas puodelis stipraus juodos kavos su pridėtinės nieko, bet yra stipri, kaip jis gaminamas kaip espresso. Jei jau Prancūzijoje tam tikrą laiką, galite išgirsti žmonių Rikiavimas un petit kavinėun kavinė paprastaun kavinė noirun petit noirun kavinė išreikšti , arba  un Express . Ar padavėjas gali pasakyti vieną iš šių išraiškų, jei jis ar ji nori paaiškinti, ką norite.

Un kavinė Serre (KAF-ay SE-ray “) yra stipresnis espreso.

JT Café au lait (KAF-AY oh pasauliečiai) yra prancūzų kavos stilius, kuris buvo populiarinamas Amerikoje, kaip jis tarnavo Naujajame Orleane ”  Café du Monde . Prancūzijoje, tai tiesiog didelis puodelis aiškaus kavos su troškintomis pieno, ir tai beveik visada nuostabus. Jūs kartais gauti kavos tarnavo puodelio, su virtos pieno ąsotis pilti, kaip jums patinka.

Jei norite gauti daugiau kavos arba klaidingai nurodė tik Petit kavinė , turėtumėte paprašyti du lait, s’il vous pynė (dėl klojimo žr voo pjesę) .

Prancūzijos konvencijas: Prancūzijos užtruks kavinė au lait  per pusryčius, bet ne po pietų ar vakarienės, kai jie bus visada gerti un kavinė. Nebent jūs paprašykite konkrečiau, kavinė ateis po desertas.

Prancūzijos taip pat dažnai paprasto raguolis ir mirko jį į pusryčių kava.

Kitos sąlygos tai yra kavinė kremą  ( KA-Fay kremm ), arba tiesiog un kremą , kuris ateina su grietinėle, nors kremas yra gana plonas.

Un kavinė Along (KAF-ay a-lon-jay)  yra išreikšti skiedžiamas vandeniu.

JT kavinė décafféiné  ( KAF-AY dienos KAF-AY-dargi ) yra kavos be kofeino. Jūs vis dar reikia pasakyti juos norite pieną (lait) arba kremas (Crème) su savo kavos. Tai kartais trumpinamas un DECA

JT kavinė Noisette  ( KAF-AY nwah-Zett ) yra espreso su grietinėlės brūkšnys į jį. Tai vadinama “Noisette” Prancūzų už riešutų, nes turtingas, tamsios spalvos kavos. Jūs taip pat galite tiesiog paprašyti une Noisette.

JT kavinė Américain  ( KAF-AY AH-gali-Ree-Kan ) filtruojamas kava, panaši į tradicinę Amerikos kavos. Jis taip pat paragino c Afe Filtre (  ( KAF-AY savijautos dėklas)

Un kavinė Léger  ( KAF-ay nustatyti-jay ) yra espresso su dvigubu vandens kiekio.

JT kavinė Glace (Kay-AY  Glas-Ay) yra šalta kava, bet tai yra neįprasta rasti tradicinių Prancūzijos kavinėse.

Kitos Prancūzijos kavos terminai

Čia yra kitos sąlygos, kad ateis naudinga Užsakant kavos arba apsilankymą prancūzų kavinė:

Sucre  ( Soo-kreh ) – cukraus. CAF é -ai turės arba cukraus ant stalo arba pareikšti du sudedamos kubeliais supjaustytos supakuotas cukrus ant lėkštelės su savo kavos. Nuo prancūzų kava yra stipri, galite prašyti daugiau, todėl prašo Plius de Sucre, s’il vous pynėploo duh Soo-khruh žr Voo žaisti .)

Prancūzų konvencija: Prancūzijos dažnai imasi kubeliais cukraus ir pamirkę į puodelį, palaukti, kol ją užpildyti su kava tada valgyti.

Édulcorant  – ( ay-doohl-ko-Ronn ) – saldiklis

Chocolat chaud  – ( shoh-Ko-lah rodyti) – karšto šokolado

JT  (TAY) – juoda arbata

JT Vert  (Tay verr) – žalioji arbata

Une tisane (tee Zan)une infuzijos  (AN-Na ir na-Zee-ON) – žolelių arbata

Kur gerti savo kavą

Yra tam tikrų konvencijų Prancūzijoje, kad jums reikia laikytis. Jei skubate, arba nori pigesnio gėrimo, tada gerti savo Petit kavinė bare su vietiniais gyventojais, kurie nori tai. Taip pat reikia žinoti, kad už kava kaina išorinio stalo gali būti daugiau; Juk jūs tikriausiai ten sėdėti ilgą laiką.

Ir pagaliau Žodis atsargiai:  Un Café Liegeois  nėra gėrimas, o desertas: kavos ledai ledai.