Kāpēc jums vajadzētu apmeklēt Bordo Francijas Atlantijas okeāna piekrastē

Posted on

Kāpēc jums vajadzētu apmeklēt Bordo Francijas Atlantijas okeāna piekrastē

Top Atrakcijas Bordeaux

Bordo ir slavens svētki franču vēsturi un arhitektūru. Tā tiek piešķirta World Heritage Site statusu 2007.gadā tās klasisko un neo-klasiskā arhitektūra sajaukta ar pilsētu attīstību, BORDELAIS bijis aizņemts, atjaunojot un atjaunot to. Viņi izdevās ļoti labi; Šogad, 2015 Bordo uzvarēja Eiropas labākais galamērķis balvu pirms Lisabonas un Atēnās.

Bordo ir reģionālā galvaspilsēta Aquitaine un viena no svarīgākajām ostām Eiropā, eksportu, cita starpā, tie Krāšņās bagātīgu Bordeaux vīnu un stipro alkoholisko līdz pateicību pasaulē.

Šodien tā ir dzīva, dinamiska pilsēta ar dažiem no visvairāk žēlīgs arhitektūras Francijā; labi muzeji; top notikumiem un vairāk nekā savu daļu kafejnīcām, restorāniem un bāriem. Tā ir lieliska vieta īstermiņa uzturēšanās vai izmantot to kā bāzi, lai izpētītu savu slaveno apkārtējo vīna valsti.

A Little History

Bordo uzsāka dzīvi kā romiešu pilsēta, un pēc tam 7 th gadsimtā, tika apgalvots jaunā hercogistes Akvitānijas ar labu King Dagobert. Ar laulības Eleanor Akvitānijas un Henry Plantagenet hercoga Normandijā un grāfa Anjou in 1152, Bordo kļuva par kapitāla milzīgu platību Francijā, konkurējot ar Francijas karaļa lieluma un nozīmes. Viss varētu būt aizgājuši labi, bet 1154 Henry izdevās tronī Anglijas kā karalis Henrijs II un kļuva par īstu drauds Franciju. Trīs gadsimtu intermitējošs kara sekoja, kas beidzas ar Simts gadu kara, kura laikā pilsētām mainīja īpašnieku, bieži vien vairāk nekā vienu reizi, un milzīgs skaits cilvēku gāja bojā.

In 1340 angļu karalis Edvards III, atkal pieprasīja troni Francijas un nosūtīja savu dēlu, Black Prince Bordo, lai izveidotu savu militāro štābu. No Bordo, viņš izgāja ārā terorizē un iekarot daudz apkārtējo ainavu un iedzīvotājiem, visveiksmīgāk uz angļu un tikpat katastrofāli par franču. Karš ieilga līdz Francijas beidzot dominēja 1453; briti sakāva un ts simtgadu karš bija beidzies.

17 th gadsimtā milzīgu atdzimšana Bordo likteni; savukārt 18 th gadsimtā pilsētas beautification kā grand bulvāri, jāpapildina ar tikpat grand neo-klasiskā mājas, aizstāj viduslaiku juku piggeldy ceturtdaļas. Nozīmīga pilsēta, Bordo tagad kļuva vissvarīgākais tirdzniecības osta Francijā.

Visā vēstures, Bordo ir piesaistījusi apmeklētājus, no svētceļnieki iet pa ceļam uz Santiago de Compostela Spānijā (skat Francijas svētceļnieku maršrutus) mūsdienu tūristiem.

Tūrisma birojs : 12 cours du 30 JUILLET

Pastaiga caur Bordo Golden Triangle

Kā jūs varētu gaidīt no nosaukuma, Golden Triangle ir brīnišķīgi jomā. Veido trīs bulvāri, Cours Clemenceau, Cours de L’Intendance un ALLEES de Tourny, tā ir vieta, kur silts krāsas 18 th -century akmens mājas iekrāsotie koki aizpildīt grand ielām.

Bet tas nav muzeja eksponāts; tas ir sirds veco Bordo un šodien vieta top-end veikaliem, bāriem un restorāniem. Kurši de L’Intendance ir galvenais iepirkšanās iela ar starptautiskajiem vārdiem vying par jūsu pasūtījuma. Nr 57 ir māja, kurā mākslinieks Goya dzīvoja un nomira (1828), kas tagad spāņu kultūras centrs mācot spāņu valodu

Pie dienvidaustrumu stūrī, Grand Teātris stāv malā Place de la Comédie. Lielisks neo-klasiskā ēka, celta no 1773. un 1780. gadā uz vietas no Gallo-romiešu templis, kas ir tikpat iespaidīga iekšā ar kolonnām, kupolu, un kāpnes, kas bija iedvesmas Garnier Parīzes Operas namā. Ir vērts apmeklēt koncertu (īpaši mūzikas festivālā jūnijā laikā). Pretējā gadījumā, veikt ceļojumu ilgstošu 45 minūtes uz trešdienu un sestdienu pēcpusdienās. Sezonas laikā (jūlijs un augusts), ekskursijas ir katru dienu.

Žilbt ar Esplanādes des Quinconces

Īsa pastaiga uz austrumiem no Golden Triangle ir ALLEES de Tourny parādīs jums šo milzīgo Grants tukšo laukumu ieskauj augstu ēnas kokiem. Tā ir ievērojama ar statujas vietējo varoņiem, rakstnieki Mišels de Monteņs (1533-1592), un Čārlzs Monteskjē (1689-1755), kā arī ārkārtas Monument aux girondins. Pār-the-top gushing strūklakas un skulptūras triumfa ratiem un alegorisks datiem papildināta ar skaitli   Brīvības salaušana Viņas ķēdes  bija jāsamierinās starp 1894. un 1902. godināt girondins, sākotnēji skaļākas atbalstītājus Francijas revolūcijas, bet giljotīna 1792. gada pasūtījumi Robespjērs ar Bizantijas politikā revolucionārās asamblejas.

Place des Quinconces

Pastaigāties pa Bordo Historic Riverfront


No Garonnas upes bankām bija pirms 15 gadiem, wasteland tukšo noliktavu un pamestu piestātnēm. Šodien tas ir pasakains rajons, atdzimst no jauna ar atvērtām telpām un dārziem. Par noliktavas gar vecās piestātnes, ir pilns ar veikaliem, restorāniem, bāriem un kafejnīcām padarot šo par vienu no Bordo dinamiskākajām ceturkšņos.

Kad pilsētas centrā, rajons ir pazīstams kā Saint-Pierre. Ejiet uz Pont-de-Pierre tiltu lielisku skatu atpakaļ pie vecās Quais ka slaucīt gar upes krastiem.

Palais de la Bourse un ūdens spogulis

Place de la Bourse atveras uz upi, un Palais de la Bourse, biržas 18. gadsimta apliecas ap šo brīnišķīgo laukumu, kas ož pārliecināto tirdzniecības pagātnē. Simetriskās akmens ēkas padara ideāls fons, lai Mirdzošais miroir d’eau , spogulis ūdens sekls pietiekami staigāt pa kas atspoguļo krāšņās pils. Tas ir apgaismoti naktī, kad tas nepieciešams, par burvju, gandrīz sirreālu kvalitāti. Tas atrodas Saint Pierre rajona Bordo.

The Cathedral Tower un Palais Rohan


Šie trīs ēkas padara brīnišķīgu kopu vietu apmeklēt.

Tour Pey-Berland , būvētas starp 1440 un 1446, izceļas no katedrāles. Tas ir iespaidīgs vietā un skats no augšas uz pilsētu un tās apskates vietām, kas pirms jums, ir vērts kāpt 231 soļus līdz šaurā spirālveida kāpnes.

Blakus tam stāv Cathedrale St-Andre , plašs būvētā 11. un 15. gs vidu. Skulptūras grezno Porte Royale, ieeju pa labi no ziemeļu durvīm, attēlojot Divpadsmit apustuļu un Last spriedumu. Mēģināt noķert bezmaksas orgānu koncertu jūlijā un augustā otrdienās 6 pm.

Tieši aiz katedrāles, bijušais bīskapa pils ir ļoti grand lieta. Palais Rohan celts 18. gs gadsimtā par arhibīskapu, Ferdinand Maximilian de Meriadek, Prince of Rohan, un tas bija pirmais jaunā Neo-klasiskā arhitektūras stilā Francijā. Tagad City Hall, tas ir labi vērts apmeklēt savu lielo valsts kāpnēm, numuri, uz kuriem ar 18. gadsimta koka paneļiem un banketu zāle. Tas dod jums priekšstatu par to, cik svarīgi ir gan baznīcu un pilsētas Bordo Francijā.

Musee des Beaux Arts un Musee des Arts Decoratifs

Šāds Grand City vajadzētu, un tas, ir grand Tēlotājmākslas un Dekoratīvās mākslas muzejiem. Kopu ielās ap katedrāli, tēlotājmākslas muzejs ir diezgan iespaidīgs vākšanu Eiropas mākslas ar patīk no Ticiāna, Rubens un Brueghel kā arī labiem 20. gadsimts darbiem. Muzejs arī liek uz labām izstādēm. Dekoratīvās mākslas muzejs rāda jums dzīvi pagātnē, ar porcelāna un antīkām mēbelēm, statujas, stikla un daudz kas izklāstītas telpās 18.gadsimta savrupmājā.

Musée des Beaux Arts : 20 cours d’Albret

Musée des Arts Decoratifs : 39 rue Bouffard

Musée d’Aquitaine

Ja jūs vēlaties redzēt, kas dzīvē ir bijis, piemēram, šajā krāšņs rietumu reģionā Francijā, apmeklējiet muzeju Aquitaine kas aizved no pirmatnējais cilvēks līdz mūsdienām, izmantojot plašu un aizraujošu maisījumu objektiem. Ir mākslas darbs no 20,000 BC; Treasure no Tayac ar Garonne; rekonstrukcija agrīnā 20. gadsimta pārtikas preču veikalā; Montaigne kaps, un zelta artifacts no 2. gadsimta pirms mūsu ēras. Gallo-romiešu sadaļa parāda ikdienas dzīvi provinces galvaspilsētā stikla izstrādājumi, skulptūra, mozaīkas, stikla un marmora altāri. Muzeja iet cauri viduslaikiem uz zelta laikmetā Bordo; tā ambiciozi pilsētplānošana un tās 18.gadsimta mākslas un ēkas. Tas ir sava veida ļoti labi sakārtotu un izklāstīts muzeja, kas aicina jūs klīst pa pagātni ņemot daudz ilgāk, nekā jūs paredzat.

20 cours Pasteur

Musee d’Art contemporain, tad CAPC

Visas lielās pilsētas Francijā ir labs mūsdienu mākslas kolekcijas, un Bordo nav izņēmums. Iekārtota bijušajā noliktavā, 1894., tad Mūsdienu mākslas muzejs parāda dažus no kolekcijām Centre d’Arts Plastiques Contemporains de Bordeaux , kā arī strādā par pastāvīgu aizdevumu no Pompidū centrā Parīzē. Noliktava ir tēlaini pārveidota ražo milzīgu interjeru, kas var House ļoti lielu darbu, un iekārtas, kas reti atrast pareizo galerijas telpu. Tas ir labi, uz mākslu no 1960 un 1970: pievērsiet uzmanību Keith Haring Sol le Witt un Richard Long, un tas pieder lieliskas izstādes.

7 rue Ferrère

St-Michel un Ste-Croix Quayside rajona

Pastaigāties pa blakus Quais upes Garonne garām lielisku Pont de Pierre tiltu caur platību reizi apdzīvotos amatnieku Bordo: virve veidotājus, cobblers, podnieki, kalēji un mucas veidotājiem, lai gotiskā baznīcā St Michel. Bezmaksas stāvošas tornis dominē platību, tas ir augstākais pilsētas (un pie 114 metriem, otrais garākais spirāle Francijā pēc Strasbūrā), ar izcilu skatu no augšas. Ja jūs esat šeit, svētdienas rītā jūs varat izvilkt no krāmu tirgū kvadrātveida darījumus.

Mazliet tālāk uz dienvidiem jūs nākt uz romānikas benediktīniešu Abbey baznīcas Ste. Croix. Uzcelta 12. un 13.-gs, un atjaunota 19.gadsimta viņu idejas romāņu, ir vērts iet uz trešdien 6 pm klausīties bezmaksas orgānu apsvērumā.

Basilique St-Michel : Vieta Canteloupe et Meynard

Ste-Croix Abbey Church : Vieta Pierre Renaudel

Dienas Braucienu uz Bordo Wine Country


Jums nevajadzētu palaist garām apkārtējo ainavu, kur tiek ražoti Bordo pasaulslavens vīni. Bet sākt sevi Bordo, pie Musée du Vin et du NÉGOCE (4 rue BORIE). Atrodas mājā Īrijas komersantam, Francis Burke, un celta 1720.gadā, tas attiecas uz vīnu un tirdzniecību, kas saistīti ar ražošanu. Beigās, jūs saņemsiet papildu piemaksu par degustācija 2 vīnus.

Bruņots ar zināšanām par Bordo vīnu, doties izbraucienā, lai lielajiem nosaukumiem Entre-Deux-Mers, St-Emilion, Margaux, Sauternes, Médoc, un citi slaveni vārdi. Jūs varat vai nu to darīt pats vai veikt kādu no ar Tūrisma biroja organizētajos braucienos .