Skip to main content

Kapitolijaus Muziejai ir Kapitolijaus kalva Romoje

Kapitolijaus Muziejai ir Kapitolijaus kalva Romoje
Kapitolijaus Muziejai Romoje arba Musei Capitolini, yra kai kurie iš Romos didžiausių meno ir archeologijos vertybių. Tiesą sakant vienas muziejus išsikeroti dviejų pastatų – į Konservatorių rūmai ir “Palazzo Nuovo – Kapitolijaus Muziejai sėdėti ant Kapitolijaus kalvos, ar Kapitolijuje, vienas iš garsiausių Septynios Romos kalvos. Okupuota nes bent 8-ojo amžiaus prieš Kristų, Kapitolijaus kalva buvo senovės šventyklos teritorija. Su vaizdu į Romos forumą bei Palatino kalva ribų, jis buvo ir yra geografinis ir simbolinis miesto centras.

Muziejai buvo įsteigta popiežiaus Klemenso XII 1734, todėl jiems pirmuosius muziejų pasaulyje atviros visuomenei. Bet lankytojas su suprasti istoriją ir plėtrą Romoje nuo senovės laikų iki Renesanso interesų, Kapitolijaus muziejai turi pamatyti

Norėdami patekti į Kapitolijaus kalvos, dauguma lankytojų lipti Cordonata, elegantišką, paminkliniai laiptai sukurtą Mikelandželo, kuris taip pat suprojektavo geometriškai raštuotas Piazza del Kapitolijaus ties laiptais viršuje. Atsižvelgiant į Piazza centre stovi bronzos garsiąją statulą imperatoriaus Marko Aurelijaus ant arklio. Didžiausias bronzinė statula iš romėnų senovė, versija Piazza iš tikrųjų yra kopija-originalas muziejuje.

Konservatorių rūmai


Kaip jums stovėti ties Cordonata viršuje, The Konservatorių rūmai yra jūsų teisė. Tai didžiausias pastatas Kapitolijaus ir jis yra suskirstytas į keletą skyrių, įskaitant restauratoriai “apartamentams, kieme, prie Konservatorių rūmai muziejus ir kitų salių. Taip pat yra kavinė ir knygynas įsikūręs šioje Kapitolijaus sparno.

Konservatorių rūmai yra keletas žinomų kūrinių iš senovėje. Pirminis tarp jų yra Ji-Vilkas bronzos ( “La Lupa ), kuris datuojamas penktą Kr ir yra de facto simbolis Romą. Jame vaizduojamas Romulas ir Remas , senovės steigėjus Romos žindomi labai She-vilkas. Kiti gerai žinomi kūriniai iš senų laikų yra “Il Spinario , pirmas Kr marmuro berniukas išimdami akstis nuo jo papėdėje; originalus jojimo statula Marcus Aurelius, ir fragmentai iš kolosalus statula imperatoriaus Constantine.

Romos legendos ir triumfuoja taip pat eksponuojami freskomis, statulos, monetų, keramikos, ir senovės papuošalai iš Konservatorių rūmai . Čia rasite pasakojimų apie Pūnų karai, užrašai Romos pretorius, iš senovės šventyklos, skirtos Dievo Jupiterio ir apsvaiginimo kolekcijos statulos sportininkų, dievų ir deivių, kariai, ir imperatoriai, pradedant nuo dienų fondų Romos imperijos baroko laikotarpį.

Be to, daugelio archeologinių radinių yra ir paveikslų ir skulptūrų iš viduramžių, renesanso ir baroko menininkų. Trečias aukšte yra nuotraukų galeriją su darbų Caravaggio ir Veronese, among others. Taip pat yra labai garsus biustas iš galvos Medūza raižyti Bernini.

“Galleria Lapidaria ir Tabularium

Požeminėje koridorius, kuris veda iš Konservatorių rūmai į Palazzo Nuovo yra speciali galerija, kad atveria ant vaizdu į Romėnų forumas. Galleria Lapidaria yra EPIGRAFAS, epitafijos (Mirusiųjų užrašų) ir dviejų senovės Romos namų pamatus. Čia taip pat rasite Tabularium , kuri yra papildomos pamatus ir fragmentus iš senovės Romos. Perdavimai per Galleria Lapidaria ir Tabularium yra puikus būdas įgyti geresnį supratimą apie senovės Romoje ir gauti unikalų požiūrį į Romėnų forumas.

“Palazzo Nuovo

Nors “Palazzo Nuovo yra mažesnioji iš šių dviejų muziejų Kapitolijaus, tai yra ne mažiau įspūdingas. Nepaisant jo pavadinimo, “New Palace” taip pat apima daug objektus nuo antikos, įskaitant didelio lounging statula vandens Dievas pašaukė “Marforio”; puošnus sarkofagai; iš statula Diskobols ; ir mozaikos ir statulos atsigavo nuo Adriano vila Tivoli.

Kapitolijaus muziejai Apsilankymas Informacija

Vieta: “Piazza del Campidoglio, 1, ant Kapitolijaus kalvos

Darbo laikas: kasdien, 9:30 iki 7:30 val (paskutinis įėjimas 6:30), užsidaro 2:00 pm gruodžio 24 ir 31 poniedziałków ir sausio 1, gegužės 1, gruodžio 25 d.

Informacija: Patikrinkite svetainę atnaujintų valandas, kainas ir specialius renginius. Tel. (0039) 060608

Bilieto kaina: € 15 (nuo 2018). Tie, pagal 18 ar vyresnis 65 sumokėti € 13 ir vaikus 5 ir pagal įvesti nemokamai. Išsaugoti įvežimo romų Pass.